Различните деца : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...345678910111213>>
Страница:12 от 13
Re: Лято е smiling smiley ( раздумка)!
Изпратено: Didry (IP регистриран)
Дата: 25 August, 2009 18:54

Ох, Стели, не е лесна и твоята! Поне да беше се разбрала причината за тези проблеми, че да имаш идея какво би могла да направиш...
Стискам ти палци да се справиш възможно най-лесно с това! Успехи във футбола на другия герой!
А за идилията... голям кошмар е с двамата вкъщи... Сега Пламен спря с болките в корема и почна пак с вечерните пристъпи. Снощи кашля като магаре и въпреки всичката хомеопатия, която действаше до сега не спря. Тази вечер отново започва и честно казано вече ми настръхна косата!

Изпратено: asti (IP регистриран)
Дата: 25 August, 2009 21:54

Мариянкааа, дано всичко да е наред при вас!

Дата: 2 September, 2009 17:24

Момичета, цяла седмица ви няма! Добре ли сте? Мариянка, как са малките мъже?

Дата: 3 September, 2009 21:49

Ох, пак е болен Пламен. sad smiley Сега сме с бронхит пак май. Лекарката каза, че според нея е от ревност това често боледуване!
А аз да ви почерпя виртуално, че от днес имам моя кола: Мазда Демио. Да излезе здрава колата и да я карам безаварийно!

Изпратено: Dora2 (IP регистриран)
Дата: 6 September, 2009 09:14

Дидри - честита кола, мила.
Безаварийно шофиране ти пожелавам и да те отвежда тази кола само на красиви и прекрасни места. detelina

Клубни правила
Правила за подписите
"Детето, чието развитие е усложнено от дефект е не по-малко развито от неговия нормален връстник.То е същото дете, но по друг начин развито" Л.С.Виготски
Да бъдем толерантни към различните деца. Да научим децата си на толерантност.
На небето звездичка вечно ще грее и сладката Ная, с усмивка на нея ще се люлее. Почивай в мир, мило детенце.

Изпратено: lival2 (IP регистриран)
Дата: 12 September, 2009 19:00

Здравейте, момичета как сте? Много целувки от мен и Алекс.

Дата: 12 September, 2009 19:26

Лиле, здравей. Почти без сили съм аз днеска, след един час езда в полето smiling smiley А ме чака една празнична вечер с голяма компания. Но ще устискам още малко, преди да залепя глава във възглавницата.
Чакам с нетърпение 15-ти септ., когато ще изпратя за първи ден щерката в музикалното училище.
Подготвям план за ремонтиране и преустройство на апартамента и изобщо - много натоварена програма. Но аз обичам такаsmiling smiley
Прегръдки на всички ви и бъдете здрави.

Клубни правила
Правила за подписите
"Детето, чието развитие е усложнено от дефект е не по-малко развито от неговия нормален връстник.То е същото дете, но по друг начин развито" Л.С.Виготски
На небето звездичка вечно ще грее и сладката Ная, с усмивка на нея ще се люлее. Почивай в мир, мило детенце.

Дата: 14 September, 2009 08:50

Доренце,
честит ройден ден, мила! Желая ти много щастие, здраве,попътен вятър и най-пълните Божии благословения! Много целувки и прегръдки!

Дата: 15 September, 2009 14:37

Доре, честит празник мила.
Днес да разкажеш как е минало.

Дата: 15 September, 2009 15:13

Благодаря ви kitka
Мина хубаво моят пореден рожден ден smiling smiley
А днешният ден - още по-хубаво. Евка беше много доволна и горда, че отива на училище, макар и тази година да е предучилищна. Все пак ще я кара на друго място. Доволна е, че няма да я карат да спи на обяд, че ще седи на чин, че ще свири на пиано и така.
А с Хрисито продължаваме постоянното лечение на гнусната астма, вкл. и Ксизал против алергиите sad smiley , но за сега сме стабилизирали положението.
И в моята работа имам нови дечица, мънички, сладички, много ми е мъчно как плачат за майките си, колко са уплашени и стресирани. Ще мине време, докато свикнат душичките.
Предишните ми възпитаници са вече 1-ва група в детската градина и много им се радвам, като ги виждам колко са порастнали. Някои плачат, че искат да са пак в яслата при мен - много са смешни.
Растат като гъбки тия деца, брей.

Клубни правила
Правила за подписите

Дата: 16 September, 2009 21:34

Здравейте и от мен!
Доре поздравления за хубавия първи учебен ден и усех в борбата с астмата!
Аз да се оплача: Пламен тъкми уж оздравя, 2 дена не кашля и точно преди да тръгне на градина започна с някаква суха рядка кашлица... Сега е на градина, но очаквам всеки момент да се разболее отново. И ако се повтори още веднъж това събитие и мисля да го спра от градина. sad smiley Въпреки, че ще ми е много неприятно се оказва, че няма полза от градината при подобно развитие на нещата. Той реално нито играе с децата (с изкючение на няколко дена седмично), нито учи нещо (защото постоянно го няма), а само разваля дисциплината...
Ще се опитам да наема детегледачка, която няколко часа да му обръща внимание и да го занимава по учебниците от градината и така... Но дано се размине де... стискайте палци!

Дата: 17 September, 2009 07:32

Стискам палци, Дидри. Но си мисля, че ще вземеш правилното решение, ако се стигне до там. Не бива да се чувстваш виновна или нещо такова. А и е важно да пазите бебчо здравичък. detelina

Клубни правила
Правила за подписите

Дата: 18 September, 2009 14:25

Доренце, няма д се чувствам виновна, но ще ми е неприятно, защото ще се отдели от приятелите си... Но пък като е постоянно болен пак не е с тях... sad smiley
Другото е, че сега примерно ще спре да боледува, но после като тръгне на училище...

Дата: 26 September, 2009 08:54

Момичета, днес имам рожден ден и искам да ви почерпя по повода!

Дата: 28 September, 2009 06:54

Мариянка, честит рожден ден на патерици. Не бях влизала и пропуснах angry smiley
Да си ни жива и здрава и много радостни емоции да има в живота ти. Да успяваш във всичко със завидно спокойствие и само любов и усмивки да има около теб.
sarca

Клубни правила
Правила за подписите

Дата: 28 September, 2009 09:46

Здравейте, момичета как сте?
Честит празник Мери да си жива, здрава и много щастлива.

Дата: 21 October, 2009 18:15

Момичета, вече почти месец никоя от нас не е писала. Дано да е свързано с липса на време от хубави емоции. Поздрави от нас! cunki

Дата: 21 October, 2009 22:04

Здравейте, момичета как сте?
Аз днес се замислих, че не съм писала много време, но поскрай Алекс и училище съвсем съм забравила.
Ние с Алекс сме добре. Целувки на всички.

Дата: 23 October, 2009 18:14

Здравейте и от мен!
На мен много трудно ми стига времето. А и Пламен много 4есто се разболява. Пак е вкъщи тази седмица заради един грип... Лошото е, че като ефект от него сега се чувства слаб, лесно се изморява и няма апетит... и пак се появи кашлица...
Вече не зная какво да го правя...
Иначе бебо е добре. Вече е 6 кг и 650 гр и 61,5 см

Дата: 26 October, 2009 15:25

Мери мила силно uteha. Радвам се, че бебчо е добре стискам палци Пламчо бързо да се възстанови.
Аз почнах училище и се чувствам все уморена.
Целувки

Страници:  <<Първа страница...345678910111213>>
Страница:12 от 13

Тази тема е затворена.