Бременност и раждане : © Български Бебе Център
СТАФИЛОКОКИ!
Изпратено: valentina_p (IP регистриран)
Дата: 21 December, 2006 17:43

Днес си взех резултатите от вагиналния анализ и са установени наличие на стафилококи,ако има мами които са имали подобен проблем моля да пишат...много сам притеснена

Lilypie 1st Birthday Ticker

Re: СТАФИЛОКОКИ!
Изпратено: bertha (IP регистриран)
Дата: 21 December, 2006 22:43

Здравей, моят съвет е да се консултираш незабавно с твоят гинеколог, за да може да ги изчистиш тия бактерии преди раждането, той най-добре би ти казал какво да правиш... не се шашкай, просто се обади на доктора си, мисля че имаше такава тема свързана със стафилококите.

Дата: 22 December, 2006 12:29

hodih dnes i genekolojkata mi kaza 4e nemojelo da e savsem sterilno,i ne e ne6to seriozno.Izpisa mi polijaks vag.tableti za 6dena po 1 no sled nova godina da gi po4na.pone se uspokoih

Изпратено: DARI_76 (IP регистриран)
Дата: 24 December, 2006 12:27

valentina_p,стафилококите не са шега работа!И да не те отчайвам,но с вагинални таблетки Полижинакс не се лекуват.Направо изумявам как може да има такива лекари,дето са толкова безхаберни за здравето на родилките angry smiley
На резултатите от изследването трябва да има направена Антибиограма,на която да пише на кои антибиотици реагират тези бактерии.Моят съвет е-вземи си изследванията и отиди при друг лекар,който да те консултира и да ти назначи адекватното лечение.Успех!

Изпратено: Tuni (IP регистриран)
Дата: 24 December, 2006 13:24

Незнам какво представляват тези стафилококи,но щом има мнение че не са шега работа значи да и аз бих казала като DARI_76 отиди при друг лекар дано не е нещо сериозно ,но поне ще си спокойна че найстина всичко е наред.Не се оставяй на едно мнение потърси друго.УСПЕХ

Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 28 December, 2006 10:45

Здравейте,
точно преди да забременея - може би 2-3 месеца преди това и аз имах коки и ми изписаха Полижинакс , но 12 таблетки. От тогава не си бях правила преглед, но сега като забременях си направих пак и се оказа, че няма вече нищо, т.е. лечението е бло успешно.Преди да излязат резултатите лекарката ми каза, че ако имам ще се наложи отново да си слагам няколко дни Полижинакс, такаче може би това е правилното лечение,Поне при мен е било.

Дата: 28 December, 2006 14:25

blagodarq navsi4ki za otgovorite,sled 6 dnevniq kurs 6te pi6a kakav e rezultata,eventualno za drugi mami s podoben problem.veseli praznici ot men

Изпратено: DARI_76 (IP регистриран)
Дата: 23 January, 2007 13:11

valentina_p,какво стана,изтрепа ли коките с Полижинакса?Сподели как мина лечението,моля те!

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.