Различните деца : © Български Бебе Център
Страници:  <<1234567>>
Страница:5 от 7
Re: Да се запознаем?
Изпратено: tatiana1980 (IP регистриран)
Дата: 1 November, 2007 23:09

Здравейте,майчета!Направиха катетеризация на детето.Имаше съмнения за още стенози,но няма такива.Живот и здраве,този месец ще бъде операцията!

бебе Пламен 13.09.2006г.

Изпратено: lival2 (IP регистриран)
Дата: 2 November, 2007 09:18

Танче стискам палци

Изпратено: delina (IP регистриран)
Дата: 6 November, 2007 09:51

Танче, успех ви желая detelina

Дата: 6 November, 2007 15:40

Благодаря Ви,мами!

бебе Пламен 13.09.2006г.

Изпратено: Didry (IP регистриран)
Дата: 6 November, 2007 15:55

Таня, пиши от време на време как е Плами!

Дата: 6 November, 2007 16:03

Ами от 31-ви е болен!Едва ишаше,имаше и лаеща кашлица.От вчера има само сополи.Сега спи и като се събуди ще ходим при лекарката,защото пие само сиропи за кашлица и противоалергични капки,а нищо за сополките.Доколкото знам поне 15 дни преди операцията трябва да е бил здрав и да не е пил антибиотик,а щеше да го оперират около 20-ти този месец.

бебе Пламен 13.09.2006г.

Дата: 6 November, 2007 16:11

Милия! Дано се оправите бързо и да е добре малчо! То в това време е много трудно да е здраво детенце! И Пламен от днес е пак на сиропи да видим дали ще мине само така!
Но дано вие се оправите вече!

Изпратено: Dora2 (IP регистриран)
Дата: 6 November, 2007 20:24

Танче, бързо да се оправя малкия. Ще стискам палци.

Клубни правила
Правила за подписите
"Детето, чието развитие е усложнено от дефект е не по-малко развито от неговия нормален връстник.То е същото дете, но по друг начин развито" Л.С.Виготски
Да бъдем толерантни към различните деца. Да научим децата си на толерантност.
На небето звездичка вечно ще грее и сладката Ная, с усмивка на нея ще се люлее. Почивай в мир, мило детенце.

Изпратено: kristian (IP регистриран)
Дата: 6 November, 2007 21:00

Оо,Танче,съжалявам.Да,преди операцията трябва да е бил напълно здрав 15-20 дни и да не е пил никакви лекарства,освен това,което са ви казали от кардиологичната/ако са ви казали да вземате нещо/.От опит знам,че при децата със сърдечни проблеми инфекциите на дихателните пътища са чести,поради невъзможността на сърцето да обръща оптимално кръвта.Така тя се застоява в дробовете и е източник на повече инфекции.
както се казва не питай старило,ами патило.
Да се оправя Пламчо,а ти бъди силна!

Изпратено: vanito (IP регистриран)
Дата: 13 November, 2007 10:21

Здравеите и от мен .Аз се казван Ваня а моето ськровище Теодора е на 1година 4 месеца и 21 дена.Отскоро имаме интернет и затова чак сега ви пиша.Теде сьшто има две диагнозаи вродена пьлна де транспозициа на големине артерии с два малки мусколни междукамерни дефекта има и трета степен хоросистолен шум а от 8месечна и неотропениа. Тядоста честао влиза в болница ту плевмониа ту някаква инфенция следсвие на неотропениата.Но на пук на всичко надаваме добре вече ходим и се опитваме да говорим.Доста сме палави иинати .Ще се радваме да си пишем с всички вас. (grinning smiley pregradka

Дата: 13 November, 2007 11:33

Здравей Ваня!
Сестра ми се казва Ваня като теб! winking smiley
Радвам се да се запознаем и много съжалявам, че това става точно тук...

Дата: 13 November, 2007 17:14

Ваня,здравей и от мен!
Ще има ли операция или с медикаменти ще се оправи детенцето?

бебе Пламен 13.09.2006г.

Дата: 14 November, 2007 11:50

Здравеи !Теди и направиха на 2 дена БАС,на 17дена инаправиха голямата сярдечна операция а после апликацияна лявата диа фрагма.Пихме само един месец след операциите лекарства сега сме само на проследявания .Имаме трета степен холосистолен шум поради стеснение на белодробната артериа но затова не пием лекарства . Лекарите казаха ,че има много хора които живеят с това без проблем стига да не продьлжи стеснението ,Но и зо това има начини да се поправи .Нещо като кататеризацията,но на стеснения очастьк се раздува балон за да се разшери uspeh Разбрах по писаното ,че и на вас ви предстои операция доста сам чела и слушала за сьрцето .Затово ако имаш вапроси питаи ще ти отговоря ако знам нещо по вьпроса. pregradka

Изпратено: Лили81 (IP регистриран)
Дата: 4 December, 2007 16:46

Вие сте много силни майки , прегръщам ВИ kiss

Изпратено: petkov_gk (IP регистриран)
Дата: 10 January, 2008 18:48

Здравей аз съм баща на дете с междупредсърден дефект "секундом овалис", на нас ни предстои операция тази пролет. Сега събираме информация за операцията. Ако има нещо ново бих помолил да ми изпртите информация.
Ще се радвам да подържаме контакт.
Мариян Петков
гр.Габрово
petkov_gk@abv.bg

Дата: 10 January, 2008 19:00

Здравей Адаш,
аз не мога да помогна, но тук със сигурност ще има кой да сподели опит! Желая ви успешна операция и да е здраво детенце до тогава!

Дата: 12 January, 2008 15:20

ЗДАВЕИТЕ ОТНОВО И ОТ МЕН СКОРО НЕ СЪМ ПИСАЛА НО НЕ МИ БЕШЕ ДО ТОВА .ПРОЧЕТОХ ПИСАНОТО ОТ ПЕТКОВ И РЕШИХ ДА ИМ ПИША ЗА КУРАЖ.ПРИ НАС МЕЖДО ПРЕДСЪРДНИЯ ДЕФЕКТ ГО НАПРАВИХА ИЗКУСТВЕНО ЗА ДА МОЖЕ ДА ИМАМЕ КРЪВООБРАЩЕНИЕ ПОСЛЕ ПО ВРЕМЕ НА ГОЛЯМАТА ОПЕРАЦИЯ ГО ЗАШИХА С АВТО ПЕРИКАРД ТАКА ПИШЕ В ЕПЕКРИЗАТА.КУРАЖ НИЯ БЯХМЕ МНОГО ЗЛЕ,НО СЕГА ДА НИ ВИДИТЕ КАКВИ СМЕ ПАЛАВИ ОТ БЕЛЯ НА БЕЛЯ МАКАР ЧЕСТО ДА БОЛЕДУВАМЕ ОТ НАСТИНКИ И С ТРЕТА СТЕПЕН ШУМ НА СЪРЦЕТО.ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВСИЧКО ДА МИНЕ ПО МЕД И МАСЛО КАК ТО СЕ КАЗВА! uspeh

Дата: 14 January, 2008 10:01

Здравей Танче,
радвам се, че се обади. Пиши от време на време как си и в нашите чат темички, молим те!
Много се радвам, че сте добре! А за бързото разболяване: сигурна съм, че с времето ще го израстете. Иначе за бързите усложнения след настинка това тук на всички ни е много познато за съжаление!
Но и това ще мине и ще ни пораснат здравички дечицата на всички! cunki

Изпратено: rossi_mark (IP регистриран)
Дата: 19 January, 2008 20:43

Здравейте на всички.
Казвам се Росица,синът ми е на 3годинки с остра лимфоидна левкемия.Лекуваме се от 5 месеца.За сега сме добре,имаме си и своите лоши моменти,но за щастие минават - кога с малко повече уплаха,кога за няколко часа...
Моля да ми кажете(bebekiko)как понася вашето дете поддържащата терапия.

Дата: 21 January, 2008 09:49

Здравей Роси, аз не мога да помога, но съм сигурна, че бебекико ще ти пише!
Пожелавам ви успешна терапия и да бъдете победители! Кураж и прегръдки от мен!

Страници:  <<1234567>>
Страница:5 от 7

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.