Различните деца : © Български Бебе Център
Страници:  <<12
Страница:2 от 2
Re: УРТИКАРИЯ-има ли други деца с тази диагноза?
Изпратено: zori85 (IP регистриран)
Дата: 11 October, 2008 08:10

Лили ,най-най много се изрива по лицето,но понякога съм виждала и 1-2 обривчета и по ръчичките,гръбчето,вратлето,крачетата,абе почти навсякъде може да се обрине

Дата: 18 November, 2008 12:52

Офф пак се записваме в тая темичка,скоро не ни се бяха появявали уртикариалните плаки,но в събота...целий беше се изприщил,ама навсякъде.3 дни беше така ,наложи се да му сложим половин доза урбазон и всичко се оправи вчера.Днес сме на градина и така
сега пием Кларитин.

Изпратено: Didry (IP регистриран)
Дата: 18 November, 2008 14:27

Милите!
Голям кошмар са тия алергии, зная от опит! Защо не пробвате хомеопатия? Аз бях много скептично настроена, но напоследък при нас дава големи резултати...

Дата: 19 November, 2008 15:37

Лили а вие тоя кларнитин го давате само когато се появят обривите нали така?
Ние вече сме добре,от вчера сме без обриви

Изпратено: ivona1985 (IP регистриран)
Дата: 10 August, 2010 23:44

Здравеите и от мен,да възобновя малко темата,за съжаление и ние сме със същата диагноза,появиха ни се обриви навсякъде,докторката ни изписа зиртек,пихме го 7 дни и 3 дни след спирането пак се обрина,даже имаше и оток на горната устна,дадоха ни направление за алерголог и там ни казаха да продължим със зиртека и да я следя,понеже сме още малки за тест,а другия вариянт бил кръвен тест който струвал 120 лв а било още рано да го правим .по думите на алерголожката тези уртикарии се получават от всичко и сега ми е много притеснено,постоянно я преглеждам за пъпки и само се чудя какво да и дам да яде sad smiley

Дата: 22 August, 2010 13:42

ЗДравей!
Ами от тогава откакто се оплаках че са ни се появили обривите да чукна на дърво не е имало друг път .. но внимава какво яде.. не го лишавам напълно от всичко но малко колкото да опита и до там . Да след като ни се появиха го лишавах напълно .. Сега и ние чакаме да станеме на 5г и да идем в София на този тест за да видиме от какво е точно . А до тогава се надявам да не ни се получават много .

Изпратено: Katerinais (IP регистриран)
Дата: 12 January, 2012 17:00

Здравейте,
и ние имахме едни постоянни пъпчици, които излизаха по коремчето и гръбчето и обиколихме сума ти доктори и накрая една възрастна алерголожка ни посъветва да го обличаме с дрехи от органичен памук и чудото стана - вече нямаме такива проблеми! Голям ужас изживях, защото четох по разни форуми всякакви страховити неща и диагнози, но Слава Богу всичко е наред сега! Явно малкия има непоносимост към някои от химикалите, с които се обработва памука или към боите - така ми обясни докторката. Открих, че вече и в БГ има сайт, който продава дрехи на C&A - аз от чужбина винаги пазарувам от тях - много са качествени и постоянно имат разни намаления. Органика е адски скъп и сега това ми върши чудесна работа. Сайта е bebedreshki ако някой има нашия проблем. d good luck

Страници:  <<12
Страница:2 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.