Различните деца : © Български Бебе Център
Страници:  12>>
Страница:1 от 2
sad smiley разширено ЛЕГЕНЧЕ НА БЪБРЕЧЕТО,има ли някой с такъв проблем
Изпратено: shanele (IP регистриран)
Дата: 17 March, 2008 14:01

Здравейте биберони!Поставиха такава диагноза на синчето ми и най вероятно ще го оперират в Германия.Страх ме е че е много мъничък и искам да попитам ако някой е имал такъв проблем да сподели?

Re: sad smiley разширено ЛЕГЕНЧЕ НА БЪБРЕЧЕТО,има ли някой с такъв проблем
Изпратено: Didry (IP регистриран)
Дата: 17 March, 2008 14:19

Миличка, аз не мога да споделям опит, защото нямам такъв, но искрено ти съчувствам! Проблемите с бъбреците са доста неприятни! Но съм сигурна, че операцията ще мине добре и дечко ще се възстанови напълно!
От цяло сърце ви го пожелавам! pregradka

Дата: 17 March, 2008 19:11

Didry БЛАГОДАРЯ за подкрепата,аз се надявам да не се стига до там,но чудеса стават!

Изпратено: delina (IP регистриран)
Дата: 21 March, 2008 18:24

Можеш да пишеш на katerina, нейното момиченце е с такъв проблем.

Дата: 25 March, 2008 18:37

delina благодаря,писах и но явно е заета и не ми е отговорила.Ти от стара загора ли си?

Изпратено: Dora2 (IP регистриран)
Дата: 26 March, 2008 09:51

Здравей, и аз не мога да ти дам съвет, но многа да ви стискам палци и да се помоля всичко да мине леко и детенце да се оправи.
detelina

Клубни правила
Правила за подписите
"Детето, чието развитие е усложнено от дефект е не по-малко развито от неговия нормален връстник.То е същото дете, но по друг начин развито" Л.С.Виготски
Да бъдем толерантни към различните деца. Да научим децата си на толерантност.
На небето звездичка вечно ще грее и сладката Ная, с усмивка на нея ще се люлее. Почивай в мир, мило детенце.

Дата: 27 March, 2008 12:35

Благодаря ДОРА,много си мила!

Изпратено: delina (IP регистриран)
Дата: 30 March, 2008 20:42

Да, от Ст.Загора съм, Катерина също е от Ст.Загора, дано да ти пише скоро.

Изпратено: mimi_9 (IP регистриран)
Дата: 16 April, 2008 09:41

Здравей, моя син беше с разширено лигенче на единия бъбрек, защо ще го оперирват? Ние се оправихме и без операция!Не се притеснявай ням,а нищо опасно, бяхме на 7 месеца когато го диагностицитаха след година и нещо вече беше всичко наред без операция.

[www.jivotno.com]

Понякога животът те подлага на изпит,
преди да си имал възможност да си научиш урока.

Изпратено: djamdjun (IP регистриран)
Дата: 5 May, 2008 11:29

здравей, мила.
Няма ли сме такъв проблем, ние имаме само възпаление и малки песачинки,но имам приятелка която е имала такъв проблем, на нея също са казали, че било детето за операция, но не се стигнало до там,някакъв лекар казал, че няма нужда от операция,изписал антибиотик някакъв и детето сега е добре.Ако разбера нещо повече ще пиша.Поразпитай за някакъв друг специалист, за да се консултираш.
успех!

Редактирано 1 пъти последният път 05.05.2008 12:24.

Дата: 10 May, 2008 10:01

здравей shanele,на скоро се чух с една моя приятелка тя е имала такъв проблем с малкия,си6то и казали че било за операция,но Слава Богу минало и без.Незнам в каква степен е вашето ще се радвам ако мога да помоган с нещо и дано не съм закъсняла с информацията
мойта приятелка е ходила в медицинкса академия (медистински център) децко здраве ул.Ами bue близо до пирогов, на уролог частен непомнила името му,тя била с направление било и безплатно,но дори и да се плаща идете да се консултирате.лЕКАРЯ Й ИЗПИСАЛ АНТИБИОТИК И ДЕТЕТО СЕ ОПРАвИЛО
УСПЕХ

Дата: 21 May, 2008 17:56

Благодаря на всички за подрепата,но малкия вече е опериран защото бъбрека беше прекалено уголемен.Оказа се че му е стеснен канала към левия бъбрек и непропуска достатъчно урина и може да се увреди прекалено.Операцията беше преди месец в университетска болница в Германия и се радвам че реагирах ме навреме.Бебчо неплака след операцията и беше много послушен през цялото време,обявиха го за най добрия пациент.Сега пак ще пътуваме на контролен преглед и се надявам всичко да е наред.Още веднъж БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВАС uteha

Изпратено: Dora2 (IP регистриран)
Дата: 21 May, 2008 19:58

shanele, Радвам се, че е преминала операцията и то успешно.
Дано бързо се възстанови детенцето ти и скоро да бъде напълно здравичко и да расте, щастливо и усмихнато. kitka

Клубни правила
Правила за подписите
"Детето, чието развитие е усложнено от дефект е не по-малко развито от неговия нормален връстник.То е същото дете, но по друг начин развито" Л.С.Виготски
Да бъдем толерантни към различните деца. Да научим децата си на толерантност.
На небето звездичка вечно ще грее и сладката Ная, с усмивка на нея ще се люлее. Почивай в мир, мило детенце.

Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 21 May, 2008 23:32

БрАВО НА МАЛКИЯ ГЕРОЙ И НА МАМА РАЗБИра се за силите и куража,само здраве от тук на татък detelina

Lilypie Kids Birthday tickers

Дата: 22 May, 2008 10:08

Много се радвам за успешната операция! Браво и на смелия герой и на мама! Пожелавам ви бързо и пълно възстановяване и никакво боледуване вече!

Изпратено: katerina (IP регистриран)
Дата: 29 May, 2008 13:24

Браво, Шанел на малкия юнак! Радвам се, че операцията е минала успешно pregradka
Желая ви здраве оттук нататък detelina

Магдалена е родена на 03.11.2002г.
Стефан е роден на 19.02.2006г.

Дата: 10 June, 2008 12:41

радвам се за вас, нека всичко да бъде успешно и да няма повече проблеми
желая ви късмет от все сърце

Изпратено: Andjela (IP регистриран)
Дата: 11 June, 2008 23:31

Целувки на малчо.Всичко ще е наред.Пиши как сте.

Дата: 12 June, 2008 12:56

ох вече незнам какво да правя с моя малкия
днес му взех едни изследвания,имало пак някаква бактерия,преди 1мес имаше нещо такова,пи антибиотик сега пак бактерии в орината.А детето си е добре иглежда супер,аз ли си търся проблеми незнам,а никой не ми обеснява каква е тази бактерия,сериозно ли е или не?а детето пие антибиотици пък нищо,тея лекари вече незнам
Има ли някоя от вас да е правила такива изследвания за малкия стерилна орина и да ви са казали че има някаква бактерия,ако да пишете ми?

Дата: 12 June, 2008 17:54

Джанджум, на мен не ми се е случвало, но една майка в нашата градинка имаше подобен проблем със сина си... По едно време май се беше оказало, че пишлео нещо се е повъзпалило...
Не зная... Защо не опиташ още веднъж да повторите изследването преди да пиете антибиотика...
Иначе на мен ми се е слу4вало в гърлен секрет веднъж да има, веднъж да няма бактерии...

Страници:  12>>
Страница:1 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.