Различните деца : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...345678910111213>>
Страница:11 от 13
Re: Лято е smiling smiley ( раздумка)!
Изпратено: Didry (IP регистриран)
Дата: 3 August, 2009 15:43

Здравейте момичета!
Този път леко му се размина на Пламен. За 3 дена се оправи и пак е на градина. Дано сега се задържи вече здрав, че...
Доренце, весело изкарване на конния поход! Звучи като нещо много интересно и приятно, пожелавам ти точно такова да се окаже! И после непременно снимки да показваш!
Лили, на ваяс весело изкарване на Асеновград!

Изпратено: Dora2 (IP регистриран)
Дата: 7 August, 2009 06:52

Момичета, потеглям след малко. Искам да пожелая на Дидри - много, много, много леко раждане и здраво и сладко малко бебченце.
А на всички останали - много здраве и усмивки. sarca

Клубни правила
Правила за подписите
"Детето, чието развитие е усложнено от дефект е не по-малко развито от неговия нормален връстник.То е същото дете, но по друг начин развито" Л.С.Виготски
Да бъдем толерантни към различните деца. Да научим децата си на толерантност.
На небето звездичка вечно ще грее и сладката Ная, с усмивка на нея ще се люлее. Почивай в мир, мило детенце.

Дата: 7 August, 2009 13:55

Доренце, непременно се обади, когато можеш и си във Варна!

Изпратено: lival2 (IP регистриран)
Дата: 9 August, 2009 18:49

Здравейте, момичета как сте?
Ние с Алекс се върнахме беше много хубаво.

Дата: 10 August, 2009 09:26

Здравейте от мен. Аз се готвя тия дни да се видим с бебо. Вече има признаци за това. Стискайте палци!

Дата: 10 August, 2009 10:38

Мери мила стискам силно, всичко да е наред.
Звънни за да разберем.

Дата: 11 August, 2009 09:19

Момичета толкова се радвам днес Мери е родила, своята рожба.
Честито.

Изпратено: asti (IP регистриран)
Дата: 11 August, 2009 09:50

Честита рожба на Мери! Желая много здраве, късмет и щастие! sarca

Дата: 11 August, 2009 13:52

Честито миличка. Живи и здрави да сте.

Клубни правила
Правила за подписите
"Детето, чието развитие е усложнено от дефект е не по-малко развито от неговия нормален връстник.То е същото дете, но по друг начин развито" Л.С.Виготски
На небето звездичка вечно ще грее и сладката Ная, с усмивка на нея ще се люлее. Почивай в мир, мило детенце.

Дата: 15 August, 2009 22:45

Здравейте момичета!
Аз влизам само набързо, да се похваля на 11.08 се роди бебе Калоян: 4.700 кг, 56 см. в 3 часа през нощта, секцио по спешност, че аз получих контракции. Днес ни изписаха с утрешна дата. Бебо е много, много добре! Аз вече успешно се възстановявам и нещата малко по малко си влизат в релси. Всички проблеми за момента се разрешиха и сега трябва да се задържи положението.

Дата: 16 August, 2009 22:17

Голям сладур е Калоян! Още веднъж, честито, радвам се, че всичко е наред. Дано да е добричък и да не плачка много, че да може мама да си почива. Пламенчо като батко сигурно е много горд. Целувки от нас!

Дата: 17 August, 2009 10:14

Стели, много е добричък Калоян. Папка и спинка по много. Изобщо не е като бате си в това отношение. За сметка на плаченето обаче баткото е много добър с бебо. Постоянно го милва и все иска да го гушка. До сега не си е проличало да ревнува. Не страни от мен и не се сърди като гушкам или храня бебето. Много са ми добрички и двамата. Само ми е трудно да обясня, че бебеос няма скоро да си играе с него и за сега не можем да ходим с тях в градинката... smiling smiley
Иначе нещата са добре. Даже успявам да поготвя и да поспя, но добре, че и таткото помага...

Дата: 17 August, 2009 11:24

Аууу, какъв прекрасен малък момък. Дидри, още веднъж да ви е жив и здрав. Страхотен сладур е.
Бързо да се възстановяваш ти и пиши, когато имаш свободно време.
Целувам ви cunki

Клубни правила
Правила за подписите

Дата: 17 August, 2009 11:35

Само за кратко:

Дата: 19 August, 2009 17:59

Момичета, как сте? Как е края на лятото?
Доренце, разкажи повече за конната "експедиция"! Снимките в седянката са страхотни!

Дата: 23 August, 2009 13:47

Здравейте, момичета ние с Алекс сме добре.
Мариянче големи сладури са малките, как се справяш повъзстановили се.Много целувки от мен.

Дата: 23 August, 2009 17:57

Здравейте и от мен!
За сега се справям много добре, но таткото е отпуск и много помага. Да видим какви ще ги къдря като се върне на работа... Иначе днес бяхме на първата си разходка с бебо и аз съм много доволна, а на него, разбира се, много му хареса...
Радвам се, че вие с Алекс сте добре!

Дата: 24 August, 2009 09:04

Дидри, много е готин бебока ви. И Плами е един прекрасен горд баткоsmiling smiley Сладури, радват ми сърцето, като гледам снимките ви.
Аз почвам от утре работа sad smiley Изобщо не ми се почва, признавам си. Ама хич, даже sad smiley Почвам да се замислям дали да не си потърся вече нова работа. Искам да направя частна ясла аз, но това е ужасно трудна задача, а мен не ме бива много в организационните дейности. Но го обмислям този варянт, може и да се пробвам.
Малката пък ми е болна от гнойна ангина и е на антибиотик. Акъла ми не го побира как се отпуснах и почнах да се доверявам на лекарите и да давам антибиотици. На каката не давам, дори и при тежки ангини - справяме се чудесно и без тях, оправя се сравнително бързо. Но малката... sad smiley

Клубни правила
Правила за подписите

Дата: 24 August, 2009 12:55

Ох, Доре, аман с тия болести!!! И Пламен е болен от вчера: болки в корема и температура. На диета сме (защото иначе пък много неща яде....) sad smiley
Ужас, дано по-бързо оздравяват дребосъците, че е кошмар!
За работата: по-добре е като си е сам шеф, човек, но... Не зная... Трудно е да се направи нещо, а и пари си трябват... и то не малко...
Дано като се върнеш на работа се окаже по-леко отколкото го помниш!
Стели, пиши вие как сте!
Доре, разкажи пове4е за почивката си, когато ти остане малко време, моля!

Дата: 25 August, 2009 09:41

Добро утро на всички!
Мариянка, какво да ти кажа, Лъчо е при майка ми, не иска и да чуе за София, но ваканцията свършва, така че пак почвам да мисля за всичко, по-точно как да го направя така, че да нямам проблемите от миналата учебна година. Големият от началото на август е всеки ден на тренировки, много сериозно се е заел с футбола.
За мен август преминава почти само и единствено под знака на работата - голямо еднообразие.
Гледам снимката на двете ти момченца - голяма идилия, да са ти живи и здрави.
Хайде, хубав ден на всички!

Страници:  <<Първа страница...345678910111213>>
Страница:11 от 13

Тази тема е затворена.