Тийн клуб : © Български Бебе Център
Страници:  <<12
Страница:2 от 2
Re: Представяне (за тинейджъри)
Изпратено: midary (IP регистриран)
Дата: 14 September, 2009 10:15

Моят син/големия/ е Божидар роден е на 17 март 1999г.10 годишен е кандидат тийн.

Изпратено: tedi73 (IP регистриран)
Дата: 19 September, 2009 12:31

Браво за новото клубче!
А ми да се запиша и аз.моята дъщеря се казва Симона и на 29.09 яе навърши 13 години.

Изпратено: LINA/ (IP регистриран)
Дата: 24 September, 2009 15:56

Ние не сме точно пубертетчета, но сме на път...Костадин е роден на 23.12.1999г - най-упоритото козленце,какъв ли тийнейджър ще е ?! misli

Член на сдружение "Български бебе център"

Мисис Ентусиазъм 2007г.
Мисис Кулинарна фурия 2007г.

Модератор на клуб Сдружение и благотворителност Моля,спазвайте клубните правила![club.biberonbg.com]
"Вашите деца не са ваши деца.Те са синове и дъщери на бленувания от вас живот.Те идват чрез вас,но не от вас.И въпреки ,че те са с вас,те не ви принадлежат.Вие можете да им дадете любовта си ,но не и мислите си.Защото те имат свои собствени мисли.Вие можете да подслоните телата им,но не и душите им.Защото техните души живеят в къщата на бъдещето,която вие не можете да посетите дори и в мечтите си.Вие можете да се опитвате да бъдете като тях,но не искайте от тях да бъдат като вас.Защото живота върви напред,а не остава такъв,какъвто е бил вчера."Х.Дж.

Изпратено: aleks308 (IP регистриран)
Дата: 1 October, 2009 14:31

Да се запишем и ние - моята щерка е родена на 9,05,2000г.

[play.vbox.bg]

Изпратено: linda70 (IP регистриран)
Дата: 3 October, 2009 16:08

Малкият ми син Димитър,роден на 19.02.1996г.

Изпратено: Sofiya (IP регистриран)
Дата: 6 October, 2009 15:56

Май първо трябваше да се представяsad smiley.Моят голям син се казва Мариан и е роден на 21.02.1997г.

Изпратено: vesk (IP регистриран)
Дата: 3 December, 2009 10:34

Нека и ние с мойта щерка се включим в тази хубава темичка. Казвам се Веселка и дъщеря ми Диана е на 10 г. Родена е на 29.07.1999 г. Не сме още в пубертета, но вървим натам с пълна сила.

[www.bgphoto.net]
[bgphoto.net]

Изпратено: ^lilo^ (IP регистриран)
Дата: 9 August, 2010 15:09

Имам доведени син и дъщеря:
Стелиян на 17 и Елица на 13.
Много ще ми е приятно да обменям опит с по напредналите мами. Не съм им мама но и мен ме тресът същите проблеми 4е и по-големи. За сега сме изградили едно приятелство с тях...

Lilypie Pregnancy tickers

Представяне
Изпратено: stelavp (IP регистриран)
Дата: 20 April, 2016 13:30

Да се представим и ние. Дъщеря ми Калина е на 12 г., а синът ми Венцислав е на 10 год.

Страници:  <<12
Страница:2 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.