Бременност и раждане : © Български Бебе Център
Страници:  12>>
Страница:1 от 2
Хълца ли вашето неродено бебе?
Изпратено: poli34 (IP регистриран)
Дата: 21 February, 2007 13:44

От известно време усещам едни равномерни движения, по - скоро като туптене, равномерно, от страна на бебето ми в корема. Казаха ми, че така бебето хълца, но започвам да се притеснявам, защото това хълцане се повтаря почти ежедневно. Нормално ли е толкова често да хълца бебето? Някоя от вас усещала ли е подобни движения?

Re: Хълца ли вашето неродено бебе?
Изпратено: herrera79 (IP регистриран)
Дата: 21 February, 2007 13:45

poli i az use6tam sa6toto ,no zapo4na v po kasnite mesezi i se dosetih ,4e mojebi halza ...pone taka pi6e po knigite ,zatova mislia 4e e normalno .

**********************************************************************************************
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tu eres el mundo.

Изпратено: vesi_vas (IP регистриран)
Дата: 21 February, 2007 13:46

О, дааа. Беше ми много смешно как коремът ми подскача на равни интервали. Нормално е, не се притеснявай. Гледай на това от веселата страна!

Принцеса Ема - [www.snimka.bg]

Реплика на мъжа ми за Биберона " А аз си мислех, че онова жълтото на екрана, е Desktop-а на компютъра ни!"

Изпратено: slance64 (IP регистриран)
Дата: 21 February, 2007 13:58

Когато бях на триизмерен ехограф бебо започна да хълца (аз го бях усещала ама незнаех какво точно става) доктора каза че това е съвсем нормално, хълцали когато се нагълтали с повечко околоплодни води. Така, че както е казала vesi_vas забавлявай се с това подскачане на коремчето winking smiley

26.04.07-3400гр./47см.
03.05.07-3300гр/изписване/
29.05.07-4100гр./51см.
28.06.07-5850гр./58см.
31.07.07-7000гр./60см.

Изпратено: мама35 (IP регистриран)
Дата: 21 February, 2007 15:32

Аз усетих тези дни, т.е. замислих се че може да е хълцане. Мъжът ми не вярва, смята че било моят пулс от присната вена или друго... С първото нямам спомен, но то беше доста отдавна!

Изпратено: DianaToneva (IP регистриран)
Дата: 21 February, 2007 15:43

Na men sasto mi se slu4i predi niakolko dni, a az daje ne znaeh, 4e e halcane, no dosta se za4udihwinking smiley.

Изпратено: alegra (IP регистриран)
Дата: 21 February, 2007 16:10

РАзбира се е хълцат smiling smiley МНого е забавно smiling smiley

Picture Captions
[Caption.iT - Face in Hole]

бебе Ема:
19.04.07-3350гр./50см.;
22.10.07-7800гр./69см.;
21.04.08-9100гр./77см.
09.02.09-12кг./87 см.

Изпратено: мери78 (IP регистриран)
Дата: 21 February, 2007 17:56

Аз моето бебче ощ не съм го усетила да хълца,но усетих бебчето на моята приятелка.Много готино усещане.

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

Ако искаш да промениш Света-промени себе си,
ако искаш да промениш мъжа си-промени себе си,
ако искаш да промениш детето си-промени себе си
и те ще се променят!

Изпратено: avva68 (IP регистриран)
Дата: 21 February, 2007 19:32

И моето бебче почти всеки ден хълца дори и нощ, мисля че е нормално. Дори понякога е забавно, но понякога ме дразни.

Изпратено: poli34 (IP регистриран)
Дата: 21 February, 2007 20:04

Да, и моето бебе хълца и нощем. Аз затова се бях притеснила дали е нормално да хълца така често. Но сега разбирам, че бебетата си хълцат и си е съвсем в реда на нещата winking smiley. Това е още един начин да усещаме, че носим в себе си малки човечета, толкова е мило да го усещам и дори да се стремя да се наместя така, че на него да му е по - удобно и да се облекчи хълцането му grinning smiley

Изпратено: oli (IP регистриран)
Дата: 21 February, 2007 20:24

Ето и моите вълнения по тази тема smiling smiley [club.biberonbg.com]

Изпратено: bisi (IP регистриран)
Дата: 21 February, 2007 23:12

Споко това е !smiling smiley

Изпратено: vesselina1985 (IP регистриран)
Дата: 23 February, 2007 20:11

Zdravite na vsi4ki!Ot kakto vliazoh v sedmia mesec zapo4nah da go use6tam.Do posledno si misleh 4e si ritka i igrae no sega ot vas razbrah 4e malkoto 4ove4e si hlacka sram zabavno e kogato zapo4ne da mi podska4a koreba smiling bouncing smiley ...no tova stava po-4esto v kasnite 4asove i predi liagane..

Изпратено: Alexa70 (IP регистриран)
Дата: 23 February, 2007 21:19

Ako znaete az pak kak se bqh oshashkala s tova halcane lud smqh Daje to4no dnes pisah za tova v mama35+, dali ima nqkoi s podoben problem smiling smiley Neznaeh, 4e ima ve4e otvorena tema. Kakvi li ne misli mi minavaha prez glavata. Mina mi dori i misalta, 4e neshto stava sas sar4iceto na beb4o :be I moq bebon mnogo 4esto halca, na den po nqkolko pati, a i prez noshta sashto. Ve4e sam spokoina, 4e vsi4ko e nared. Dobre, 4e go ima tozi forum, 4e da si pomagame edna na druga winking smiley

Изпратено: ninichka (IP регистриран)
Дата: 24 February, 2007 01:07

Хехе, и Дарина много хълцаше, по няколко пъти на ден smiling smiley Преди да разбра от какво е, даже бях решила да не са тикове smiling smiley

Image Hosted by ImageShack.us

Изпратено: rossitta (IP регистриран)
Дата: 24 February, 2007 10:44

Хълца и още как. smiling smiley Много е сладко да ми подскача така коремчето grinning smiley

Изпратено: dudididi (IP регистриран)
Дата: 24 February, 2007 11:01

Изпратено: isoncho (IP регистриран)
Дата: 25 February, 2007 11:13

Хълца много , понякога по 2-3 пъти на ден и колкото по-голямо става бебето, толкова по-силно ми подскача коремът grinning smiley В началото се притеснявах и се чудех какво е това развномерно тупкане, но вече знам :-Р

Изпратено: Andjela (IP регистриран)
Дата: 25 February, 2007 15:06

da hulca6e i moeto ve4e navu6i 1 mesec i vse o6te hulca mnogo i 4esto smiling smiley

Изпратено: vencislava nakova (IP регистриран)
Дата: 15 March, 2007 20:04

Zdraveite!Az sam nova v tozi klyb,no se nadqvam da me priemetesmiling smileyMoje bi malko kusno se vklu4vam,kato se ima vpredvid 4e sam ve4e po4ti v 9-ti mesez.Na 20 mart vlizam.A za hulzaneto,vsu6tnost dobre,4e ste vie bqh se opla6ila po edno vreme.Imah 4yvstvoto,4e my bie sar4izeto,a vsa6tnost ne e bilo taka,to halzalo.Emi za sega e tva ot men,aide 4ao na vsi4ki bremenni mai4eta.

Страници:  12>>
Страница:1 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.