Тийн клуб : © Български Бебе Център
За жаргона! За цинизмите!И за езика на улицата... eye popping smiley
Изпратено: In-es (IP регистриран)
Дата: 26 October, 2009 21:16

Споделете!Как процедирате?Няма начин да прескочим този период,няма деца под похлупак!Това ясно!Вие как коментирате,какво им говорите?Или мислите ,че точно вашите деца не говорят такива неща grinning smiley ?

Благословен е онзи,който успее да даде криле и корен на децата си!

Re: За жаргона! За цинизмите!И за езика на улицата... eye popping smiley
Изпратено: kristian (IP регистриран)
Дата: 27 October, 2009 09:03

Инес,аз въобще не изпадам в подобни заблуди.Убедена съм,че децата не се държат еднакво пред нас и пред връстниците си.
какво правя ли?Ами говоря,давам примери,кое е хубаво и кое не.В нас не се говорят цинизми,съпругът ми не псува и не позволяваме на децата да се обиждат помежду си.Не позволяваме да се гледат филми и предавания,в които има вулгарни изрази.Това правим.И се надяваме децата ни да поемат от нашият пример.

Re: За жаргона! За цинизмите!И за езика на улицата... eye popping smiley
Изпратено: Daniva (IP регистриран)
Дата: 27 October, 2009 12:15

Жаргон - да. Цинизми - твърдо не! И Мими не ги използва, когато не съм край нея, убедена съм.
А на улицата - нима мога да спра околните да говорят! Не ме интересува какво говорят наоколо, за мен е важно как говори тя. В тази насока са били усилията ми, Справила съм се.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.