Различните деца : © Български Бебе Център
Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 14
Мислим позитивно, вярваме и обичаме, да си поговорим.(чат)
Изпратено: Dora2 (IP регистриран)
Дата: 4 September, 2008 09:09

Момичета, здравейте, пускам нова чат темичка.
Аз лека по-лека се завръщам към вас и ще ви споделя на две на три какво става при мен:
Вече живея без мъжа си, който се изнесе преди два месеца ( не искам да навлизам в повече подробности). Сега той е на море с двенките ми хубавици. Преди това аз ги водих два пъти за по десет дена на море. Лятото отмина, беше хубаво и топло, изпълнено за мен с много преживявания и хубави и доста лоши. Важното е, че си стъпвам на краката и се организирам лека по-лека.
Намерих си работа, в един медицински център за онкоболни, даже ходих да работя, но в последствие се отказах, заради минусите, а именно - нямаше да имам достатъчно време за дечицата, нямаше да мога да бъда с тях, когато са болни, защото нямаше да ми дават много болнични и отпуски; и изобщо щеше да се наложи да се изхвърля доста над силите си, не че нямаше да мога да го направя, но не си струваше цената.
Та, така. Отново съм в процес на търсене на работа, този път съм решила да не се отдалечавам много от мечтите си и да търся работа, в която ще съм близо до деца. За сега съм намерила в един детски парти клуб и ще ходя да проверявам скоро как стоят там нещата.
Малката ми, порастнала астматичка направи пак тежък спазъм и отново почнахме Сингулера. Бях го спряла за лятото, и ето какво стана. Започва и тя градина скоро за първи път, та ще имам още една ученичка.
Децата ми се разбират страхотно, каката е порастнала много, помага ми, и приема раздялата с баща им много леко и спокойно.
Та, това е около мен, момичета, стискайте ми палци да си намеря добра и хубава работа.
Бъдете здравички и не забравяйте да се усмихвате.
smiling smiley

Клубни правила
Правила за подписите
"Детето, чието развитие е усложнено от дефект е не по-малко развито от неговия нормален връстник.То е същото дете, но по друг начин развито" Л.С.Виготски
Да бъдем толерантни към различните деца. Да научим децата си на толерантност.
На небето звездичка вечно ще грее и сладката Ная, с усмивка на нея ще се люлее. Почивай в мир, мило детенце.

Re: Мислим позитивно, вярваме и обичаме, да си поговорим.(чат)
Изпратено: lival2 (IP регистриран)
Дата: 4 September, 2008 10:07

Дора здравей радвам се, че си по-добре всичко ще си дойде на мястото желая ти безкрайно щастие.За работата ще си намериш ти си страхотен човек и ще имаш късмет.Гушкам те и ти желая положителни емоции липсваше ни. kitka.
Момичета къде сте дано всички сте добре.
Лек и успешен ден и честита ни темичка.

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 4 September, 2008 10:47

Доренце, горе главата, знам, че ще се справиш с всичките предизвикателства, които ти предстоят, само вяра имай! Радвам се, че си отново тук, лишпсваш определено! Прегръдки и целувки изпращам на теб и двете ти прекрасни принцеси! Сили миличка, не губи вярата си и дано скоро всичко се нареди по най-добрия начин! kiss

Администратор

Дата: 4 September, 2008 11:01

Обичам ви, момичета, благодаря ви от все сърце sarca

Клубни правила
Правила за подписите
"Детето, чието развитие е усложнено от дефект е не по-малко развито от неговия нормален връстник.То е същото дете, но по друг начин развито" Л.С.Виготски
На небето звездичка вечно ще грее и сладката Ная, с усмивка на нея ще се люлее. Почивай в мир, мило детенце.

Изпратено: xamelion (IP регистриран)
Дата: 4 September, 2008 14:18

Добре си се завърнала сред нас ДОре..
стискам палци бързо всичко да се нареди по добър начин.

Изпратено: kristian (IP регистриран)
Дата: 4 September, 2008 23:56

Привет и от мен!
Доре,не знам дали да ти кажа,че съжалявам!Сигурна съм,че ще се справиш с всичко,което ти предстои!
Аз бях в София с децата за прегледа на Криси.Не успях да вляза в Биберона от компа на сестра ми,не знам защо!Но всеки ден ви четях,да знаете!
При Криси нещата са добре,дори от 15.09.тръгва на детска градина.Притеснено ми е много,но така трябва.Там ще му е интересно и там е средата му!
Бях доста ангажирана през лятото,защото заради отпуските аз замествах работниците.Но успяхме и да си починем,разбира се!Много ми е срожто качването на снимки,иначе бих ви пуснала да видите какви големи дечица имам.И хубави,рлазбира се!
Хайде чао засега и до утре!

Изпратено: rem (IP регистриран)
Дата: 6 September, 2008 16:28

Здравейте на всички! понякога съм влизала при Вас, но не смеех да пиша. Сега нещо ме подтикна да влезна и какво виждам Дорето...много се радвам, че се завърна и съм убедена, че ще се справиш с всичко. На всички много, много detelina и cvete

Дата: 8 September, 2008 17:16

Здравейте, момичета желая ви прекрасна седмица. smiling smiley

Дата: 9 September, 2008 14:41

kitka как сте момичета..

Дата: 10 September, 2008 17:31

Здравейте, момичета къде сте, загубихте се,притеснявам се.
Аз съм добре ходих днес на преглед при доки каза, че бебо е добре и съм прескочила трапа този път и много да се пазя.
Целувки на всички дано всички сте добре.

Дата: 11 September, 2008 09:22

Да се оплачааа....Пловдив от снощи е обгазен..целият е в мъгла и миреше на изгорели гуми...(от пустото запалено сметище)
Иво от сутринта кашля като луд..не се диша.
Заведох го на градина с 2 помпи и помолих госпожите днес да не го изкарват на вън.

Дата: 11 September, 2008 09:46

Добро утро момичета.
Ужас направо с това обгазяване дано всичко е наред с Иво целувки kiss

Дата: 13 September, 2008 09:57

Момичета, защо написах такова заглавие на чат-темичката ни? Гледах скоро един филм "The secret", документален и много се впечатлих от нещата, които казваха тамwinking smiley т.е. неща, които всички си знаем. И макар да са ми малко блуткави такива филми, едно точене не локуми и казване на едно и също нещо по няколко различни начина, то все пак се постарах да мисля повече за хубавите неща в живота, отколкото за лошите. И в крайна смекта, като го направих се почувствах по-добре и лека по-лека нещата започват да ми се нареждатsmiling smiley Трудности всеки има - едни по-големи, други - по-малки, но ако подхождаме към тях с негативизъм и страх, няма да можем да ги преудоляваме, а още повече ще затъваме. Та, така.
Днес ще ида да си направя руси кичури на косата. А и да ви се похваля: вече съвсем се стопих grinning smiley и съм само 54кг.smiling smiley пък си хапвам сладко-сладко, но не по много. Имам още само три килца до заветните 50 и съвсем ще съм ухилена tongue sticking out smiley
Утре празнувам 30-тия си юбилей и мисля, че животът ми започна най-сетне. Получих най-големия си подарък - получих свободата да бъда себе си!

sarca

Клубни правила
Правила за подписите

Дата: 13 September, 2008 11:22

Доре здравей толкова се радвам с теб ти си силен и много позитивен човек гордея се с теб.
Аз записвам магистратура и се надявам да успея най-накрая ще уча счетоводство.
Чувала ли си Мариянчето притеснявам се, че я няма.
Хубав и прекрасен ден kitka изпълнен с положителни емоции на всички.

Изпратено: asti (IP регистриран)
Дата: 14 September, 2008 00:33

Здравейте, момичета, в тон с новата тема да ви кажа, че тази вечер се върнахме от остров Тасос. Прекарахме една невероятна седмица. Зарязах всички кофти мисли за операцията на краката на малкия. Дни преди да тръгнем след преглед установихме, че астмата на големия се е повлияла добре от инхалатора и май вървим на добре.Знам, че от понеделник пак ме чака работата, вече и училище.Поредният ортопед изказа мнение за операцията на краката, което е точно обратно на това, което ми каза другия преди него. Но тези неща ще ги мисля от утре. Трябва да си даваме възможност да изпуснем напрежението. Аз го направих. Направете го и вие.

Дата: 14 September, 2008 07:59

Еха, разкажи малко повече за почивката на острова, моля те. Къде бяхте точно, какво имаше там, ако имаш и снимки да ни покажеш ще е прекрасноsmiling smiley.
Аз от известно време съм се замечтала за почивка в Гърция и събирам информация и ще съм ти много благодарнаsmiling smiley

А сега да ви почерпя всички по случай 30-тия си рожден ден:

Клубни правила
Правила за подписите

Дата: 14 September, 2008 10:29

Добро утро момичета.
Доре честит празник желая ти много здраве и радост!!!!!!! praznik kitka.
Асти разкажи за почивката радвам се, че си отпочинала.

Дата: 15 September, 2008 09:37

Доре честит ти празник, много положителни емоций и всичко най-добро желая.. show

На вас момичета--спорна седмица.

Дата: 15 September, 2008 10:04

Добро утро момичета хубава седмица ви желая!
Честит първи учебен ден!!! smiling smiley

Изпратено: asti (IP регистриран)
Дата: 15 September, 2008 10:09

Доре, честит рожден ден! Много здраве и късмет ти желая!
За почивката ще разкажа, но не днес, защото се приготвям за работа, току що изпратих учениците и изобщо, въртележката се завърта пак.
Хубав ден!

Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 14

Тази тема е затворена.