Различните деца : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...4567891011121314>>
Страница:12 от 14
Re: Мислим позитивно, вярваме и обичаме, да си поговорим.(чат)
Изпратено: asti (IP регистриран)
Дата: 24 November, 2008 07:53

Добро утро на всички!
Хубава седмица и прекрасни емоции на всички!
Е няма как, вече е понеделник и трябва да погледна проблемите си в очите. yar smiley

Изпратено: Didry (IP регистриран)
Дата: 24 November, 2008 09:24

Здравейте момичета! Спорна седмица и от мен! Желая на всички ни само хубави емоции тази седмица.
За мен ще е много натоварено де, но все пак...

Изпратено: kristian (IP регистриран)
Дата: 24 November, 2008 10:10

Здравейте,момичета!И аз застъпих на работа,няма как!
Асти,колко е голям Виктор?
Аз понякога не знам как да реагирам срещу периодите на Веси.Опитвам се да съм спокойна,да говорим,обаче като повторя едно и също нещо 25 пъти и никой не чува ме хващат бесовете.
Вчера ми каза,че повечето момичета ходели гримирани на училище-деца на 11 години.Представяте ли си?Разреших да слага само гланц за устни.

Изпратено: xamelion (IP регистриран)
Дата: 24 November, 2008 10:30

добър ден момичета..
аз пак почвам да се оплаквам от Ивайло.. вчера бе зверски студ и решихме да не изкарваме на разходка звяра tazz . Побесня..пощуря..потроши всичко,което докопа и накрая ме замери с един пласмасов рейс през устата.. всичко стана в кръв..разклати ми предните зъби..Набих го за пръв път от яд и безсилие..после съжалавях..
днес съм на зъбар, ако може да се спаси нещо от зъбите ми. :be

Дата: 24 November, 2008 11:07

Оле, хамелеонче, страшно звучи!
Не се ядосвай, че си го набила доста голяма беля е спретнал!
Дано поне се е страснал като е видял кръв и да не повтаря такива изпълнения!
Защо не потърсите някаква помощ, за да се справите по-леко с тази агресия?

Дата: 24 November, 2008 11:11

о...ходили сме на доктори...при нас е страничен ефект от Сингулара..спряхме го за 10 дни и ооооо чудо..дете-съкровище..но пък почна да кашля пак и наново го почнахме.
от началото си знаехме, че сингулара му помага най-добре..но пък става агресивен от него.

Детето иначе си е наред..с акъла и възпитание..ама така ще е..всяко лекарство помага за едно и вреди на друго.

аз вече имам рефлекс от Иво..като го вида да се задава и се свивам на кравайче..

Редактирано 1 пъти последният път 24.11.2008 11:12.

Дата: 24 November, 2008 11:36

Мдааа,и нашият лекар ни предупреди за този ефект на лекарството.Макар,че при Криси не съм го наблюдавала.
хамелеонче,здрави нерви трябва да имаш.И зъби!защо не пробвате със спорт да изразходва енергия?

Дата: 24 November, 2008 11:39

Ооооооооо, Хамелеонче, не съм искал да кажа, че нещо му има на малчо! Много, много съм далеч от подобни квалификации, повярвай ми!

Дата: 24 November, 2008 14:51

на спорт ходи - фудбол и плуване....явно не е достатъчно...

Изпратено: asti (IP регистриран)
Дата: 25 November, 2008 08:27

Добро утро, момичета!
kristian, Васко е на 13 г. Споменах предните дни, че след като си счупи капачката на коляното, се премести при баба си, защото е по-близо до училището. Всъщност той лежа вкъщи 1 седмица и след консултация с лекаря тръгна на училище с гипса. Решил е да остане там засега, защото баба му му помага с ученето. Криво ми е, но аз наистина не мога да му помагам, защото по цял ден съм на работа. Засега това е положението, не го закачам, в смисъл да му обяснявам, че малко или много усещам, че близостта която имахме, поизчезна, но може би това е периода на израстването.В същото време малкият ми създава много проблеми. Снощи си говорихме с баща му, че в момента ниския му ръст и проблемите с краката не са нещото, което ми е приоритет за него/всъщност, проблема си го има и това, че не акцентирам на него не променя нещата/. Почти всяка сутрин ми прави проблеми с отиването на училище - болели го краката, гърлото и т.н. Снощи разбрах, че си е купил пиратки и по цял следобяд гърми от прозореца...абе, ужас.Като се върнем вечер сме скапани и изобщо не ми се занимава с учене на уроци, ама къде да ходя... Та пубертета си е нещо много сериозно. Големият започна да взема самостоятелни решения, това, което одобрявам е, че набляга на ученето. Сега трябва да мисля нещо за малкия, че с това стоене сам следобяд нещо не се получават нещата. Май се отнесох от темата, така че ви пожелавам успешен ден! smiling smiley

Дата: 25 November, 2008 12:16

Здравейте момичета! Успешен ден и от мен!
Стели, не зная дали си се отплеснала, но аз от тези споделени проблеми набирам материал и се подготвям какво ме чака май. winking smiley
Пожелавам ти проблемите и с малкия и с баткото да са някакво временно положение и накрая да се справите с тях!
Вале, пиши по=често вие как сте! smiling smiley Много се радвам, че се завърна при нас. Липсваше ми. winking smiley

Дата: 25 November, 2008 14:47

Стели,споделяй,за това сме тук!
Привет,момичета!Аз днес съм следобед на работа и умишлено като бях в нас не си пуснах компа,защото нямаше да свърша нищо!
Ние засега сме добре!Веси вчера има 4-ка на теста по география,за което съм обидена,защото сто пъти я питах смяташ ли че си подготвена.Тя се разсърди,че все не й вярвам и т.н.Оставих я без да я изпитвам и ето.Сега съм обидена и отговарям с по две три думи на въпросите й!Мисля,че разбра,но искам да се стегни и да разбере че в ученето няма иска-не искам.
А Криско си ходи на детска и се забавлява.Ще ги снимат за календари и той си избра Маккуин светкавицата!

Дата: 26 November, 2008 13:37

Ох, момичета, пак сме болни. Тази сутрин пак осъмнахме в спешното този път с ларингитен пристъп. Но дробовете бяха чисти поне!
Татито си взе болнични този път. И се гледат вкъщи, че аз имам спешна работа, а от недоспиване направо не виждам, че и корем ме боли! Кошмар просто!

Изпратено: rem (IP регистриран)
Дата: 26 November, 2008 15:01

Здравейте, мами! Влизам за една pregradka , тия дни ми е едно никакво...и така... и Ви пожелавам много detelina detelina detelina

Изпратено: lival2 (IP регистриран)
Дата: 26 November, 2008 20:35

Здравейте, момичета в къщи сме като се организирам малко ще пиша

Дата: 27 November, 2008 10:40

ЛилииииииИИ!
Много се радвам, че сте вкъщи! Щом е така, значи бебо е добре и се е справил с жълтеничката, дано и мама е по-добре!
С нетърпение ще чакам да пишеш как си и да качиш малко снимчици! smiling smiley

Дата: 27 November, 2008 13:11

Лили, добре си дошла.
чакаме подробен доклад за теб и бебо.

Дата: 28 November, 2008 10:53

Здравейте, момичета,
как сте? Спорен последен работен ден!

Дата: 28 November, 2008 11:04

здравейте..аз да се похваля..
снощи успешно мина представянето на книгата на мъжа ми в зала България на Панаира.
после бях на ресторант и така неусетно премина и в празнуване на РД на мъжа ми, който е днес. denden
Иво си поръча торта, ама той да духа свещите eye rolling smiley
мъжа ми заяви, че отива при нотариуса за да даде официални права на Иво, само той в къщи да духа свещички.. thumbs up smiley

Дата: 28 November, 2008 13:35

Хамелеонче, честит ти рожденник! Да ти е жив и здрав, много още книги съвсем скоро да издаде и много да те слуша!
Поздравления за книгата! Като я издадат непременно да я покажеш, за да вси я купя! smiling smiley

Страници:  <<Първа страница...4567891011121314>>
Страница:12 от 14

Тази тема е затворена.