Бременност и раждане : © Български Бебе Център
Страници:  <<123>>
Страница:2 от 3
Re: МАМИ ОТ ВЕЛИКОТЪРНОВСКО-Къде ще раждате?
Изпратено: Fairy_artist (IP регистриран)
Дата: 5 August, 2007 14:40

Moia termin e dekemvri:-)kato tvoia- 6te polu4im nezabravimi koledni podaraci

Изпратено: greta_80 (IP регистриран)
Дата: 5 August, 2007 16:20

Аз съм от Търново и преди месец и половина родих в Търновската болница. Ходех на консултация при д-р Калейнски, но понеже той не изражда, се уговорих с д-р Ковачев. Доволна съм много от него,раждането се оказа тежко, с усложнения, с превита пъпна връв и тоновете на бебчето се бяха изгубили. Обаче за щастие си свърши работата и всичко приключи успешно и благополучно. Ако беше някой друг - не знам как щеше да е - можеше да е пък същото, но можеше и да не е...Просто мога да кажа, че съм много доволна.
Не мога да кажа и как щеше да е ако не се бях уговаряла с никого. Но в болницата имаше много момичета, които родиха без уговорки и бяха доволни.
Стаите също са хубави, само банята и тоалетната са мизерни.
Освен това много момичета се уговарят и с Хаджирадев и също са доволни. За него също съм чувала, че е голям специалист.
В крайна сметка каквото и да решите, дано всичко да е наред и ви пожелавам бързо и леко раждане!!! uspeh

Изпратено: mimoza2006 (IP регистриран)
Дата: 6 August, 2007 17:50

Здравейте момичета,аз раждах в Горна Оряховица,не съм се уговаряла с никого,тъй като не знаех кой точно да избера,преносих с 3дена и отидох уж за предизвикване,но след преглед за разкритие,последваха леки контракции,падна ми тапата и вечерта родих,беше се паднал д-Р Сотиров.Но той само ''изроди''плацентата,инак акушерката свърши всичко.Раждането мина леко и безпроблемно,разминах се само с леко охлузване,нямах разкъсвания,нито шевове.а раждах за първи път.Лека бременност момичета и още по-леко раждане ви желая.

Изпратено: ivelinova (IP регистриран)
Дата: 28 September, 2007 16:50

Здравейте! Аз вече от две години не живея във ВТ,но прочетох познати имена на лекари и реших да направя коментар.Преди 3г.имах проблеми с много ниския си хемоглобих и хематоложката ми каза,че трябва да отида при "най-добрия гениколог"защото с толкова нисък хемоглобих неможело да нямам геникологични проблеми и ме прати при д-р Хаджирадев.За 10 години ходене по гениколози не бях срещала толкова груб,циничен и в крайна сметка некомпетентен доктор.Най-спокойно и отговорно ми заяви,че имам миома(а тогава бях на 22г.!),че съм с един яйчник и че немога да имам деца!!! Толкова се бях стресирала от тази "диагноза",че напуснах работа и реших да потърся и второ мнение.И този път наистина при най-добрия гениколог,ама във Варна-при д-р Козовски.Човека ме успокои,че няма нищо вярно от казаното от Хаджирадев-имам си два ячника,нямам миома и мога да си родя бебче.Вече имам дъщеричка на 1г.и 3мес.Освен това една позната която си живее още във ВТ отиде да ражда чак в Плевен-от лични нейни впечатления също се бе отказала от болнична помощ във ВТ sad smiley

Редактирано 1 пъти последният път 06.10.2007 10:39.

Изпратено: ivani4ka (IP регистриран)
Дата: 29 September, 2007 11:43

здравейте и от мен. аз съм от В.Т. и терминът ми е за 25.12.без да се замислям и с двете ръце съм за раждане в Г.О. понеже много мои приятелки станали вече мамчета родиха там и са много доволни от отношението на докторите. ако има мами горе долу около моя термин моля да пишат ще се радвам да се запознаем. ЧАО

Дата: 30 September, 2007 08:25

Термина ми е края на декември, най- вероятно е да раждам в В.Търново при д-р Хаджирадев.

Дата: 6 October, 2007 15:50

Аз със сигурност ще раждам в Г.Оряховица, избрах си лекар и сам щастлива от това.Тук, във В.Търново ходя при Хаджирадев, но той е прекалено ангажиран и когато имам проблем не мога да си запиша час при него повече от седмица.Не искам да бада подложена на това напрежение в решителният момент.

Изпратено: snega (IP регистриран)
Дата: 12 October, 2007 09:20

Здравейте мами!!! Моят термин е 26.01. Бях решила да раждам в Търново, но като чета какво пишете започвам да се двоумя. Толкова ли е отвратително отношението в тази болница?

Дата: 12 October, 2007 10:34

Снежи, ти къде ражда първото си дете? Не е ли било в Търновската болница?

Дата: 12 October, 2007 13:30

Да,но беше преди 7 години и нямаше такива противни отзвуци за отделението,а и нямах друг избор- бях в паника, защото раждането ми започна по рано.

Дата: 12 October, 2007 13:44

ezik Да, но преди 7 години нямаше такива отзвуци за това отделение, а и нямах друг избор- раждането започна по- рано и бях в паника.От това , което чувам и чета започва да ме е страх

Изпратено: ioana (IP регистриран)
Дата: 21 October, 2007 18:24

Здравейте и от мен, ще раждам в Горна, спор няма! Термина ми е за 16.01.2008 г. и съм на ЖК при Калчева. Не мисля да плащам на лекар за сега, при който се падна но....все още не съм много сигурна. Вие които ще раждате там, какво мислите за ВИП стаите?

Дата: 22 October, 2007 13:31

пожелавам навсички мамчета успешно раждане!За мен правилният избор за всички бременни от В.Търново които нямат връзки и не плащат на докторите и екипа извънредно е болницата в Г.Оряховица![/url]

Дата: 26 October, 2007 14:33

Мами от Великотърновско - не сте много активни! cunki

Изпратено: dessy_1976 (IP регистриран)
Дата: 16 January, 2008 16:43

здравейте аз и двете си деца ги раждах във Велико Търново. Второто ми е родено август 2007г. при д-р Хаджирадев, искам само да кажа, че излезе без проблем въпреки че беше седалищно раждане, не мога да се оплача от грижите на докторите в РО, както и на детските лекари. Условията са добри и се действа бързо и експедитивно.Първото ми беше с тежка жълтеница, въпреки че беше преди 10год. се положиха необходимите грижи и то беше изписано на 18 -ия ден след престой в кувиоз и да ми е жив и здрав никакви проблеми. Всеки сам си преценява къде ще роди, но щом след първото каквото изживях не се и замислих къде ще раждам, тъй като бях убедена, че ако има някакви проблеми с бебка ще се действа веднага и мога да разчитам на детските специалисти в неоантологичното във В. Търново, тъй като един път съм ги тествала върху първия си брой.

Дата: 6 June, 2008 15:52

СЛЕД МНОГО ЧУДЕНЕ КЪДЕ ЩЕ РАЖДАМ РЕШИХ ДА ИЗБЕРА ТЪРНОВСКАТА БОЛНИЦА И НЕ СЪЖЕЛЯВАМ. РОДИХ НА 26.01 БЕЗ НИКАКВИ УГОВОРКИ ПРИ ЕКИПА КОЙТО БЕШЕ НА СМЯНА.ОТНОШЕНИЕТО ИМ БЕШЕ СТРАХОТНО , ЗА КОЕТО МОГА САМО ДА ИМ БЛАГОДАРЯ, ЗАЩОТО ПРИ ТОВА ГОЛЯМО НАПРЕЖЕНИЕ ТОВА МИ БЕШЕ ПОДКРЕПА

Изпратено: drobi4ka (IP регистриран)
Дата: 8 June, 2008 13:47

Здравейте, аз съм от София, но живея в Търново и дълго се чудих къде да раждам.Всички казват, че в Г.Оряховица условията, хигиената и персонала са по-добри.Друга основна разлика е, че в Търново оставят бебето при родилката, а в Горна не т.е. след раждането можеш да се наспиш....

Изпратено: milka_stef (IP регистриран)
Дата: 16 June, 2008 17:15

Здравейте на всички мами!И на мен ми предсои да раждам,но все още не сам решила къде.Така като чета-със сигурност май нямада е в В.Търново.Разкажете /който знае/ повече за Г.Оряховица.

Изпратено: valentinka (IP регистриран)
Дата: 16 June, 2008 21:05

Rodih dy6teri4kata si v Gorna, smqtam i vtoroto si dete da rodq v Gorna.Dovolna sym ot ekipa banqta i toaletnata 4isti,postoqnno topla voda ima i VIP stai koito nemojah da polzvam prosto bqha zaeti.sorry za latinicata.leko rajdane pojelavam na vsi4ki maiki.moq termin e na 06.10

[galeria.biberonbg.com]
08.11.2006

Изпратено: bbb83 (IP регистриран)
Дата: 10 January, 2012 11:50

Здравейте мен ме интересува таткото може ли да пресъства на раждането има ли такава опция в Горна или Търново навила съм се и за епидурална упойка.

kitka Виктория е родена на 18.12.2006г в 02:20 3,300кг-50см 25.03.2008г-10,700кг-78см kitka

-I love you Robert Pattinson,my favorit movie Twilight

Pregnancy Tickers from WiddlyTinks.com

Страници:  <<123>>
Страница:2 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.