Бременност и раждане : © Български Бебе Център
Страници:  12>>
Страница:1 от 2
Мами 2013!Има ли такива?!
Изпратено: iva7808 (IP регистриран)
Дата: 23 October, 2012 08:34

Здравейте!
Аз съм в 13 г.с. и втора бременост от София!Много бих се радвала ако има и други мами с които да си пишем и споделяме в този форум.
С първата бременост намерих много приятелки тук и до ден днешен си пишем и общуваме.

Daisypath Happy Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers

Re: Мами 2013!Има ли такива?!
Изпратено: nalan91 (IP регистриран)
Дата: 25 October, 2012 12:00

... Има разбирасе smiling smiley
аз живея в Германия втора бременност ми е, термина ми е на 4 февруари.

Изпратено: petia75 (IP регистриран)
Дата: 25 October, 2012 19:05

Поздравления бъдещи мамчета!Да ви е лека и безброблемна,а на финала едни хубави бебчетаsmiling smiley)
Налан теб те помня от темичката(юнско-юлски мами 2009),значи най-после се събрахте семейството,това е хубаво.Ако ти се иска мини към темичката да споделиш,как е Еге?Харесва ли му в Германия?Ходили на градинка?Ние останахме много малко мами,повечето се разпръснаха и така...ще се радвам много ако отново пишеш в нашите редици.

род:3050гр.-49см.

Дата: 26 October, 2012 11:30

Здравей,налан91!
Радвам се,че се престраши и писа първа в тази тема!
Пожелавам ти лека и безпроблемна брменост и много,много хубава девойка накрая!
Ще ми е пряитно да споделяш интересни факти от втората си бременост.
Моя термин е 01.05.2013 год. и намирам доста различия между двете си бремености.
Вчера си взех резултатите от БХС и се оказаха 3 пъти по-добре отколото при първата ми бременост.Доста се учудих понеже знам,че това изследване е обвързано и с възрастта на майката и колко по-голяма е тази втзраст, толкова по-големи са рисковете от дефекти.Но факта си е факт!
Записах си час за фетална морфология, чак за 20.12.12.Естествено че тогава всичко ще се разбере със сигурност,дори и пола...хаха.
Не съм сигурна обаче баткото ни как ще реагира,ако е момиченце.Хихихи той много иска братче и така.Това е около нас накратко.Лек ден!

Дата: 26 October, 2012 12:23

petia75 веднага ще се включа в темичката на юнско-юлски мами 2009 smiling smiley
iva7808 благодаря ти за хубавите пожелания и аз ти желая лека и безпроблемна бременност... за съжеление моята не започна така както исках в първите месеци ми откриха инфекция на матката лежах в болница неприятни преживявания имах, но слава богу беба и аз вече сме добре правя си профилактичните изледвания всеки месец. Дано и твоите изледвания да са добри smiling smiley.

Дата: 2 November, 2012 16:53

Леле тук не е било толкова пусто!
Сякаш няма да се раждат деца в тая държава вече sad smiley...

Дата: 7 November, 2012 12:06

ЕЕЙЙЙ каде сте бе мамиии нещо много пусто тука хайди включвайте се smiling smiley.
Ние днес бяхме на контролен преглед всичко е ОК при нас.
Ива как сте вие бебчо рита ли вече smiling smiley

Дата: 8 November, 2012 08:34

Привет, nalan1!
Радвам се че сте добре и всичко е наред!
Да вчера усетих първите ритничета на малкото.Мисля че този път доста по-рано от първата бременост.
Записала съм си час за другата седмица при доки и тогава ще ми пусне и направление за антитела.
Очакваме и другите мами скоро да започнат да пишат тук!

Изпратено: didi8406 (IP регистриран)
Дата: 14 November, 2012 19:58

Здравейте и аз съм от мамите за 2013г.

Дата: 15 November, 2012 09:25

Здравейте мили мами как сте на това лошо време как са бебоците smiling smiley

Дата: 15 November, 2012 12:11

Явно на всички им е толкова студен и мрачно че чак не им се пише.Хайде мами раздвижете малко пръстчетата. smiling smiley

Дата: 15 November, 2012 13:01

Дидиииии smiling smiley добре дошла при нас лека безпроблемнна браменност мила. Кога ти е термина?
Иве ти къде се губиш? как сте? smiling smiley
При нас всеки ден едно и също пращаме баткото на градинка и сме си цял ден вкъщи много е студено тука. хайде малко да ни се оживи темичката

Дата: 15 November, 2012 13:33

Здравей smiling smiley лека и безпроблемна бременност и на теб.Аз съм за края на юли има още много много време но това е най хубавото чакане.Както при тебе и ние имаме един много ентосиазиран бъдещ батко който сега е на градина.

Дата: 15 November, 2012 17:02

Привет!
Диди8406,добре дошла в темата!Лека и безпроблемнна бременност ти желая!
Ходих на ЖК днес.Бебето е много добре,в норма си му е всичко,въртеше се и се криеше пол не се видя засега, но пък видях всички органи и чаркове подробно.Аз обаче съм с високо кръвно 140/60.
Доки каза да си го меря и ако довечера е така и утре сутринта пак да отивам да ме праща на кардиолог.Питах я за болничен вече,че много се ядосвам в работата и тя каза че може да ми даде...ще изчакам до понеделник и май ще си бия камшика вече...мислех да поработя още,но като не става и не става.Ще си почивам!
Изписа ми витамини за бременни и каза да спирам фолиевата киселина вече.
И още магнезий на прахчета,че много взеха да ми са схващат краката,особенно през нощта докато спя...чак пищя от болки.Преди на ми се е случвало.
А бе ЕГН му кажи и това е!
Айде да пишат повече мамета тук,че ми е скучно сама да си вися тук.

Редактирано 1 пъти последният път 15.11.2012 17:03.

Изпратено: ira13 (IP регистриран)
Дата: 6 February, 2013 23:09

Здравейте и от мен smiling smiley

след 2 теста с бледа втора черта вчера бременността ми беше потвърдена от АГ с коментара "ми бременна си...". Даде ми и 2 снимчици на яйчниците и още една, на която е отбелязана точицата, но пропуснах да питам за размера - само каза, че със сигурност е вътрематочна и отговаря на 5 г.с. В амбулаторния лист е записана вътрематочна бременност без ембрион: сигурно нормален термин, тепърва навлизам в материята..

Малко ме притеснява едно кафеникаво течение, което се появи от вчера - не е силно и нямам болки. Иначе като цяло съм много спокойна, което е супер нетипично за мен: обикновено се паля за дреболии, а сега не мога да се позная, сигурно защото терминът ми се пада в зодия Везни и вече усещам уравновесяващото действие на новия член на семейството winking smiley smiling smiley

Дата: 11 February, 2013 17:21

ЕХОООООООООООООО КАДЕ СТЕ БЕ МОМИЧЕТА? как сте как върви надявам се да сте много добре.
ira13 добре дошла smiling smiley лека безпроблемна бременност ти желая.
Аз да се похваля със едно здраво хубаво и много послушно (поне за сега grinning smiley) момиченце. раждането ми беше нормално вече мога да кажа че напълно се въстанових. бебка е добре поспива си почти през целия ден smiling smiley.

Изпратено: ira13 (IP регистриран)
Дата: 11 February, 2013 22:10

Честито, nalan91!!! smiling smiley Да ти е жива и здрава малката бебка!!! smiling smiley

Изпратено: mariqn4eto (IP регистриран)
Дата: 22 February, 2013 14:15

Здравейте мами,най-после успях да влезна в профила си grinning smiley
май няма никой,надявам се да се засечем,лек деен winking smiley

Редактирано 1 пъти последният път 22.02.2013 14:40.

Изпратено: ^lilo^ (IP регистриран)
Дата: 22 March, 2013 11:29

Здравейте и от мен аз съм в 7-ма седмица smiling smiley. Това ми е 2-ро беб4е и много се вълнувам. Определени сме за края на октомври... hot smiley

Lilypie Pregnancy tickers

Изпратено: hristinahristova9 (IP регистриран)
Дата: 22 March, 2013 19:12

zdraveite az sam bremenna v 11g.s. i mi iz4islqvat termin za 17 oktomvri....smiling smiley mnogo se valnuvam imam izvestno problem4e pridrujeno s karvene i otlepqne na placentata ,no doktora me uverqva 4e vsi4ko 6te bade nared i trqbva da sam spokoina

Страници:  12>>
Страница:1 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.