Бременност и раждане : © Български Бебе Център
Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 30
imali mami ot pleven
Изпратено: (IP регистриран)
Дата: 2 January, 2007 21:55

ima li mami ot pleven smiling smiley

Re: imali mami ot pleven
Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 2 January, 2007 22:00

Има, има smiling smiley

Администратор

Дата: 2 January, 2007 22:59

bravo a s koe beb4e podred az vse o6te neznam dali 6te si imame no rabotim po vaprosa kam kraq na meseca 6te znam sas sigornos tova 6te ni e 3 beb4e i sam na 35 malko me e strax no vinagi sam iskala palna ka6ta s deca

Изпратено: Biserka (IP регистриран)
Дата: 3 January, 2007 08:02

Изпратено: milina (IP регистриран)
Дата: 3 January, 2007 11:09

и аз съм от Плевен.С второ,първото е почти на 13г.

Дата: 3 January, 2007 11:44

v koi mesec ste mili mami i bixte li se re6ili na 3-to ili samo az sam lyda glava smiling smiley da mi prepora4ate dobar genikolog vie pri koi xodite.

Дата: 3 January, 2007 12:15

Аз съм в 8 месец,ходя при Калин Поповски и съм много доволна!Невероятен и човек и лекър!Ходила съм при кой ли не,имахме проблеми със съпруга,но от Поповски съм най доволна!

Дата: 3 January, 2007 12:30

v koi raion e toi az sam v dryjba i problemi sas sapryga da razbiram li 4e 4akate treto beb4e i toi nee bil saglasen moq predi be6e kategori4en ne i treto no sega neznam kak se promeni izvednaj i mnogo iska da si napravime mislq 4e e zarsdi vinansovi pri4ini no nie v balgariq nikoga nqma da sme dobre finansovo i tova kara xorata da ostavat samo s po edno detence koeto e jalko naistina

Дата: 3 January, 2007 12:47

При нас имаше вторичен стерилитет!Та ходихме 3-4 години по доктори и....Аз съм на сторгозия!Доктора ми е под окръжна болница,срещу млечна кухня!Нали ти казах ,че това е втора бременност баткото е почти на 13 годинки!

Дата: 3 January, 2007 13:00

qsno mislq 4e se se6tam za popovski xodila sam pri nego no samo vednaj blagodarq za saveta

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 3 January, 2007 13:41

Аз имам две дечица - Ина е на 6 г., а Митко на 4 месеца, на Сторгозия сме.

Администратор

Изпратено: valia79 (IP регистриран)
Дата: 3 January, 2007 16:52

ZDaveite mami ot Pleven!
Za mnogo godini na vsi4ki, gelaia vi mnogo zdravi i kraisi bebeta.Az sam v kraia na 4-tia mesec i mnogo bih se radvala da se zapoznaia sas vsi4ki vas.Moiat ginekolog e Mihail Cvetkov raboti vav okragna bolnica i v AG klinikata dovolna sam ot nego i e mnogo vnimatelen ,imah strahotni problemi i blagodarenie na nego ve4e 4akame na6ia bebok

Дата: 3 January, 2007 17:07

zdravei valia dobre do6la pri nas radvam se mnogo 4e se yveli4avame mamite ot Pleven

Дата: 4 January, 2007 11:46

kak ste dnes mami ot pleven

Дата: 4 January, 2007 11:49

Здравей,аз не мога да се похваля,не съм спала нощес!Коремът ми тежи,място немога да си намеря,все ми е неудобно...Сигурно от тук на сетне ще е така...!Ти как си?

Дата: 4 January, 2007 12:04

zdr da do kraq 6te e vse taka smiling smiley neydobno e no se tarpi nali mila mi kak sam tazi sytrin kato stanax slanceto napi4a6e i mi vdigna nastroenieto i vsi4ko e ok jelaq ti i na teb prekrasen den

Дата: 4 January, 2007 15:28

zdravei Raina radvam se da se zapoznaem imala li si problemi pri zabremeniavaneto. I az mnogo bih iskala pone 3 beb4eta no za sega sam o6te v na4aloto kakvoto gospod kage .Imah golemi problemi i sega sam mnogo 6astliva.Dnes malko sam izmorena ,zapo4nah da se sabugdam no6tem za toaletna i ne moga da zaspia sled tova i na rabota sam napravo neadekvatna.Bye za sega utre pak 6te se 4uem

Дата: 4 January, 2007 15:37

Milina koga ti e termina.

Дата: 4 January, 2007 15:39

zdr valie ami s vse o6te ne sam sigorna dali sam bremenna no opredeleno rabotim po vaprosa nadqvam se kam kraq na meseca da se poxvalq s polojitelni rezyltati kogato se omajix imax problemi sas zabremenqvaneto parvite 2 god no posle moq lekar mi ispisa nqkakvi injekcii ne si spomnqm ve4e kak se kazvaxa i zabremenqx sas vtoroto ne sam imala nikakvi problemi nadqvam se i sega da nqmam smiling smiley kakvi problemi si imala ako ti se govori za tova moje6 da spodeli6 no sega e vajnoto 4e ve4e ima6 bebok v korem4eto si jelaq ti bezproblemna bremennost spiram 4e mai se poovlqkox malko do skoro

Дата: 5 January, 2007 14:04

zdr Raina,rabotete po vaprosa i 6te 4akame dobri novini v kraia na meseca,jelaia ti uspeh za6toto pri men iavno mnogo trudno stava,tova pravene prodali celi 4 godini.Ami imah problemi ne mi idva6e redovno,otna4alo mi be6e umalena matkata pih niakakvi lekarstva i tia vleze v normite,posle pak ne idva ustanovi se 4e imam polikistozni iai4nici sledva dalgo le4enie s Dufaston i niakakvi drugi lekarstva.Oba4e nikav rezultat niama6e s tia vsi4ki hap4eta kato gi spra i pak mi zakasniava i taka se proto4iha celi 4 godini imah i hormonalni problemi i tam lekarstva .Nakraia ve4e vsi4ko mi be6e nared sas maja mi sa6to daje i imunologi4ni izsledvania pravihme /edinstveno iai4nicite si ostanaha taka/ .Nakrai ne biah pravila smo cvetna snimka za trabite, ginekologa mi predlogi operativna laparoskopia za6toto s neia moge da se vidiat trabite i da se korigirat iai4nicite/obvivkata im be6e mnogo udebelena i ne moge da stane oplogdaneto/Fevruari napravihme laparoskopiata vsi4ko mina dobre. Otpuhiha mi trabite 4e se ustanovi 4e ednata e zapu6ena,perforiraha mi obvivkata na iai4nicite i vsi4ko ve4e be6e nared kato izklu4im 4e pri laparoskopiata mi ustanoviha 4e imam malak miomen vazel,koito oba4e izleze 4e ne e upasen i nai dobria na4in toi da iz4ezne e zabremeniavane.4estno kazano nakraia sled vsi4ki tia raboti mai ve4e biah se otkazala i ne viarvah 4e 6te stane beb4o.Ot avgust mesec imah stra6no mnogo rabota strahotno natovarvane samo rabotata mi be6e v glavata otsastvie ot ka6ti dosta vreme, zabravih za zabremeniavane, i ne6te6li to vze 4e stana.Kogato ne se nadiava6.Mai mnogo se razprikazvah, sega ne smeia da se zaradvan o6te istinski.Bye za sega 6te se 4uvame

Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 30

Тази тема е затворена.