Различните деца : © Български Бебе Център
Страници:  <<1234567
Страница:7 от 7
Re: Мъката може да се сподели, така става по-лесно поносима pregradka
Изпратено: Dora2 (IP регистриран)
Дата: 14 October, 2008 06:26

дуди, миличка uteha
Мъчно ми е за вас и ще се моля по-бързо да израсте това състояние детенце. Д-р Томова знам, че е много добър специалист, навярно сте диспансеризирани при нея? А от друг лекар мнение търсила ли си?

Клубни правила
Правила за подписите
"Детето, чието развитие е усложнено от дефект е не по-малко развито от неговия нормален връстник.То е същото дете, но по друг начин развито" Л.С.Виготски
Да бъдем толерантни към различните деца. Да научим децата си на толерантност.
На небето звездичка вечно ще грее и сладката Ная, с усмивка на нея ще се люлее. Почивай в мир, мило детенце.

Изпратено: dudididi (IP регистриран)
Дата: 14 October, 2008 10:49

Доре,миличка благодаря!И аз се моля да го израстне,имаме малки подобрения от раждането досега,но съвсеееем мънички.
Само при д-р Томова сме си,имам й пълното доверие,наистина е златен човек,много добър лекар!
Иначе имам мнението и на д-р Валентина Мазнейкова,което се препокрива с това на Томова.

People stop fighting,аngels are crying .We can be better!Love is the answer

Изпратено: Didry (IP регистриран)
Дата: 15 October, 2008 11:50

Дуди, много мъчно ми стана и на мен за вас! sad smiley Моят супруг се е родил със сърдечен порок, но го е израстнал... Е, не са имали толкова страшни преживявания като вас де... На мен поне ми звучи страшно това, което описваш... sad smiley
Пожелавам ти наистина по-скоро да го израсте и да спре да те плаши малкото съкровище!
А лекарите какво казват: на какво се дължи това кървене?
Милите вие! uteha

Изпратено: dudididi (IP регистриран)
Дата: 26 October, 2008 15:42

Случвало се при деца с подобен проблем

People stop fighting,аngels are crying .We can be better!Love is the answer

Дата: 27 October, 2008 09:15

sad smiley

Изпратено: kristian (IP регистриран)
Дата: 1 November, 2008 23:00

Дуди,извинявай,че късно се списвам,но отдавна не съм влизала тук!
Кристиян,синът ми е на 4 години.Той се роди със сърдечен дефект,изразяващ се в това,че стената между двете камери не беше напълно изградена.Преди една година и няколко месеца решихме проблемът,но в Св.Екатерина,при д-р Кратунков и д-р Чилингирова.За мен те са едни от най-важните хора в живота ми,защото върнаха синът ми към живота.И стигнах до тях,след дълго обикаляне по доктори,светила, и болници.И в Трета градска ходихме на преглед,при д-р Томова.Те ни препоръчаха да не предприемаме нищо до 6-та година на детето.Д-р Кратунков,напротив,ни посъветва да се действа веднага.Начините бяха два-операция,с разрез на гърдите и безкръвен метод,с вграждане на имплант,който се облича с тъкан от организма.Ние се решихме,естествено на втория начин,за който в другата болница въобще не ни казаха,че съществува.Извършиха манипулацията в понеделник,а в сряда бяхме изписани.
Моят съвет,ако изобщо имаш нужда от такъв,е просто за себе си, да искаш и друго лекарско мнение.Сега чувам,че и в Токуда имало страхотна апаратура и екипи.
Успех и много сили ти желая,защот прекрасно знам какво означава да се притесняваш за детето си.Ако искаш,пиши на ЛС или просто споделай,винаги съм насреща.

Дата: 3 November, 2008 09:59

Кристиян, не влизай толкова рядко при нас! Виж, че имаме нужда от теб! kiss

Дата: 14 November, 2008 14:47

Ох, да ви се оплача, ча направо място не си намирам от яд!
Аз в моята работа съм шеф на 5-6 4овека. С двама отскоро работя, а останалите 4 са отдавна.
Като дойдох тук във Варна, те бяха новички и аз ги научих на почти всичко, което знаят и могат сега...
Както и да е, сега вече са доста напреднали, но все още работим заедно... До скоро отношенията ни бяха съвсем нормални, работехме в един офис, поддържахме приятелски тон и сякаш всичко беше ок.
Излязох септември месец отпуск за 3 седмици. Връщам се и едната колежка го раздава много нервна, звери се на всички, мърмори и т. н... Накрая се изнесе от стаята... След нея се изнесе осхте една колежка и после и колегата.
Виках ги да ги питам какъв е проблема да го изгладим: било им шумно, било им топло... Но си личи, че не е само това... Освен това на мен не казват като ги питам, а ходят ме разнасят из офиса! И много ме е яд, че съм влагала нерви и съм проявявала търпение и добро отношение към тях, а те сега ходят плюят зад гърба ми...
Направо ми се реве днес и много, много, мнооооого ме е яд!

Изпратено: asti (IP регистриран)
Дата: 14 November, 2008 22:10

Didry, миличка, дано да си се поуспокоила. Да, много е кофти това, което ти се случва, но за момента може би е по-добре да запазиш самообладание. Казвам ти го от опит, аз ръководя екип от 10 души и съм обучила поне още 30 човека. Имам приятелка, която казва, че няма добро ненаказано. Звучи ужасно, но е факт! Ама хайде да не сме черногледи, има и хора, които ни дават много енергия, нали?
В подобни случаи и аз съм се чувствала ужасно, но това, което съм правила,е да поговоря с човека. Понякога помага, друг път не. Не знам имаш ли шеф над тебе, ако е така поговори и с него, те нещата не могат да останат така. Желая ти успех! Почини си два дни и мисли само за хубави неща! kiss

Изпратено: herrera79 (IP регистриран)
Дата: 15 November, 2008 22:56

Моми4ета и друг път съм ви 4ела ,признавам си не редовно ,но искрено ви се възхи6тавам и исках само да ви кажа ,4е вси4ки сте едни силни моми4ета .

**********************************************************************************************
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tu eres el mundo.

Дата: 17 November, 2008 10:10

Херера, благодаря ти от името на вси4ки ни.
Стели, благодаря ти на теб за съпричастността. Наистина като писах горното бях много афектирана. Сега се поуспокоих. Пак ме е яд, но малко по-малко..
Явно просто трябва да започна да очаквам по-малко от хората и толкова.
За сега съм решила да запазя добър колегиален тон с въпросните колеги и нищо повече. Няма да имат последствия за действията си до момента, в който (дано не се случи) отношението им евентуално започне да пречи на работата ни...
Иначе, аз (не зная дали писах) се опитах да говоря с тях. Нищо не казаха, мълчаха си. Но пък им заявих, че докато не ме уведомят какъв е проблема аз не мога да им помогна и това е.
С шефа ми няма какво да го обсъждам за момента... Прекия ми шеф първо е далече и не може да прецени реално ситуацията (само по описание от моя страна евентуално, което е малко или много предубедено) и второ е мъничко по-особен. Шефове на по-горно ниво няма смисъл да занимавам.
Така че.. за момента мисля да се правя, че нищо няма и да изчакам да видя как се развиват нещата... С времето колегите или сами ще се усетят, или ако не се усетят си остава за тях! smiling smiley

Изпратено: maminka82 (IP регистриран)
Дата: 10 January, 2009 23:00

Здравей КРИСТИЯН.каква е диагнозата на детето?Какво представлява операцията.Колко пари е тя?????????????Моляте пишими на лични

раждане 01.08.2008г.--3.150кг.48см.
консулт 01.09.2008г.--4,000кг.53см.
консулт 01.10.2008г.--4,850кг.55см.
консулт 17.10.2008г.--5,510кг.59см.
консулт.18.11.2008г.--6,030кг.61см.
консулт.18.12.2008г.--6,720кг.64см.
консулт.06.01.2009г.--6,860кг.65см.

[www.album.bg]

Изпратено: Lamturnik (IP регистриран)
Дата: 24 August, 2009 16:43

Zdravei, skupa Dora,

Sigurna sum, che mujut ti obicha i deteto i kucheto. Ako edinstveniya variant za kuceto e da ostane s vas. Moje bi tryabva da pomislite da go durjite v gradinata, ili da naemete kushta s dvor i da stane vunshno kuche. Drugoto za koeto moga da pomislya e da chetkash kucheto vseki den(navyarno izvun apartamenta), moje bi i dva puti na den. POjelavam na detenceto i na braka ti s godinite da ukrepvat vse poveche i poveche!

Vanya

Изпратено: Dora2 (IP регистриран)
Дата: 6 September, 2009 09:13

Lamturnik,
кучето вече не е при нас. Намерих му добри хора, които се грижат за него. Живее в голямо имение с голям двор, има си приятелче, казаха ми, че щял да става и татко - видя живот животинчето.
Бракът ми пък - приключи. Разделени сме повече от година, вече.
Явно си чела много стар пост, но няма значение - Благодаря ти от сърце за включването.

Дидри, мила - всичко ще си дойде на мястото. Не се тревожи излишно точно сега, когато ти трябва спокойствие. Нека си правят колегите си своите си животи, както искат, само ги помоли да не изнервят обстановката излишно. Ти, нали сега си в отпуск, така или иначе? - бъди спокойна.
Прегръдки на всички ви. sarca

Клубни правила
Правила за подписите
"Детето, чието развитие е усложнено от дефект е не по-малко развито от неговия нормален връстник.То е същото дете, но по друг начин развито" Л.С.Виготски
Да бъдем толерантни към различните деца. Да научим децата си на толерантност.
На небето звездичка вечно ще грее и сладката Ная, с усмивка на нея ще се люлее. Почивай в мир, мило детенце.

Изпратено: iva7808 (IP регистриран)
Дата: 21 January, 2011 21:51

Ох ние сме с подобен проблем,като вашия Dora2!
ОТ 5 години си отглеждаме котка(улична с тигрова окраска и дългокосместа-симпатяга е) !
Вярно е че много сме привързани към нея и много я обичаме,но...
След доста хронични боледувания на сина ни на 14.01.2011 год. поставиха и диагноза: Бронхиална астма!Още не можем да го приемем за истина и още сме неспособни да се справяме с проблема!
Не можем и да се разделим с животинчето!Мъжа ми е този,който я отглежда и се грижи за нея.
Детето много си играе с нея и все я търси!
Но по дяволите...кое ни е по-скъпо животното или детето!?Не искам да си представям дори,че при евентуален пристъп на Борил причината ще е котката!!!
Мисля да предприема драстични мерки и скоро да премахна всички дразнители.Без значение до какви депресии и чудеса ще ни докара липсата на котката!

Daisypath Happy Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers

Дата: 28 January, 2011 11:58

Ох, Иве, понякога астматични пристъпи се правят и на емоционална основа! Според мен по-добре поразпитай за някакви алергични тестове не може ли да му направите на детето! Моят син до скоро правеше пристъпи като преживее нещо, че е доста емоционален... И сега още се случва да се позакашля от време на време като се притесни или нещо такова...

Изпратено: iva7808 (IP регистриран)
Дата: 29 January, 2011 09:52

Ок Didry!Дано причината за астматичните пристъпи да е някъде другаде,а не в домашния ни любимец.Че то и цялата къща да преобразя и променя и всички набедени алергени да премахна,пак може да получи нов пристъп за съжаление!

Daisypath Happy Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers

Дата: 22 February, 2011 15:43

Така е! Какво ли не правих и аз да махна уж алергените, но не е възможно на 100 процента! Но успех и дано я израсте детенце!

Изпратено: veska (IP регистриран)
Дата: 4 February, 2012 18:26

TAKIVA SA MUJETE TE NIAMAT USET ZA NI6TO NEMOGAT DA TE RAZBERAT NIKOGA I POVIARVAI MI NIKOGA I NI6TO NEMOJE DA GI PROMENI.AZ IMAH SU6TIAT PROBLEM E NEIZDARJAH PRI SI4KOTO NAPREJENIE I DRAZNITEL NE RAZVEDOH SE SEGA NE6TATA SA OT DOBRE PO DOBRE .

TOVA E ILIA RODEN NA 10.08.2011a tova sa Ceci i Tonkata

Страници:  <<1234567
Страница:7 от 7

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.