Бременност и раждане : © Български Бебе Център
мами от стара загора,включете се
Изпратено: jnitaaa (IP регистриран)
Дата: 23 July, 2010 12:21

здравейте мами и бъдещи мами!кажете си мнението за добри лекари в града,понеже не мога да реша кой да ми води бременноста,по възможност да работи с касата.ходих при ТОДОРОВ,но той не работи с касата.предложете ми някой.

Re: мами от стара загора,включете се
Изпратено: nellita82 (IP регистриран)
Дата: 26 July, 2010 13:28

Здравей!

Моята бременност я водеше д-р Мария Ангелова. Кабинета и е в бившата стоматология. Доволна съм! Много внимателна, обяснява всичко и е много спокойна. Работи с касата. Неизражда! Тя ми препоръча д-р Минчев, при когото родих в "Св. Иван Рилски". Той преглежда на кабинет всеки понеделник и четвъртък в Трета поликлиника. Поликлиниката работи с касата, имат и собствена лаборатория. Много съм доволна и от него, от болницата, от целия екип. След раждането продължавам да ходя при нужда на преглед при Минчев. Който и от двамата да избереш няма да съжаляваш.

Лека и безпроблемна бременност ти желая и едно пухкаво бебче накрая!

ПП. Ако те интересува още нещо, питай без да се притесняваш!

[url=[/url]

Бебе Валентин се роди на 21.07.2009 година с тегло 3700 гр и ръст 55 см.
Изписване: 25.07.2009 г - 3580 гр и 55 см

На 1 годинка - 10000 гр и 77 см
На 1 година и 3 месеца - 11500 гр и 80 см
На 1 година и 6 месеца - 12490 гр и 83 см
На 1 година и 9 месеца - 13135 гр и 85 см
На 2 години - 13200 гр и 89 см
На 3 години - 15400 гр и 94 см
На 3 г и 9 м - 16700 гр и 103 см

Редактирано 1 пъти последният път 26.07.2010 13:30.

Дата: 26 July, 2010 23:28

mnogo to blagodarq nellitasmiling smileyako ima ne6to 6te pitam

Изпратено: bambi89_stz (IP регистриран)
Дата: 1 August, 2010 15:18

[color=red][/color] Здрвейте,бъдещи мами от Стара Загора.Хайде и аз да се разпиша.Бъдеща мама съм и аз,на 21 год.съм,вече съм в 5-ти месец,при д-р Иванова съм в НИА-МЕД и там ще раждам,терминат ми е 26 декемри и ми казаха,че ще е момче и съм адцки щаслива.А при вас как е?

Здравей,jnitaaa.Аз преди години ходих при д-р Ангелова да ми обгаря раничка на шийката,но не останах доволна,да обгорими я,но без упойка(а по принцип трябва да ти сложат упойка на мястото).Тя ми каза,че ще трае само 5 мин,но адцки много ме болеше и някаде около 30 мин беше,беше наистина истински ад,който преживях и след това цяла вечер ме боля корема,а тя каза,че до 30 мин ще ми мине,незнма но аз не останах доволна от нея.
Миналата година ходих при д-р Дянкова във българо-германския център и тя ми каза,че имам пак раничка,но така и не стигнах до там да я обгарям(поради липса на финанси,защоти не се поема от здравната каса),бях решила дори да си правя ваксината срещу рака на маточната шийка,питах къде ли не,рових къде ли не,така и не разбрах колко струва,всеки казва,че незнае и че е много скъпа и че трябва да се направят 3 ваксини,но за цена никой не говори.
След като измина година ми беше неудобно да отида при Дянкова,за това отидох при Кирчева(от источната страна на манджата).Д-р Кирчева ми каза,че нямам раничка(а раничката появили се,сама не изчезва),каза ми че първият път е възможно да съм имала раничка,но вторият път със сигурност НЕ.
Доста време посещавах д-р Кирчева,защото искахме с моя мъж да забременея,но около 1,5 г.не се получаваше,лични оплаквания от нея нямам,само дето трябваше да и вадя думите с ченгел,не ми казваше всичко което ме интересува,а само каквото тя пожелае и винаги беше намусена,излъчваше една подтискаща енергиян,чувала съм за нея не много добри неща.
На 23 март,тази година разбрах,че съм бременна и след това се преместих при д-р Иванова във НИА-МЕД(за нея съм чувала много хубави неща и че наистина е много добра) и до сега съм при нея,вече съм в 5-ти месец,много съм доволна,винаги е много любезна и усмихната и те пита винаги как се чустваш,за всичко те консултира и информира,другата причина,поради която се преместих при нея беше,че исках да раждам в НИА-МЕД и да ме изражда гинеколог,който ме наблюдава през цялото време.
Съвета,който мога да ти дам,от моите лични наблюдения е да отидеш при Д-р Иванова,тя работи и със здравната каса,както и другите,но до сега само от нея съм доволна,също съм чувала за д-р Христов(пак в НИА-МЕД),той израждал една моя приятелка.Успех в избора и леко раждане.

Дата: 2 August, 2010 17:56

благодаря ти за изчерпателният отговорsmiling smileyзасега се насочих към КАЧАРОВ и съм доволна,макар че имам проблем с кръвното...високо еsad smiley

Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2010 09:14

Иван Тодоров е най-добрия пренатален диагностик ,с две ръце съм за него,това пък не означава че няма други добри но той си е на върха smiling smiley
Той ме следи цяла бременност и е много внимателен и мил,много обяснява и показва smiling smiley

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: zlatina.71 (IP регистриран)
Дата: 20 February, 2011 10:21

Мили момичета, искам да ви споделя мнението си за д-р Виолета Иванова от НИАМЕД.Аз съм на 39г. имам две нормални раждания в държавната АГ клиника и се радвам на две прекрасни момичета. Попаднах на д-р Иванова от НИАМЕД защото имах НЕБЛАГОРАЗУМИЕТО да потърся помощ с медицинско направление. Естествено тя е единствената там,която преглежда с такива. Повода беше гинекологичен проблем, но освен ,че се опита да бъде любезна друго положително мнение не мога да изразя.Манипулациите,които извърши бяха направени безобразно.Естествено проблемите ми започноха още след изписването от болницата.Не зная що за" специалист" е щом не можа да види очевидното на 4Д ехографа си.Искам да отбележа,че нейни колеги са успели да бъдат точни в диагнозите си на далеч по-стара техника.Д-р Иванова не можа да види миомен възел с размери 30мм на30мм.,а защо ли?А дали наистина не е видяла или така е било по- удобно.За да си платя пробно абразио защото здравната каса не поема цялата сума.

Изпратено: zlatina.71 (IP регистриран)
Дата: 20 February, 2011 11:33

След оказаната " медицинска помощ" по спешност от Д-р Виолета Иванова в болница НИА-МЕД Проблемите ми се задълбочиха.Когато я потърсих да изясним ситуацията ме изпрати с думите"Когато ти се случи същото това още нъколко пъти сама ще ми се молиш да ти махна матката" А защо не си махне тя нейната я попитах аз.Освен, че не ми постави точна диагноза д-р Иванова ми назначи лечение с,което ми навреди още повече.След три месеца на 19.10.2010г. ме приеха по спешност в държвната АГ болница и отстраниха миомния възел,който Д-р Иванова нарочно или поради некомпетентност не успя да види на 4Д ехографа си.Мили момичета, когато някой лекар не е мотивиран да си свърши работата и техника от КОСМОСА да му предоставят тя няма да бъде от полза. Искам да изразя своята благодарност на Д-Р А.ДЯНКОВА от държавната АГ болница за професионализма и човешкото отношение.

Изпратено: detka_77 (IP регистриран)
Дата: 20 February, 2011 12:40

Златина, много съжалявам за това което е трябвало да преживееш.Жалко, че в днешно време лекарската професия се е превърнала в търговия... sad smiley

Бебе Стилиан
Раждане: 21.05.2009г.3930гр.53см.
Изписване: 25.05.2009г.3680гр.53см.
22.06.2009г.5010гр.56см.
21.07.2009г.6650гр.60,5см.
20.08.2009г.7670гр.63,5см.
25.09.2009г.9030гр.68см.
29.10.2009г.9820гр.69,5см.
24.11.2009г.10200гр.72,5см.
22.12.2009г.10980гр.74см.
21.01.2010г.11320гр.75,5см.
23.02.2010г.12060гр.76,5см.
30.03.2010г.12880гр.78,5см.
22.04.2010г.13000гр.80см.
01.06.2010г.13500гр.83см.
26.08.2010г.14500гр.86см.
12.04.2011г.16000гр.92см.
11.11.2011г.18500гр.102см.
04.06.2012г.20000гр.107см.

Изпратено: radost183 (IP регистриран)
Дата: 10 June, 2011 07:24

Здравейте.
Моята бременност я води д-р.Бохосян.Възрастна е жената ,но много съм доволна.

Лек и усмихнат ден ви желая. wink1

Относно Ния-Мед..оперира ме д-р.Христов,но като цяло нямам какво да кажа освен,че беше чисто и много внимателно отношението към мен и бебо.

"е като се има предвид ,че платихме 1000лв. сигурно няма как да е друго..."

Линийки от @#$%&

Редактирано 1 пъти последният път 10.06.2011 07:27.

Изпратено: InYourEyes (IP регистриран)
Дата: 17 June, 2011 15:13

Zdraveite mili mami :-) neka i az da spodelq moqta istoriq .. Na 24 mart minalata godina razbrah 4e sum bremenna i popitah moq poznata da mi preporu4a svqsten lekar. Tq mi kaza za d-r Dqnkova , otidoh na konsultaciq sled Velik den i me pregleda durja se mn rezervirano s 300zora mi obqsni za isledvaniqta koito da si napravq ... Bqh v 5tiq mesec kogato polu4ih kontrakcii panikiosah se i i se obadih za da q pitam kakvo da pravq vse pak bqh na 21g purva bremenost. A tq mi se sopna " 4e to si e tvoq rabota kakvoto iska6 pravi , ako iska6 ela pri men ili otidi drugade " . Az otidoh a tq vmesto da me uspokoi mi kaza " ami sega otivam na more nemoga da te gledam za tova 6te vlezne6 v bolnica ". Prosto bqh izumena sled 4ri dnevniq prestoi v bolnicata pove4e ne otidoh pri neq.. Re6ih 4e 6te rajdam v Niq Med i se zapisah pri d-r Ivanova koqto e strahoten 4ovek vinagi usmihnata , lu4ezarna,obqsnqva ti vsi4ko ot do ... Na 16 noemvri se rodi moq sin jiv i zdrav... Strahotni sa vsi4ki v Niq Med lo6a duma ne sum 4ula i se otnasqt s teb kato s 4ovek ...

Изпратено: dani_100 (IP регистриран)
Дата: 17 August, 2013 13:18

здравейте,мами и от мен!аз мога от личен опит да кажа за др. дянкова и др. тодоров 4е изобщо не съм доволна просто заради тях имах една траги4на бременнност.просто за тях казвам едно голямо НЕ.искам да споделя сегашния си проблем-ходих при иванова и ми откри раничка и каза горене и тогава не се допитах до друго мнение и ми я изгори самата процедура беше безболезнене ,е да малко неприятно но е търпимо.и така после пих хап4ета ит.н и след време пак трябваше да правим цитонамазка излезнах 2А,но след месец два пак трябваше да направя цитоманазката ,т.к имаше и малко възпаление.и след направата на цитонамзката пак ме изкара 3гр.4ак иванова се у4уди защо така и пак цитонамазка ,но в друга лаборатория на валжан-и там излезнах 2гр.поне се успокоих.и след вси4ко това трябва редовно да си следя състоянието.преди 10 деня отидох при др. ангелова и след прегледа като ме видя и каза 4е пак имам рани4ка и изменения в шийката на матката и 4е рани4ката е тръгнала към каналите и само оперативно е добре да се премахне напълно за да не се появява пове4е ина4е ако се изгори пак ще се полу4и.а цитонамзката ми е 2Б.а аз като чуя оперция и изпадам в ужас-каза 4е самат операция е мн лека и само ден се лежи в болница,но въпреки това доста си ме наплаши.консултирах се с една др. гинеколожка(ве4е пенсионерка) и тя ми каза да не се подлагам на това а да правя налагане на тампони с захаросан мед и след 10 дена да ида при др.кадирева.сега правя това с меда и ще ходя при кадирева пак да ми пусне цитонамазка и да видим дали има подобрение.някоя мама ако е имала подобен проблем или просто да ми даде съвет -4е от както разбрах ми е едно подтиснато и само го мисля.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.