Тийн клуб : © Български Бебе Център
Размяна на лични вещи
Изпратено: samko (IP регистриран)
Дата: 14 February, 2010 00:19

Когато бях тийн беше модерно по едно време момичетата да си разменят дрехите, или да дават на заем.

А коронният номер беше на една моя близка, която минаваше сутрин в 6,30 часа под нашия балкон.Аз и пусках през прозореца каквото се бяхме уговорили и тя се преобличаше в някой вход и така отиваше на училище. Сега направо не ми се вярва, че сме го правели.

Забелязвам, че в класа на синът ми също има опити за разменки.
Пред гормити, сега бакугани....според модата.

Разменят ли децата ви лични вещи?
Какво ви е мнението?
Приятно ли ви е? Месите ли се? Забранявате или позволявате?

-------------------------------------------------------------------------------
Не пропускайте година без преглед на колпоскоп и направена цитонамазка!

Re: Размяна на лични вещи
Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 14 February, 2010 17:19

Не съм разменяла личните си вещи, на това се опитвам да възпитам децата си. Личните вещи се ползват само от един човек - все едно е да дам четката си за зъби за обществено ползване.

Администратор

Изпратено: beibifeis (IP регистриран)
Дата: 15 February, 2010 10:39

В момента при Гали е на мода размяната на бакугани.Опитвам се да обясня,какви рискове крие това и той ме разбира отлично и се оправя със "заменките".
При племенницата ми, размяната на дрехи е във вихъра си.За мен също е нехигиенично това,но когато съм била на нейните години и аз съм го правила,макар и само с братовчедката и сестра ми.С приятелки не съм имала желание(малко съм гнуслива).
Иска ми се при Сиана да го няма,но едва ли ще успея да я убедя(съдейки по мнението на племенницата ми).

Изпратено: Daniva (IP регистриран)
Дата: 15 February, 2010 12:05

Не, Мими не си разменя дрехите с приятелки, не я влече. Разменят си понякога списания обаче, асъщо така и дискове с музика (но после си ги връщат).

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: samko (IP регистриран)
Дата: 15 February, 2010 14:12

като се замисля май е по-типично за момичетата да си разменят дрехи,а също гримчета..

А книги разменят ли си?

-------------------------------------------------------------------------------
Не пропускайте година без преглед на колпоскоп и направена цитонамазка!

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 15 February, 2010 16:26

Дрехи никога не съм си разменяла,гнуслива съм,само с майка ми и сестра ми разменяхме дрехи и обувки.
Милен си разменят разните му там карти,лепенки,каквото е на мода.Книги разменят понякога,не на всички им харесва да четат,игри за комп.или Wii разменят често,като естествено си ги връщат после

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 18 February, 2010 11:21

Не си спомням за подобни заменки,по мое време не е било на мода явно.
Впрочем не виждам нищо гнусно в това,да облечеш блузата на приятелката си,още повече,че ако имаш проблеми с това - има перални.

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: beibifeis (IP регистриран)
Дата: 18 February, 2010 21:55

samko Написал:
-------------------------------------------------------
> като се замисля май е по-типично за момичетата да
> си разменят дрехи,а също гримчета..

Гали си разменя списания.
За гримовете, съм твърдо против и ако видя нещо подобно при Сиана,ще го забраня на момента!
Много пъти съм заглеждала как в продавалника се продават ползвани гримове и като напишат "само пробвано"...

Рали,не е достатъчна една пералня за заразена дреха.
Има гъбични заболявания,има ако щете и дрешни въшки,абе откъдето и да се погледне,не е добра тази работа,ама хайде, обяснете го на 15 год.госпожица!

Изпратено: kristian (IP регистриран)
Дата: 27 May, 2010 10:52

Не!Абсурд!Аз не съм го правила.Гнус ме е!Но непрекъснато говоря,че е по-добре да си интересн с това,че не си като другите.Дано да е на моя акъл щерката.Аз малко пресилено я плаша и с разни болести,които може да пипне от чужди дрехи,обувки,вещи.например гъбички.Иначе дискове,скниги,списания-да.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.