Бременност и раждане : © Български Бебе Център
Д-р Карагьозян, Втора градска-Пловдив
Изпратено: iva_06 (IP регистриран)
Дата: 8 February, 2006 09:38

Може ли някой да ми каже мнението си за д-р Карагьозян? Знаете ли при ангажирането му за израждане каква е сумата, която се заплаща?
Предварителни благодарности![b][/b][color=brown][/color]

Re: Д-р Карагьозян, Втора градска-Пловдив
Изпратено: ahavni (IP регистриран)
Дата: 9 February, 2006 00:20

prez bremenostta si toi me nabludava6e, vseki mesec na ehograf /po 15 lv/. imaxme ugovorka da rajdam pri nego. za sumata ne biaxme se utochnili. no pri termin 23.03.05 na men mi istekoxa vodite na 22.02.05 obadix se vednaga a toi mi kaza che ne moje da me poeme poneje e o6te rano i me nasochi kam okrajna bolnica ili vmi. kogato zatvoriv telefona treperex ot ujas poneje tam ne se znae6e kakvo me chaka. majami me zakara v okrajna kadeto me priexa, i na sledva6tia den biax rodila. slava bogu che vsichko mina noramlno. moia poznata e rajdala pri nego no predi okolo 2, 3 godini i tia e zaplatila 150 lv. poneje e iskala tochno nego. druga pak moia poznata e rajdala v bolnicata i poneje toi e bil na smiana ne e zaplatila ni6to. i dvete mi poznati sa dovolni ot nego a az ne moga da kaja. iamam niakavi podozrenia che na poslednia mi pregled koito be6e na 17 toi moje da e vidial kakvo mi e polojenieto. korema mi be6e nisko dolu a i use6tax ot vreme na vreme ne6to kato tupkane. spodelih tova a toi me uveri che vsichko e nared.
6te razbere6 tochnata suma koito vzima kogato govori6 lichno s nego. uspex i leko rajdane!

Lilypie 2nd Birthday PicLilypie 2nd Birthday Ticker

Изпратено: iva_06 (IP регистриран)
Дата: 9 February, 2006 15:20

Благодаря ти много за отговора.

Изпратено: ahavni (IP регистриран)
Дата: 15 February, 2006 21:21

izbra li veche lekar? zabravix da ti napi6a 4e inache rodilnoto na vtora gradska e mnogo xubavo otdeleieto e savsem novo i niama takav potok ot rodilki kato v golemite bolnici. v staia sa 3 ili 4 jeni s bania i toaletna televizor i telefon.

Lilypie 2nd Birthday PicLilypie 2nd Birthday Ticker

Изпратено: atanasova (IP регистриран)
Дата: 13 March, 2006 16:02

Здравейте,момичета! iva_06,избра ли си вече лекар?И аз се интересувам от д-р Карагьозян.

Изпратено: radi4eva82 (IP регистриран)
Дата: 22 February, 2009 18:29

Здравейте.
има ли мами от Пловдив които са се насочили да раждат във ВТОРА ГРАДСКА БОЛНИЦА и по-точно при д-р КАРАГЬОЗЯН.Моля споделете мнение.Аз съм раждала при него,но от тогава са минали почети 4 години.Незнам сега как стоят нещата.Благодаря ви предварително. smiling smiley

[www.album.bg]

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.