Тийн клуб : © Български Бебе Център
За първото влюбване.....
Изпратено: Sofiya (IP регистриран)
Дата: 6 October, 2009 15:54

Здравейте, моя голям син е на 13год. и се казва Мариан.Горе долу с него имам същите грижи както и вие с вашите тийнове.Та въпроса ми е на колко години беше първото влюбване на вашите деца, защото моето изобщо не ми споделя на тази тема.Когато я подема ме отрязва да не го занимавам с глупости...А аз така се страхувам да не преживява нещо....

Re: За първото влюбване.....
Изпратено: kristian (IP регистриран)
Дата: 6 October, 2009 16:00

Дъщеря ми се влюби това лято.Спокойно,ако преживява нещо,ти със сигурност ще разбереш.Стават едни отнесени,отнесени и разсеяни,набъбва телефоннта сметка,скайпът е непрекъснато включен...

Изпратено: Daniva (IP регистриран)
Дата: 6 October, 2009 17:40

Мими отдавна мина периода с първото влюбване. Както обикновено става с първата любов, беше несподелена - тя така и не каза на обекта на своитре чувства, че го харесва smiling smiley. Тази пролет на зеленото училище пък си паднала по едно момче от съседния и клас, даже днес ми сподели, че още го харесва. Този път обаче момъкът е в час за терзанията на щерката - на зеленото училище си нагласила прическа, грим, дрехи, та - обяснила му се тя, но момчето казало, че си има приятелка и така - разбраха се да си останат приятели. На Мими и беше криво известно време, трудно го преживя, но ми каза: "Хареса ми, че не предаде приятелката си - така няма да ме отреже лесно и мен, ако някога тръгнем заедно."
Честно да си кажа, мислех, че въпросното момче е затворена страница за нея, макар че е супер отвеяна и разсеяна, и ето - днес пак стана дума за него, каза ми, че още го харесва, даже искаше да знае колко съм му писала на входното ниво по немски smiling smiley.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2009 13:14

Моят син сега е влюбен в едно момиче от неговия клас,купуваме й подаръци,ходят си на гости,големи сладури са...даже новата им класна забелязала,че са все заедно и си помагат един на друг постоянно

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.