Различните деца : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...4567891011121314
Страница:14 от 14
Re: Мислим позитивно, вярваме и обичаме, да си поговорим.(чат)
Изпратено: xamelion (IP регистриран)
Дата: 3 December, 2008 11:38

Дидри въпрос към тебе "хомеопатия: spongia tosta" пратих вчера мъжа ми аптеката да дири това нещо, но са му каза ли че е от различни 5.10.15, а и няма упътване как се дава/разрежда.. Моля помогни с разяснения..тамън се съгласи да давам и нещо друго, освен лекерствата.

Изпратено: Didry (IP регистриран)
Дата: 3 December, 2008 11:44

На мен ми казаха да взема най-висока дозировка.
Дават се по 4-5 топ4ета през 10-15 мин докато мине пристъпа.
Колкото по-гаден е пристъпа - толкова по-често.
Но за съжаление не зная дали ще действа на всички дечица. Те нали хомеопатичните лекарства ги делят на типове...
Ще питам хомеопатката ни при първа възможност, но ако Дорето може да каже нещо по въпроса, че тя е по на "ти" с тези въпроси.

Дата: 3 December, 2008 12:05

мерси за бързият отговор smiling smiley

Изпратено: Dora2 (IP регистриран)
Дата: 3 December, 2008 12:23

Аз това лек. не съм го чувала, но си мисля, че за да се пробва все пак трябва да се пита хомеопат, защото при всяко детенце може да е различна картината, дори и най-елементрана да е разликата би могло да е друго лек. за случая, че инак може да се причини доказване на лекарството и да стане беля.

Дидри, и аз и малката сме болни. Малката е с гнойна ангина, та дори е на АБsad smiley представяш ли си аз да се съглася да дам такова чудо, но сега като съм притисната от работата и наистина нямам друг избор. Иначе ще давам и хомеопатично и ще мажем гърлото със сода. Каката я лекувам вече три години без АБ-ци, Хриси има алергии към АБ-те, та да видим какво ще стане сега. Изписаха ни Сумамед за три дена, дано да не стане беля.
А работата ми е супер, много добре се чувствам сред дечицата и те с менsmiling smiley намерих си мястото дето се казваsmiling smiley Но е много трудно да се опазват толкова много деца, да не се претрепат и т.н. просто са много децатаsad smiley

Клубни правила
Правила за подписите
"Детето, чието развитие е усложнено от дефект е не по-малко развито от неговия нормален връстник.То е същото дете, но по друг начин развито" Л.С.Виготски
Да бъдем толерантни към различните деца. Да научим децата си на толерантност.
На небето звездичка вечно ще грее и сладката Ная, с усмивка на нея ще се люлее. Почивай в мир, мило детенце.

Дата: 3 December, 2008 13:23

Доренце, бързо оздравяване! Сумамед-а е много силен и се пие на 24 часа, нали?
Дано си свърши работата и се разминете с алергична реакция, че иначе е още по-гадно! Даваий за всеки случай и антихистамин! sad smiley
Много целувки от мен! И се пази и ти да оздравееш!

Изпратено: lival2 (IP регистриран)
Дата: 3 December, 2008 21:04

Здравейте, момичета Доре бързо оздравяване.
Моя малък мъж не иска да яде и това си е изяжда по 40 50грама и неще повече пробвах и биберона.Иначе почна да наддава и вече е стигнал килограмите от раждането.Поне не плаче спинка по цял ден.
Лека вечер момичета.

Дата: 4 December, 2008 09:33

Лили, пробвай да изцедиш, за да потече по-лесно кърмата миличка.
И не се стряскай: щом наддава значи успявате.
Малките бебчета в началото винаги им е трудно да почнат да се хранят. Ти не се отказвай и изцеждай, ако гърдите ти се напрягат. Ще започне мъника да се храни, ще видиш! Опитай през нощта да го храниш по=често или в просъница.
Опитай различни пози при кърмене. Понякога може позата да е неудобна.
В началото бебчо има мъничко сили и бързо се изморява като се храни. За това изцеждане в началото, за да потече по-лесно кърмата може да помогне.

Изпратено: kristian (IP регистриран)
Дата: 5 December, 2008 13:44

Здравейте,момичета!
Доре,бързо да оздравявате!Ливал,не губи кураж и спокойствие.няма нищо по-хубаво от майчината кърма.
как сте,останалите?

Дата: 8 December, 2008 10:23

Здравейте отново и от мен! Казвайте бързичко как сте? smiling smiley
И хайде на по едно кафентце?

Изпратено: Dora2 (IP регистриран)
Дата: 8 December, 2008 22:59

Момичета, пак бях без компютър и навярно пак ще бъда тия дни, и за това не влизам и ме няма. Иначе сме добре, слава Богу вече...но този комп. само се разваля и така.
Хубава седмица и успех на всички ви. бъдете здравички.

Клубни правила
Правила за подписите
"Детето, чието развитие е усложнено от дефект е не по-малко развито от неговия нормален връстник.То е същото дете, но по друг начин развито" Л.С.Виготски
Да бъдем толерантни към различните деца. Да научим децата си на толерантност.
На небето звездичка вечно ще грее и сладката Ная, с усмивка на нея ще се люлее. Почивай в мир, мило детенце.

Изпратено: kristian (IP регистриран)
Дата: 9 December, 2008 15:38

Здравейте!Искренно се надявам да няма болни!ние сме добре!Веси я друса пубертета и ми оразува нерви,но това е нормално.Крисо всеки ден си сменя желанията от Дядо Коледа,да видим накрая какво ще измисли!

Дата: 9 December, 2008 16:14

Ох, Вале и ние сме с този проблем за Дядо Коледа... winking smiley
100 желания сменихме ве4е. winking smiley

Дата: 10 December, 2008 06:30

добро утро момичета. Имам въпрос..Какво обяснявате на малчовците. Дядо Мраз или Дядо Коледа ще носи подаръци.
Ние в къщи сме в чуденка кой от образите да изберем.
Не искам да се цепи от колектива, но пък ние празнуваме коледа на 6 срецу 7 януари и Нова Година- т.е Дядо Мраз е по-близо като дата за подаръци.
Дайте съвет моля.

Дата: 10 December, 2008 11:52

Ох, Хамелеонче, трудна дилема! А подаръците кога ги давате?
Защото според мен избирате образа, който дава подаръци по време, когато вие давате и така...
Лично аз

Изпратено: asti (IP регистриран)
Дата: 15 December, 2008 21:48

Момичета, къде сте, как сте? И аз се поизгубих, но мисля за вас! Може би като мен сте заети с много работа или пък ви е хванала предколедна шетня? Каквото и да е, надявам се да сте добре и да сте щастливи!!!

Дата: 16 December, 2008 09:21

Здрасти Стели!
Аз съм добре, надявам се и с другите е така! Иначе аз малко липсвам, защото ми идва в повечко малко комбинацията Коледни приготовления/84асов работен ден...
Още не сме купили подаръка на малкия, но за сметка на това купихме на почти всички други...
Днес пък от детската градина ни изненадаха, че утре малкия трябва да е с черен панталон и бяла риза на тържеството! В последния момент! Нямам идея къде да търся такава кобинация и много ме е яд!

Дата: 16 December, 2008 11:29

на бързо - здравейте..
тресе ме предколедна треска.
ивайло е направил километричен списък с подаръци за детската градина, РД, коледа и т.н.
обикалям, купувам, запазвам зала за РД - все организаторски задачи.

Страници:  <<Първа страница...4567891011121314
Страница:14 от 14

Тази тема е затворена.