Тийн клуб : © Български Бебе Център
Страници:  <<12
Страница:2 от 2
Re: За или против униформите в училище
Изпратено: Krassy (IP регистриран)
Дата: 7 October, 2009 23:07

Gery007 Написал:
-------------------------------------------------------
> Идеята е добра, спор няма. Нашето у-ще е спечелило
> проект за тези униформи още миналата година от ЕС.
> Ние ще доплащаме само 16 лв. Миналата година имаше
> предложени скици на примерни униформи от
> родителския актив. Скиците бяха хубави и се приеха
> и от деца и от родители. Това, което сега ни
> показват няма нищо общо със скиците.
> Панталоните са от дънков плат с цвят на
> едновремешните сини работнически манти. Кройката е
> широк крачол горе в кръста с широк ластик, за
> девойките поли тип трапец. Отгоре блузка тип
> полу-поло - с убийствено искрящо оранжев цвят. И
> накрая нещо като суитчър, на който ръкавите се
> махат и става на елек - на квадратчета от
> убийствения оранжав цвят с още по-шокиращото
> синьо.
>
>

Това си е жива подигравка. Аз съм "ЗА" униформите, но в такова чудо не бих си облякла детето.

My flickr

www.CapturedMomentsByKrassy.com

Изпратено: Daniva (IP регистриран)
Дата: 8 October, 2009 08:51

Снощи имахме родителска среща и вече мога да кажа със сигурност какви ще са нашите униформи: пола (панталон), риза с дълъг ръкав, шалчета (за момичетата) и светлозелени сака - вталени за момиченцата и изрязани долу отпред. Ще бъдат абсолютно същия модел като униформите, които миналата година са на първо място в страната, даже същата фирма ще ги шие. Ще ни струват 50 лв. - два пъти по 25 лв.
А от догодина няма да има проекти и съответно цялата сума за униформите ще се поема от родителите.
А, да вметна, че в нашето училище ще има униформи и за учителите.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: camino (IP регистриран)
Дата: 8 October, 2009 11:07

Момичета, вече няколко от вас споменават шалчета в униформите, което леко ме притесни. Естетически ок, обаче надявам се в бг да я няма тази ужасна игра в междучасията, където се опитват да се душат с нещо около врата, уж че ефекта бил опиянение и разни халюцинации, лапешка работа, но изключително опасно, има смъртни случаи! По тази причина шалчетата тук са забранение, дори в началното училище! Та затова, поразпитайте децата си, преди да включвате шалче в униформата, зная че проблема съществува и в други държави, а с тая глобализация и бърза информация!...Все пак надявам се да е пропуснал българската младеж, или по-скоро тя да го е пропуснала...
Иначе, аз съм за униформите, при условие, че не са като тези, които Гери е описала!

Страници:  <<12
Страница:2 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.