Бременност и раждане : © Български Бебе Център
Страници:  123>>
Страница:1 от 3
МАМИ ОТ ВЕЛИКОТЪРНОВСКО-Къде ще раждате?
Изпратено: mimoza2006 (IP регистриран)
Дата: 11 August, 2006 19:53

здравейте,аз съм в 8месец и съм от горна оряховица,мисля да си раждам тук в ГО,само незнам дали да се уговарям с някой лекар или да си раждам при който се падне на смяна.а вие мами от ГО и въобще от Великотърновска област къде ще раждате?

Re: МАМИ ОТ ВЕЛИКОТЪРНОВСКО-Къде ще раждате?
Изпратено: bbb83 (IP регистриран)
Дата: 12 August, 2006 16:24

mime ti zna6 az kyde 6te rajdam dekemvri mesec v go grinning smiley

Изпратено: zelenika (IP регистриран)
Дата: 14 August, 2006 08:33

Ами в ГО, разбира се. Почти нямам друг изход, но и чувам, че мами от ВТ дори предпочитали да идват да раждат във ГО - по - качествено било обслужването. А за това при кой доктор - казват, че и това не си струвало особено, ако нямаш здравословни проблеми.
Вие какво сте чули по тези проблеми? kokoko lud smqh

Z ;-)

Дата: 14 August, 2006 10:37

ami ni6to konkretno ne sym 4ula,te doktorite bili lazarov,sotirov,dimitrova,kosev .taka 4e kakvo da kaja,koito i da e vajnoto vsi4ko da mine leko i bez problemi.

Дата: 14 August, 2006 15:03

mime pri sotirkata moq lubimec na kyde bez nego hehehe u 4etvyrtak se vidim s tebe grinning smiley

Изпратено: valentinka (IP регистриран)
Дата: 29 August, 2006 11:15

zdraveite!az sym nova vyv foruma.ot Gorna sym i tuk she rajdam termina mi e na 04.11.2006 g. ima li nqkoi s termin 10-11 mesec?

Дата: 29 August, 2006 12:01

am za sega ot gorna nqma takiva za 10-11 mesec, az sym za 20.12 a mimoza2006 e za 24 septemvri

Дата: 30 August, 2006 11:19

bbb83 ot Gorna li si?pri kogo hodi6 na konsutaciq i koi doki si izbra da te izpajda ili koit ti se padne.az hodq na konsutacii pri Kal4eva no she se ugovarqm za doki

Дата: 30 August, 2006 12:18

и аз съм при кал4ева.

Дата: 30 August, 2006 12:36

valentinka от горна съм при Калчева съм smiling smiley

Дата: 31 August, 2006 08:41

zdraveite mimoza2006 i bbb83 koi doki si izbraxte za izpajdaneto ili koito vi se padne?

Дата: 31 August, 2006 09:39

ami 4estno kazano koito mi se padne,ne gi poznavam tolkova lekarite 4e da sym s nqkakvi predpo4itaniq,vajnoto e vsi4ko da mine bezproblemno.

Дата: 31 August, 2006 12:39

iskam da popitam znaete li dali tatkoto moje da prisustva na samoto rajdane v bolnicata v Gorna?

Дата: 31 August, 2006 16:38

ami mislq 4e ne,osven ako ne e po dogovqrqne,ne sym mnogo sigurna,vse pak pitai kal4eva,tq 6te ti kaje.

Дата: 31 August, 2006 18:39

poneje namerih tova v saita "www.9m-bg.com "zatova i popitah za tazi info :АГО при МБАЛ “Св. Иван Рилски” ****
Горна Оряховица ул. Отец Паисий 72
за прегледи, консултации и раждане:
0618/41701, 41702
Стационар: 34 легла
Екип: 6 акушер-гинеколози
По договор с НЗОК предлага: раждане по нормален път и чрез цезарово сечение, изкуствен аборт по медицински показания.
Срещу заплащане предлага: диагностика и проследяване на нормална и патологична бременност, раждане, гинекология, съвременна диагностична апаратура, присъствие на бащата по време на раждането.

Дата: 31 August, 2006 18:45

не съм чувала все още за присъстване на бащата ,но както ти е казала mimoza2006 питаи Калчева smiling smiley

Дата: 1 September, 2006 08:51

oki,mersi vse pak she pitam Kal4eva.

Изпратено: Fairy_artist (IP регистриран)
Дата: 4 August, 2007 23:50

Здравейте бъдещти мамчетаМ-)
За съжаление изпуснах страницата за предпочитан гинеколог в старопрестолният ни град и уви, сега не мога да я намеря. Искам да кажа добри думи за д-р Хаджирадев, благодарение на който не влязох за задържане в болницата, а си полежах седмица в къщи на папаверин и магнерот.Д-р Ангелов при който ходих първите 4 месеца ме прати директно в болницата казвайки на майка ми че ако си остана на самолечение ще абортирам!Имах силни болки около матката и ануса и болки в гърба, ниямях кървене, а само ниска плацента.Обаждайки се на Хаджирадев по телефона получих успокоителни думи и напътствия за лежене с лекарства.
След като се възтанових отидох на прегед при него и останах много доволна!Д-р Ангелов само ми прекарваше за минути на видеозон и не ми обясняваше нищо.Дори ми записа на едната снимка плацента превия за да се паникосам напално,истината е че тази диагноза може да се постави накрая, до тогава си остава ниско разположена плацента.
Не съм решила дали ще раждам в В.Търново,защото искам да баде в частна болница, а тук нямя такава.
Пожелавам на всички бъдещи мамчета положителна настройка и по- безболезнено ражане!

Изпратено: gippy (IP регистриран)
Дата: 5 August, 2007 10:06

Здравейте на всички.
Аз съм от Търново, а виждам че повечето сте от Г.О. Моя термин е декември. Още не знам кой доктор да избера. А то времето си наближава. Fairy_artist твоя термин кога е.

Дата: 5 August, 2007 10:29

gippy ти къде мислиш да раждаш в Горна или в Търново smiling smiley

Страници:  123>>
Страница:1 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.