Тийн клуб : © Български Бебе Център
четат ли децата ви и какво?
Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 26 August, 2010 13:10

Обичат ли да четат децата ви? Какви книги, като изключим задължителните, четат?
Моят син обича да чете. Сега е на поредицата "Хари Потър", на последната книга е вече. Харесват му книги на ужаса(няма на кой да се метне grinning smiley ) и фантастика.

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Re: четат ли децата ви и какво?
Изпратено: ^lilo^ (IP регистриран)
Дата: 26 August, 2010 13:39

Ох никой не 4ете а така ми се иска. С мъжо сме си наредили едно солидно коли4ество книги и у4ебна литература и др. подредени по автори, ама кой да ги погледне. Аз сега нямам много време ама толкова много оби4ам да 4ета.

Lilypie Pregnancy tickers

Re: четат ли децата ви и какво?
Изпратено: Daniva (IP регистриран)
Дата: 27 August, 2010 08:36

В момента чете задължителната литература за 8 клас - Ем. Станев, Н. Вапцаров, Ивайло Петров, Валери Петров, Павел Вежинов, Дебелянов, Лилиев... Но по принцип не е по четенето моята мома, за мое огромно съжаление - аз постоянно чета нещо. Шерката рядко се засилва сама да чете. Единствените книги, които досега са я грабнали, са "Билбо Бегинс - дотам и обратно", която изчете вече 3-4 пъти, и т.нар. "автобиография" на Майли Сайръс (Хана Монтана) - книга, за която аз имам твърде особено мнение...

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.