Тийн клуб : © Български Бебе Център
Успех на кандидат-гимназистите днес!
Изпратено: Daniva (IP регистриран)
Дата: 27 May, 2010 08:28

Дойде заветния ден, цяла година тръпнахме в очакването му. След по-малко от час ще изтеглят изпитния вариант по БЕЛ. Много ми е притеснено, тази нощ почти не спах. Станахме и двете доста рано, направих и голяма порция макарони, заредих я с бутилка минерална воза, кроасан и шоколад. И тя се беше спекла от притеснение, милата, стомахът и беше нервен сутринта от притеснение. Дано им се падне лесен вариант, дано са се подготвили добре, дано са спокойни по време на изпита и да мине всичко гладко!
Успех на всички кандидатстващи днес, знам, че има майки тук, които като мен тръпнат в очакване. В понеделник ще минем през същото и по математика и дай Боже след около 20-тина дни да се хвалим тук кой къде е успял да влезе! УСПЕХ НА ВСИЧКИ ДЕЦА, а на майките - да се опитаме да сме спокойни! Аз вече дебна в нета в очакване на тегленето на варианта.
detelina detelina detelina thumbs up

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Re: Успех на кандидат-гимназистите днес!
Изпратено: kristian (IP регистриран)
Дата: 27 May, 2010 10:41

Успех на децата!дано се падне тяхната тема и се представят както трябва!това е много важна стъпка в живота им.
Мен догодина ще ме тресе тая треска!

Дата: 27 May, 2010 10:56

Милите, закопаха ги с преразказа! Иде ми да стрелям! Толкова неизвестен автор им се падна, че почти никой не го е чувал. Наложило се зам-министърката да дава разяснения каъв е тоя автор. Нямам думи!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 27 May, 2010 12:07

Късмет на всички на изпитите detelina .
Дано, кой автор им се е паднал?

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Дата: 27 May, 2010 12:10

Паднал им се преразказ на легендата "Вида" от Иван Джуренов. В другите варианти преразказите са били върху Ангел Каралийчев и Елин Пелин. Чакам я скоро да си дойде, но това се чува от други деца - лесен тест, труден преразказ, неясно се чувало от диска, с много архаизми и диалектни думи. Дано се е справила моята, ще видим какво ще каже като си дойде! Абе каквото - такова!

Редактирано 1 пъти последният път 27.05.2010 12:13.

Изпратено: mama_m (IP регистриран)
Дата: 27 May, 2010 13:11

Вторият модул нали беше по желание? Т.е. преразказът. При нас казаха, че оценките ще се вписват в дневника по желание, така че не им влияят на годишната оценка. Или само в нашето училище е така?!? Видях теста преди малко, не беше толкова труден, моите ученици се бяха справили, въпреки че българският не им е майчин език.
Успех! Сигурна съм, че се е справила!

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Редактирано 1 пъти последният път 27.05.2010 13:16.

Дата: 27 May, 2010 13:18

Да, вторият модул не е задължителен, но тогава и оценката ще е по-ниска. За по-висока оценка и по-голям шанс за влизане в гимназия трябва да се работи и по двата модула.
Иначе Мими се прибра, казва, че и двата модула били супер лесни, ура! Ще видим резултатите, сега дебна в сайта на МОМН да публикуват теста, че текста за преразказ го видях вече.

Дата: 31 May, 2010 09:27

Изтеглен е вариант 2 на днешния изпит по математика! Успех на всички дечица, дано този път няма издънки на МОМН, както беше миналата седмица! И мойта мома е на изпит и ми иде да се катеря по тапетите от притеснение. Не можах да спя тази нощ, а тя също спа много неспокойно, все геомитрия бълнуваше.

Изпратено: dida_di (IP регистриран)
Дата: 1 June, 2010 20:01

Daniva е как е? Моят син каза - ІІ модул е бил просто отвратителен.

Дата: 8 June, 2010 14:08

Мда, и ние не сме се справили с втория модул по МАТ. Но каквото-такова, поне вече мина.
Сега чакаме резултатите на 11. Както се шегуваме с едни други мами - "Видовден" ще дойде
grinning smiley

Изпратено: ^lilo^ (IP регистриран)
Дата: 19 July, 2010 13:26

Изпитите отдавна са в историята ама никой не казва къде е приет. Хайде м,ами от4итайте се.
Наща мома е в хуманитарната гимназия Варна,с БЕЛ (същото като батко си). Паралелката е една от най-добрите. grinning smiley

Lilypie Pregnancy tickers

Изпратено: dida_di (IP регистриран)
Дата: 27 July, 2010 09:59

Електрониката - първо желание - промишлена електроника.

Дата: 7 September, 2010 12:14

Я, аз как така съм пропуснала да се отчета тук с отличничката на мама?!
Приети сме по първо желание, първо класиране, паралелка "Български език и журналистика", при това с най-висок бал, на първо място. Освен това момата е гордостта на фамилията - 16-та по успех в града! И всичко това - без нито един частен урок - нито по БЕЛ, нито по МАТ! Е, вярно, че аз цяла година и помагах и я натисках да решава тестове и задачи, но все пак не съм учител нито по едното, нито по другото. Определено съм много, много горда с детето ми!

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.