Различните деца : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...4567891011121314>>
Страница:13 от 14
Re: Мислим позитивно, вярваме и обичаме, да си поговорим.(чат)
Изпратено: lival2 (IP регистриран)
Дата: 28 November, 2008 15:39

Хамелеонче честит рожденник да е жив и здрав.
Момичета добре сме наболваме тук там, приемам съвети за кърмене направо се побърквам иначе е е кротичък.

Изпратено: xamelion (IP регистриран)
Дата: 28 November, 2008 15:42

лили...съвети за кърмене не мога да дам..Ивайло така и не пожела за суче даже и един път от мене..
виш в кърмене има много напътствия..успех

Изпратено: Didry (IP регистриран)
Дата: 28 November, 2008 15:44

Какви проблеми с кърменето имаш?
Конкретно нещо питай, че иначе много трудно да кажем всичко. Аз имам обаче сравнително пресен спомен. winking smiley
Ако искаш даже ми звънни, когато ти е удобно, че мен ме е страх да звъня да не събудя бебо! Много мразех някой да събуди Пламен след усилията по приспиването му...

Редактирано 1 пъти последният път 28.11.2008 15:49.

Изпратено: kristian (IP регистриран)
Дата: 28 November, 2008 15:49

Лили,добре дошла!
Момичета,привет!Мерко,съжалявам,че Пламчо пак е болен!Дано да се справите бързичко с проблема!
Хамелеонче,честит рожденник и да пожъне успехи!Разкажи малко повече за книгата,де!
Аз съм на работа,но нямам много работа!

Дата: 28 November, 2008 16:27

незнам дали е в разрес с правилата, но все пак да се похваля...
[news.plovdiv24.com]
[www.pd.government.bg]
[news.plovdiv24.bg]

Редактирано 2 пъти последният път 28.11.2008 16:32.

Дата: 28 November, 2008 16:45

Много интересно звучи! На свекър ми е от Плаовдив и двамата с мъж ми много ще се радват на такава книга!

Дата: 1 December, 2008 06:33

успешна и спорна седмица момичета. uspeh

Изпратено: asti (IP регистриран)
Дата: 1 December, 2008 08:37

Добро утро, момичета! Започва последния месец от годината. Въпреки, че не обичам зимата, за мен декември е един вълшебен месец. В работата нещата са на макс, мислите ми са свързани с това, че искам отново да дойде пролетта и всеки един изминал ден ме приближава към нея, надявам се, че предстоят само хубави неща.Появява се коледната украса, светкат лампички, абе с две думи, приятно е.
Пак едва изпратих малкия на училище, предварително ме информира в кои часове няма да влиза /!/, и изобщо по тая тема нищо ново, всеки ден съм под напрежение кога ще звънне телефона и ще ми каже да ходя да го взема.
И ако в главата ми няма мисъл за нещо празнично, то за момента реалността ми спестява празника. Но хайде, стига толкова. Нов месец, нов късмет. Желая на всички само хубави емоции!

Дата: 1 December, 2008 10:18

Здравейте и от мен!
Честит последен месец за годината и от мен! Аз лично много се радвам, че и се вижда края и мисля много да го отпразнувам!
Тази година:
1. Се блъснах яко с колата, след което 6 месеца имах разправии с брокерите и сервиза.
2. Пламен изкара две пневмонии като при втората лейахме в болнитса...
3. Тук в офиса ми спретнаха гаден номер колегите, а после се изложиха пред шефовете, та се налага сега да се разправям и с това...

и още куп дребни проблеми и ядове, които ни вчерниха живота... Така че да свършва и този месец, да идват празниците да си починем и да я изритаме старата година, та дано новата е по-добра!

Дата: 1 December, 2008 15:57

Здравейте и от мен!
Криси ми е болени нямам насторение за нищо!Иначе аз не обичам тези празници,защото не мога да си почина.Гости,гости,голяма лудница е в нас.И всеки иска да ходим я на Плевен,я на русе,на София.За родата става въпрос.А на мен не ми се ходи никъде!

Дата: 1 December, 2008 16:22

Вале, много съжалявам, че сте болни! sad smiley
Дано бързо се оправи малкия! Ккаво му е?
А аз роднините ги нау4их ве4е да ги режа с гостуване по празниците. Особено съм доволна, че напоследък свеки го раздава "заета" ли, "сърдита" ли, "крива" ли по празниците и спря да ни кани... smiling smiley

Дата: 1 December, 2008 16:50

ние сме с криза, преди час ни се обадиха от градината да ходим да си приберем звяра, че кашля непрекъснато. Дали са му синя помпа - Буто асма, но явно не е помогнало..
сега е в къщи, бие се с дядо си..

Дата: 1 December, 2008 16:54

Хамелеонче, хубаво, 4е се бие, кажи кашлицата спря ли! smiling smiley
Вероятно да, щом играе, но все пак...

Дата: 2 December, 2008 06:36

Снощи се закашля силно, повърна и му олекна. Явно е имал храчки...заспа , след като побесня на воля..

Дата: 2 December, 2008 09:47

И ние знощи бяхме със спазъм! Оправихме го с хомеопатия: spongia tosta. Направо като с магическа пръчица се махна спазъма, не съм вярвала, че е възможно!!!
Още с първото даване кашлицата се разреди. Давах 3-4 пъти през 10-15 мин. и накрая всичко мина!
Честна дума и в мечтите ми не съм мислила, че може да миня така! Приготвихме и инхалатора с вентолина, сложих го и до леглото за всеки случай през нощта, ако се наложи.. но не!
Спа спокойно и даже и не прохъркваше нослето, което напоследък от третата сливица май не беше твърде добре...
Само сънува кошмари, че нещо в градината го натискали да яде и той за напук съвсем нищо не беше ял, взех го прегладнял и яде за трима вечерта...
Та такива разни при нас... Оплаках ви се и се похвалих! smiling smiley
Сега да ви пожелая приятен и спорен ден и по-скорошни празници и почивка покрай тях!

Дата: 2 December, 2008 13:30

Привет,момичета!Мери,Крисо ми е с червено гърло и задна гадна зелена хрема.Той гълта сополите и го боли стомах.Бяхме спрели сингулера,но доки каза да го продължаваме зимата и евентуално чак май да мислим за спиране.
Засега сме без Т,и без АБ.Дано да не се наложи този път!Гледаме го на смени с баща му и една леля,дето запълва дупките.Тя е леля на съпругът ми,но не мога да злоупотребявам с желанието й да помага.А и сега не мога да си остана в къщи.
Иначе утре ще ги снимат в детската и ще го заведа само да го щракнат.

Дата: 2 December, 2008 13:31

Привет,момичета!Мери,Крисо ми е с червено гърло и задна гадна зелена хрема.Той гълта сополите и го боли стомах.Бяхме спрели сингулера,но доки каза да го продължаваме зимата и евентуално чак май да мислим за спиране.
Засега сме без Т,и без АБ.Дано да не се наложи този път!Гледаме го на смени с баща му и една леля,дето запълва дупките.Тя е леля на съпругът ми,но не мога да злоупотребявам с желанието й да помага.А и сега не мога да си остана в къщи.
Иначе утре ще ги снимат в детската и ще го заведа само да го щракнат.
Хамелеонче,да се оправя мъникът бързо!Мери,и за Плами същото!

Дата: 2 December, 2008 14:06

Валенце, много е противна тази задна хрема! И Пламен все е с такъв заден секрет: я по-слаб, я по-силен. Днес ще ходим при хомеопат-ката да видим какво ще правим по въпроса, 4е досегашното лечение нещо е неефективно в това отношение.
Иначе Пламен днес е на градина. Нищо му няма: пристъпа беше изцяло на алергична основа и изцяло аз съм виновна. Дадох му да близне малко данонино и резултатът не закъсня...
Дано вие преборите хремата бързо и успешно!

Изпратено: Dora2 (IP регистриран)
Дата: 3 December, 2008 08:54

Момичета, ние сме болнички и сме си в къщи, днес ще си взема първият болничен. А една седмица нямах компютър, развали ми сеsad smiley и за това не съм влизала изобщоsad smiley не съм ви чела, но ви пожелавам да сте добре всички.
Ще чета тия дни повечко и ще попиша smiling smiley kitka

Клубни правила
Правила за подписите
"Детето, чието развитие е усложнено от дефект е не по-малко развито от неговия нормален връстник.То е същото дете, но по друг начин развито" Л.С.Виготски
Да бъдем толерантни към различните деца. Да научим децата си на толерантност.
На небето звездичка вечно ще грее и сладката Ная, с усмивка на нея ще се люлее. Почивай в мир, мило детенце.

Дата: 3 December, 2008 09:43

Доренце, бързо оздравяване! Кой е болен? И двете принцеси ли? Дано не е нещо сериозно и бързо се оправят! А ти, когато можеш разкажи и как е работата. Свикна ли вече? Все още ли си такъв ентусиаст? smiling smiley

Страници:  <<Първа страница...4567891011121314>>
Страница:13 от 14

Тази тема е затворена.