Тийн клуб : © Български Бебе Център
Teenager Love
Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 1 November, 2009 23:25

момичета, искам да ви попитам от чисто любопитство, децата ви четат ли този вестник.наремето му бях дълги години кореспондент от стара загора и пишех разни статии, за които получавах хонорари естествено и да ви кажа много харесвах как са структурирани нещата, запазила съм си броевете и съм решила един ден живот и здраве като дойда на етап тийнейджър вкъщи да взема да почета малко и нас какво ни е вълнувалоsmiling smiley

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Re: Teenager Love
Изпратено: eli4ka (IP регистриран)
Дата: 17 November, 2009 17:33

Като тинейджърка си го купувах редовно, кефеше ме вестничето smiling smiley, но тогава не беше така разпространен нета, в който сега мисля че тийновете четат тази иформация.

Изпратено: yanka_petkova (IP регистриран)
Дата: 3 December, 2009 09:18

Изпратено: Daniva (IP регистриран)
Дата: 3 December, 2009 11:45

Веднъж през лятото направих грешката да го купя - както ти казваш, зот чисто любопитство. Смятах да го купувам на Мими, ако е стойностно. Е, видях му съдържанието и оттогава този вестник е забранен вкъщи. Не отричам, че имаше и интересни, и стойностни неща, но статията, в която се твърдеше, че през ваканцията е добре да се изпробват непознати досега сексуални пози, ми дойде много в повече! Поне съотнасяйки я за дъщеря ми, която е едва на 13.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: ^lilo^ (IP регистриран)
Дата: 3 December, 2009 14:07

мали Данива уби ме...
Аз го 4етях редовнопреди,имаше си образователни такива статийки, но по-скоро помня 4е бяха поднесени с такт и по-скоро да информират отколото да развращават. eye rolling smiley

Lilypie Pregnancy tickers

Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 29 December, 2009 21:59

не знам кой е екипът в момента, секс страница винаги си е имало, ама не и за насърчаване на пробване на позиsmiling smileyпрез годините,докато бях кореспондент от стара загора беше много приятно четиво вестничето, но може би и тийнейджърите са се променили от 2003-та,когато за последно си купих вестник,досегаsmiling smiley

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.