Тийн клуб : © Български Бебе Център
Какво ще им донесеmerry christmas ?
Изпратено: In-es (IP регистриран)
Дата: 5 December, 2009 17:20

Какви подаръци сте предвидили за по-големите си дечица за Коледа и НГ?Те какво искат?И кога давате подаръците?
Всъщност темата е зов за помощ izchervqvaneМоят син(10г.) не знае какво иска,а аз...никаква идея нямам... Затова споделете вие!

Благословен е онзи,който успее да даде криле и корен на децата си!

Re: Какво ще им донесеmerry christmas ?
Изпратено: tzveti-popova (IP регистриран)
Дата: 5 December, 2009 17:54

Инеска,за идея незнам какво би му харесало на младежа.Моят син/на 15г/ иска мобилен телефон и то определен модел.Това и ще получи за Коледа.Обикновено подаръците ги оставям под елхата за Коледа,но за НГ винаги има по някаква малка изненадка/нещо дребно,но неочаквано/.

Изпратено: vesk (IP регистриран)
Дата: 6 December, 2009 09:27

Моята госпожица много се чуди какво да си поиска от дядо Коледа. Последно се спря на таен дневник с аларма на Уинкс. Ние оставяме подаръците на Коледа под елхата, а за нова година по нещо дребничко, но от мама и тати.

[www.bgphoto.net]
[bgphoto.net]

Изпратено: Terunka (IP регистриран)
Дата: 6 December, 2009 12:57

Здравейте,мами на пораснали дечица.С много трудна възраст си имаме работа,но 6те потърпим и 6те мине.
Инеска,за момче не мога да отговоря.Ти по-добре знае6 какви нужди и интереси има.
Аз съм избрала уред 1-3 за косата.Знам,че много 6те се зарадват.Два нови стола за биурата им.Е,те моите и играчки очакват....

Изпратено: irinq (IP регистриран)
Дата: 6 December, 2009 16:04

Олеле, сложна работа! Докъто малките лесно ги оправям , то за големия проблема е страшен!
Най -вероятно ще получи огромно количество книги - цялата поредица " Дюн" и някоя и друга енциклопедия. Знам, че ще е предоволен. Книжнен плъх ! grinning smiley

[www.youtube.com]
[www.dveri.bg]

Изпратено: In-es (IP регистриран)
Дата: 6 December, 2009 16:42

Иринче,я кажи какава е тази поредица „Дюн“?

Благословен е онзи,който успее да даде криле и корен на децата си!

Изпратено: ilianka (IP регистриран)
Дата: 7 December, 2009 20:18

Така...Мобилният телефон ще е подарък от едните баба и дядо,другите обикновено дават пари.Купих и нови сребърни обеци/2 чифта,за всички дупки smiling smiley /и една блуза,също нови кецове,дънки и анцунг и тамън се чудех за още нещо,което я влече,а тя иска моля ви се ....пишеща машина glupi.При наличието на собствен компютър да ми иска пишеща машина!!!Е,не ми се дават близо 60лв.за нещо,подходящо за сестра й и това е!Сега ще се чудя как да й замажа очите .... misli

Редактирано 1 пъти последният път 07.12.2009 20:26.

Изпратено: kristian (IP регистриран)
Дата: 10 December, 2009 10:27

Искам първо да уточня,че не смятам Коледа за повод да искат най-невероятни и безумни понякога неща,и да ги получават.
Каката иска нов телефон и живо куче.Няма да получи нито едно от двете,защото имаме разкошно куче,но на двора,а тя иска вътре.това ще стане,само ако аз не живея в къщата.Нов телефон няма да получи,защото миналата година баба й купи невероятно скъп такъв и тя го направи на нищо.
Разбрахме се с нея да си хареса каквото иска и да ми каже.Засега се е спряла на принтер и скенер.
Иначе от бабите и дядовците получават парички,които си събират за нещо по-голямо.
Криско е лесен-кола с дистанционно,дъска за писане и касов апарат.

Изпратено: samko (IP регистриран)
Дата: 13 December, 2009 22:40

Подаръците ги носи дядо Коледа в нощта на24 срещу 25-ти декември.
За Нова година няма допълнителни подаръчета!

Аз писах в темата в Детство, че Сами си избра к-т Фокуси.Има ги в Тойтаун,най-различни модели.Нашия е с диск и раничка.На диска са показани 100-те фокуса за по-лесно разучаване.
Също така иска топка и кори.

Отделно от желанията си ще получи разни футболни аксесоари- уч.пособия с логото на Ман.Юн,к-т моливи пак на същия отбор, футболни чорапи и екипи.

Инес, доколкото знам Ерик е запален по баскетбола.Вземи му нещо свързано с любимия спорт-топка,екип,настолна игра, книга.
Аз почерпих много идеи от Май тойс и Спротс директ.Винаги съм била адски затруднена с избора на подарък за дете над 7години, докато тази година ми беше адски лесно и даже съжалявах, че не мога да изкупя всичко. Особенно в немския сайт има безброй много настолни игри, изследователски такива също.
Аз например много харесва Уно и 4в1/линия/.

-------------------------------------------------------------------------------
Не пропускайте година без преглед на колпоскоп и направена цитонамазка!

Изпратено: xrisi_stefi (IP регистриран)
Дата: 16 December, 2009 11:31

Оф и аз незнам какво да купя на каката,поръчала си е нов gsm,това куче Боби,бейби Аморе.Ам тя е на 7 год.на мен тзи неща са като за по-малки деца gsm има,куче също мини пинчер а за бебето има сестра лаптоп имаме и дрехи неиска и какво да и купя а и на КОЛЕДА има рожден ден и имен ден а кажете сега.Седя и се блъскам главата

>5563 babiesPhoto Flipbook Slideshow Maker
Glitterfy.com - Photo Flipbooks

Изпратено: kristian (IP регистриран)
Дата: 17 December, 2009 10:01

С госпожиците е много много трудно.Моята е на 12 и си мислех,че с парфюм и дреха ще решаваме проблема.Да ама не!
Аз харесах едни комплекти за изработване на бижута ,на Хана Монтана.Мисля,че ще е интересно на моето момиче.Хем е занимателно,хем провокира въображението,а и ти ще можеш да се включиш в изработката.така ще прекарате двечките приятни мигове!
Ако обича да чете книжки има страхотни поредици за прохождащи тийнейджъри!В Хиполенд има грънчарско колело,сега гледах сайта им.

Изпратено: xrisi_stefi (IP регистриран)
Дата: 20 December, 2009 20:05

Днес реших проблема с подаръците взех ме GSM нов на каката и а баба и,и дядои Кучето Бискит.Така че приключихме и ми олекна най-вече.

>5563 babiesPhoto Flipbook Slideshow Maker
Glitterfy.com - Photo Flipbooks

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.