Тийн клуб : © Български Бебе Център
Страници:  <<12
Страница:2 от 2
Re: Училищни радости и неволи
Изпратено: Terunka (IP регистриран)
Дата: 26 October, 2009 19:04

Инеска,да ти е жив и здрав малкия мъж.Много радост,гордост и успехи да ви носи.Аз се бях засилила да ти 4еститя в испанската тема,но спряха тока,заради бури и дъждове и се улисах както винаги.
Как няма да те ревнува младежа.Не всеки има лукса да има такава майка...Много се радвам,4е сте добре на родна земя.На мен това ми е скритата ме4та,но се примирявам,4е децата ми никога няма да ходят на бълг.уч-те и никога няма да живеем за постоянно в Б-я.

Изпратено: In-es (IP регистриран)
Дата: 26 October, 2009 21:13

Terunka Написал:
-------------------------------------------------------
> Инеска,да ти е жив и здрав малкия мъж.

cunki

Благословен е онзи,който успее да даде криле и корен на децата си!

Изпратено: asti (IP регистриран)
Дата: 8 November, 2009 16:14

Хей, как са вашите пубери? Моите изкараха някакъв грип, единия беше с кашлица яка, другия с температура, но мина всичко, слава Богу! Мен все още ме влачат някакви хреми и т.н., но нали децата са добре! Една седмица са във ваканция, на компа ще му се разкаже играта...Иначе малкият излиза на игрището, казах му ако някой кашля да не стои до него, ама кой ме слуша! Да пази Господ всички дечица!!! detelina

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 4 February, 2010 12:27

Да раздвижа малко клубчето.
Ние се епреместихме в друг град(ако някой не е разбрал от оплакването ми по други теми,да кажа и тук)и съответно децата са в ново училище.
Загубих 2 седмици докато ги запишат и Милен остана без оценки за първия срок(тук сроковете са 3 ,всеки по 3 месеца).
Намери ли нови приятели бързо,но се оплаква,че класа е доста шумен,учителят не ги стяга особено.
ДАвам им малко домашни,което на мен не ми харесва особено.
ИМаха 2 контролни досега,правят ги на края на всяка тема,разликата д другото място е,че освен самото контролно,имат да наравят и един тест.
Милен се справи добре с първите изпити,по матаматика има 7,5 и 8 на теста,по испански 7на контролното и 9 на теста,ругите оценки не са им ги казали.Дано върви все така.
Пишете и вие,как са учениците,как завърШиха срока?

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Изпратено: ninan (IP регистриран)
Дата: 4 February, 2010 13:26

Хайде и аз да се пооплача. Моят юнак с голямо желание и амбиция успя да влезе в НПМГ. Тази година обаче нещо доста се поохлаби. Води им се езикова година и учат само 5 дисциплини, но той нещо хич не си дава зор. Опитвам се да му говоря, но явно и пубертета яко го тресе и хич не ме слуша.

23.05.2008 г. - 4050 гр. 52 см. - раждане
28.05.2008 г. - 4020 гр. 52 см. - изписване
28.11.2008 г. - 8800 гр. 71 см.
28.04.2009 г. - 11400 гр. 78 см.
23.07.2009 г. - 12800 гр. 80 см.
08.01.2010 г. - 14500 гр. 88 см.
28.04.2010 г. - 14500 гр. 93 см.
26.08.2010 г. - 14500 гр. 95 см.
08.04.2011 г. - 17000 гр. 100 см.

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 5 February, 2010 11:22

ninan,какво да ти кажа,моя син е по малък и пак с голям зор сяда да учи....докато го накарам да си напише домашните,всичко друго може да се заеме да прави точно в този момент.Напоследък когато трябва да седне да учи,вика сестра си,изкарва строителя й и започват да играят.Съоветно като го накарам да извади тетрадките малката започва да реве да го оставя да играят и пак му се отлага поне с час писането....Иначе седне ли няма проблем,но докато седне....

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Страници:  <<12
Страница:2 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.