Различните деца : © Български Бебе Център
Има ли други майки на деца с диабет
Изпратено: Vesi.Dani (IP регистриран)
Дата: 5 February, 2008 12:47

Здравейте!Много ми е приятно да се запознаем,казвам се Веселина.Имам момченце на 2 години и половина,казва се Даниел.Миналата година през месец май му поставиха ужасявящата диагноза "Инсулинозависим захарен диабет тип 1".Трудно е да се опише какъв кошмар изживяхме ние с мъжа ми,а и близките ни.Ами горкото ми детенце,безкрайно боцкане с игли и глюкомери,ходене по болници,безброй изследвания...Пишете ми и нека взаимно се утешаваме

Re: Има ли други майки на деца с диабет
Изпратено: Didry (IP регистриран)
Дата: 5 February, 2008 13:29

Здравей мила,
Много съжалявам за тази ужасна диагноза! Диабета ми е отчасти познат, защото всички от страна на майка ми са с него. За наше щастие го придобиват (или се проявява) в една по-късна възраст. Но борбата с него при толкова малко детенце е много кошмарна! Искрено ти съчувствам и се надявам тук да намериш, някой с когото ще можете да си помагате и подкрепяте, имайки еднакви проблеми! При нас подкрепа ще получиш, нищо, че не всички имаме този пролем при децата ни!
Смелост и сила ти пожелавам! С времето с това се свиква и нещата ще се нормализират и овладеят, сигунра съм! А и днешната медицина бързо напредва, сигурно ще има и напредък по отношение на диабета!

Изпратено: kristian (IP регистриран)
Дата: 5 February, 2008 21:15

Привет и от мен!Сили ти желая да се справяте с диабета,но не губи вяра,радвай се на детенцето и го дарявай с много обич.винаги мож да изплачеш при нас какво ти тежи,или просто да се "отбиеш" за по едно кафе.Didry ги прави много хубави,аБистрето показва едни сладкиши.......
Аз съм Валя,а Кристиян е синът ми.

Дата: 7 February, 2008 15:25

Момичета,много ви благодаря,4е ми обърнахте внимание и че ни подкрепяте.Не съм много наясно как става,но много ми се иска да покажа една снимчица на Дани,ако някой има желание,да ме "осветли" по вапроса.А сега съм притеснена,и щастлива едновременно,понеже разбрах,че пак съм бременна.Сега не знам да се смея ли,да плача ли. thumbs up smiley

Дата: 7 February, 2008 15:29

Извинявайте много,ама това емотиконче стиснати палци ли показва?Май е някаква глупост.Пак се извинявам,ама малко недовиждам!

Изпратено: Didry (IP регистриран)
Дата: 7 February, 2008 16:28

Споко за имотикончето! Дълго време го ползвахме за стиснати палци във форума преди да забележим, че май е друго! smqh
А за картинките първо трябва да са качени някъде в интернет, за да можеш да ги покажеш тук.
След това отваряш интернет страницата, на която са твоите картинки, И копираш текста, които се вижда в горната част на екрана с картинката (един бял ред с нещо като: "http://... "ili www.neshto_si"
След това натискаш бутончето "img" тук, в прозорчето за отговор, слагаш това, което си копирала от белия ред и още веднъж натискаш същия бутон и готово.
Заповдай и в нашата "КАФЕ(чат темичка)"

Редактирано 1 пъти последният път 07.02.2008 16:28.

Изпратено: biba_4 (IP регистриран)
Дата: 8 February, 2008 14:25

Задравей и от мен!Това ,че ще имаш пак бебче е страхотна новина![www.caption.it]Можеш а си качиш снимчица и от тук!Целувки на малкия

Изпратено: ina_ina (IP регистриран)
Дата: 26 April, 2008 14:21

Vesi.Dani здравей мила да знаеш, че майките в този фором са най-прекрасните същества.
Аз сега да ти кажа за една година минах през много трудности и мъка, но продължавам да се боря. Някъде другаде можеш да прочетеш за моята история.
Искам да ти кажа, че можеби господ ти е помогнал за да забременееш за да помогнеш на първото си детенце.Педполагам си чувала за стволови клетки.Значи ако са извлечени от пъпната връв и плацентата помагат не само за това бебе на което са но и ако има братче или сестричка.
Значи трансплантация на столови клетки може да се направи на дете не по малко от 4годишна възраст
Незнам да ли знаеш, че стволовите клетки помагат за 40 тежки болести както и една от тях е диабета.
Ако искаш аз мога да разпитам как и каква е процедурата в трансплатационото оделение към Исил.

Малкото ми ангелче НАЯ кака вече тя е

ИВАН се роди
08.02.09г. 3.500кг. -52см
изписан
11.02.09г. 3.100кг. -52см
27.02.09г. 3.580кг. -57см.
10.03.09г. 4.380кг. -57см.
07.04.09г. 5.590кг. -61см.
11.05.09г. 6.690кг. -64см.
12.06.09г. 7.140кг. -69см.
15.07.09г. 7.580кг. -71см.

Изпратено: Krasi_bl (IP регистриран)
Дата: 15 May, 2008 08:36

Здравей. Знам какъв е шока от диагнозата диабет. При нас го откриха по случайност преди 11 месеца докато правиха изследвания за вадене на трета сливица. Известно време изобщо не можехме да дойдем на себе си.След това продължаваш напред... Има и други форуми при това по-активни. Пусни в търсачката forum.bg-mama.com.Там рядко има ден в който никой да не пише и всички са много добронамерени. Успех и знай, че трябва и ще се справиш.

aplazia fibula
Изпратено: chariza (IP регистриран)
Дата: 24 July, 2012 10:28

Molya ako ima nyakoi s tozi problem da mi pische.

Re: aplazia fibula
Изпратено: kamelia_ivanov (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2014 07:28

Диагнозата е наистина неприятна !

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.