Бременност и раждане : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...1112131415161718192021>>
Страница:20 от 21
Re: cvete Все повече коремчето расте и бебо шава, напомня, че СЕПТЕМВРИ наближава!
Изпратено: evilpolly (IP регистриран)
Дата: 12 July, 2007 10:47

Здравейте и от мен в по-хладния ден kiss
"Душа да е широка", нали така казва българския фолклор! Не се тревожете толкова за жилищата... По-важното е да сте здрави и щастливи с мъжете си, другото все ще се нареди някак си.
Боби, аз лично сигурно бих й предложила на твоята свекърва да легне на спалнята, пък аз и мъж ми да спим в кухнята! Та да видим тогава няма ли малко неудобство да почувства!!! Те това малко чак нагло ми прозвуча, че се сърдила! А пък за дрешките на мъж ти от преди ен на брой години, направо ме довърши... И нима тя ги пази!?!? eye popping smiley grinning smiley
Дани, честита кошарка и нови придобивкиsmiling smiley Нека в тях да лежи едно весело и спокойно септемврийчеwinking smiley
Айде сега усмивки от мен, записах се и ще поработя малкоsmiling smiley

Тома - website

Re: cvete Все повече коремчето расте и бебо шава, напомня, че СЕПТЕМВРИ наближава!
Изпратено: ani4ka86 (IP регистриран)
Дата: 12 July, 2007 11:39

lele hora kvi problemi s tezi svekurvi,az do sega samo malko imah s moita za tova 4e burza6e tia da kaje za beboka na vsi4ki i mi vika6e 4e mnogo se vjiviavam s lekarite i pregledite 4e niamalo nyjda i sravniava6e s neinite bremennosti,no otkakto ia vzeh s men na ecografia i vidia beb4eto vsi4ko za sega(da 4ykna na durvo)e OK!Daje siada da razglejda s men v neta sitove za beb4eto za vsi4ko koeto 6te ni e neobhodimo i tia haresva vse moderni ne6ta ,ne mi predlaga skutani dre6ki eye rolling smiley ina4e i nie jiveem sus svekura i svekurvata i bebeto 6te bude pri nas v staiata ,i sigyrno 6te sme taka o6te niakolko godini,a i v BG ne sme pravili remonti na apartamentite i ne sme re6ili koi za koi 6te bude,no ot proletta 6te po4vame ,4e da e gotovo vsi4ko kato re6im da se pribirame,stiskam palci za svekurvite vsi4ko da se opravi

Изпратено: bobimon (IP регистриран)
Дата: 12 July, 2007 11:41

Благодаря ви мамета,явно трябва да се примирявам.
Научена съм да се боря до последно,но сега просто нямам друга алтернатива.
Поне мога да се наплача,доста ме бива в това.

Изпратено: vesela_g (IP регистриран)
Дата: 12 July, 2007 14:01

Бобимон, аз имам едно рационално и конструктивно решение на твоя въпрос - изкарай свекито да спи на терасата /надуваем дюшек 8 лв grinning smiley /, хем ще е на широко жената и няма да се бута в кухнята, хем ще е на въздух, а през деня ще събира и вит. Д lud smqh lud smqh а иначе пък ако толкова ти е писнало разни чужди хора да ти се моткат в антрето, кухнята и банята, иди си в първите месеци при вашите, щом там ще ти е по-спокойно и ще можеш и да си починеш smiling smiley ние пък сме на квартира - вярно, част от паричките отиват за това, ама пък сам си си господар smiling smiley
А иначе днес в нашио град е хладничкоооо, пожелававам такова време до края на септември поне spinning smiley sticking its tongue out някой беше питал за дрешки - аз още не съм купувала де, ама поне си мисля че имам бегла представа winking smiley та мисля 3-4 бодита с късо ръкавче, ританки с някакво горнище - и там толкоз комплекта, гащеризончета - шарени, цветни, тъй като бельото ще ми е в бяло, и някакви такива неща си представям, че ще купя smqh

Дата: 12 July, 2007 14:15

Успя да ме расмееш!Свекито си тръгва доволна а нашата агония продължава до 8.08,до тази дата няма да знаем къде ще сме.Страшно е когато зависиш от изкукуригала бабка.Май ще си ходя при нашите.Интересно новородено може ли да пътува 100-150км.?

Дата: 12 July, 2007 15:40

Бобимон, забравих да ти пиша, че в цялата работа има и нещо полезно - поне си се сдобила с парцали за прах и под /запазени, отпреди 40 г./ grinning smiley lud smqh
Може да пътува, разбира се, има доста момичета, които идват от Хасково и Стара Загора да раждат в П-в, което си е пак 70-80 км. uspeh

Дата: 12 July, 2007 15:44

za6to da nemoje novorodeno da putyva?tyk v italia ot purvia den sled izpisvane gi mendahercat de4icata na liavo i diasno,daje i ve4er po restorantite nai 4esto moje6 da 4ye6 bebe6ki pla4,a sa si jivi i zdravi vsi4ki,tova 4e netriabva purvite meseci da go izkarva6 navun si e otjivelica

Дата: 12 July, 2007 15:47

vesela_g,kefi6 me ti znae6 kak da vdigne6 dyha na vseki,vuzhi6tavam se na hora kato teb,ima6 strahotno 4yvstvo za hymor yeah smiley

Изпратено: dani_ivanova (IP регистриран)
Дата: 12 July, 2007 17:21

Наистина е кофти да живееш със свекърва,аз не че съм живяла,ама като ви слушам!Временцето,ако се задържи така ще е супер,но едва ли...ще се погърчим още.Да ви кажа,момичета,от ден на ден по ме хваща страх,така ме е страх,че като се замисля и...изпадам в ужас.Хич да не мога да търпя болка,на зъболекар почти винаги ми прилошава и припадам eye rolling smiley ,в болниците ми се повдига от самата миризма...Доки като ми каза,че като първескиня трябва да имам 12 часа хубави болки и се опулих.Със сигурност ще си заслужава,ама чак пък 12 часа.Хайде стига съм ви занимавала с моите страхове,не ми обръщайте внимание и бъдете смели!

Дата: 12 July, 2007 18:50

Ха,ха,ха-това му викам аз хумор!
Жалко че не си по-наблизо да пием по кафе и до полафим.Мисля че детето ми е на първо място и каквото и да се случи ще го защитя.Па макар и това да значи развод с таткото.
Много е инфантилен,не че не го знаех ,но сега това направо ме побърква.

Дата: 12 July, 2007 23:13

Дани, ми тоя доктор направо за разстрел - как ша ти ги пляска такива дивотии - да раждаш 12 ч. ... пък ако не можеш да търпиш болка - упойка или секцио. Те затова доста момичета в последните години си спестяват много от "емоциите" и предпочитат секцио - в крайна сметка вагиналното раждане не те прави повече "жена"...
мдааа, не може без шегички, мацки - иначе сме изтрещели отдаааавна ...
хайде спокойна вечер thumbs up - то не че пък има кой да ме чете по тая късна доба spinning smiley sticking its tongue out

Дата: 13 July, 2007 10:55

Веси, май не само в късна доба е нямало никой, ами и на заранка...
Ето ме и мен, пих кафе по хладно, свърших малко и лична и служебна работаsmiling smiley Сдобих се с ЛАК - лична амбулаторна карта. То голяма работа lud smqh Последната такава си спомням, че имах в 5 клас. Сега пакsmiling smiley Ама за болничния го искат това. Аз давам spamafote smiley smqh
Дани, наистина твоя лекар голям кураж ти е дал... А ти знаеш ли, че може и без болка да минеш!? Не всяка жена има тежко раждане. Пък и както Весела е казала - вече има право на избор - упойка за по-безболезнено раждане или секцио - заспиваш и се събуждаш с бебе - плановоwinking smiley
Това е от мен за закускаsmiling smiley
Усмивки на всичкиsmiling smiley

Тома - website

Дата: 13 July, 2007 11:52

Ей те тука днеска наистина е паднала бомбаааа smqh Къде сте бре, мадами confused smiley
аз току-що помлях една баница с една бозичка, та такааа - щото докато отида да си я купя отсреща то станало обяд grinning smiley
И минах през един квартален магазин, дето продават само детски дрешки на някаква пловдивска фирма - производител. И викам на младежа - бодита? smiling smiley а той - цък, свършиха с късия ръкав и вече ще зареждаме само с дълъг smiling smiley и аз така eye popping smiley ама как така то лятоска още и човекът вика - ааа вече шием с дълъг ръкав tongue sticking out smiley
и аз докато се наканя, няма да мога да си взема боди с къс или без ръкав spinning smiley sticking its tongue out ама дано поне ВисВиталис шият целогодишно grinning smiley

Дата: 13 July, 2007 15:06

Привет и от мен!Днес бяхме на консултация,бебка е добре,расте си и доста едричка върви.Вече взе да ме наболява като ме шутирва!Докторката ми ми разясни всичко около опойките,но доколкото разбрах опойка се слага чак на 6см.разкритие,когато е минало половината раждане.Аз също много мислех за секцио,бях твърдо решена да раждам по този начин,но сега се разколебах,а и няма да има кой да ми помага след това.Дано не се наложи да е секцио,но каквото стане,стане!

Дата: 13 July, 2007 15:37

Ей, ама днес наистина са се изпокрили повечето септемврийкиsmiling smiley Сигурно са се засилили на шопингwinking smiley
Дани, аз също съм повече "ЗА" нормалното раждане и се надявам да нямам предпоставки за секцио... Ама то Божа работа... spamafote smiley
Това с бодита с къс ръкав много забавно, Веси... glupi В средата на лятото, при изчерпани количества, умниците спряли да шият... Ей, ама се облещих...! eye popping smiley
Още малко и ще се изнасям аз... Приятен уикенд ще ви пожелая и много smiling smileyусмивки ви пращамsmiling smiley
И за малко да забравя: ЧЕСТИТ ПЕТЪК 13-ти cvetia
cvete

Тома - website

Редактирано 1 пъти последният път 13.07.2007 16:53.

Изпратено: илона (IP регистриран)
Дата: 14 July, 2007 11:29

Здравейте момичета!
Както винаги сме много активни..... но да го погледнем от добрата му страна- щом не сме пред компютъра, да предположим ,че сме на разходка на чист въздух.А това е добре за нас и за бебоците.Аз вчера бях при докито.Този път тя беше категорична- 100% мъж.Пожела на таткото третото да е момиче. lud smqh Вече е около 1,5 кг.Докторката даже се учуди, каза ми "Ти корем нямаш , а бебето е доста едро и си качва...."Единтвената тъжна новина за сега е,че бебо все още не се обърнал.Надявам се и това да стане , за да не се наложи секцио. sad smiley Има време , всичко е Божа работа!!!!

Lilypie 6th to 18th Ticker

Дата: 14 July, 2007 12:07

dobro ytro,to ve4e obiad ama...ia da pitam to beb4eto koga e normalno da se oburne?az za tova ne sum se interesyvala do sega znam samo4e kato se oburne i spira da murda takaaktivno,4e ve4e my e mnogo tiasno i neposredstveno predi da se oburne se yse6ta nai silnoto ritni4e,ama koga se sly4va tova-neznam,ilona,stiskam palci tvoito da si se oburne i az predpo4itam normalnoto rajdane

Дата: 14 July, 2007 12:30

Здравейте!Как сте,мамета,аз нещо май ще изстивам или съм си настинала вече.Нещо не ми е гот.Вчера се преуморих малко,татито ни ще заминава и правихме разместване,чистене.Толкова много цветя имам,набутах ги в кухнята и се надявям,че няма да пречат на бебчо.Мисля,че е много индивидуално кога ще се обърне бебчо,моето се обърна още в 6мес.,но не знам дали няма да се завърти пак,а на една позната 2седмици преди раждането се обърна,а на друга моя позната бебчо и извъртя номер-уж се беше обърнал,а като тръгна да излиза се надупи и се наложи секцио.Хайде чао засега от мен!

Дата: 14 July, 2007 19:09

Привет, момичета pregradka
Да се похваля, че аз днес направих първия шопинг и накупих дрешки thumbs up
Аничка, за обръщането Дани ти е казала - индивидуално е при всяка жена. Мойто вече се е обърнало, ама знае ли се докрая как ще е spinning smiley sticking its tongue out /въпреки, че докито каза, че веднъж обърнало се по-трудно ще се завърти обратно/ . Може би и на Илона ще се обърне по-късно /може да пробваш и с упражнения за обръщане на бебето/.
та аз днеска съм многооо доволна - освен дрешките взех и едно памучно одеяло 100/150 българско, реших да е голямо, пък по-късно така или иначе ще взема и по-малки ... не можах да взема чаршафчета, щото още съм в чуденка за леглото confused smiley
та стартът на покупките е вече даден smiling bouncing smiley
Колички confused smiley Айде споделяйте кой към какво се е насочил - днес гледах на Маг Ингланд, Кангуру и Чиполино... Чиполиното май са на трето място в класацията ми eye rolling smiley

Дата: 14 July, 2007 19:25

i na men nai-golemia problem mi e izbora na koli4ka ,mnogo mi haresva naHauck kombiniranata-Laguna i trikolkata-Denver6 Hello Pooh,gledah gi v simonovi-bgshop.com,no ne pi6e za funkciite im ina4e i az sum se orientirala kum model4etata na Chipolino i Cangaroo,no vse o6te sum oburkana,neznam to4no kakvo iskam,ako mi haresa model4e ne mi haresvat cvetovete koito predlagat ili obratnoto eye rolling smiley 6te iz4akam tatito kato si doide drygia weekend dano ima pove4ko vreme i da pomogne v izbora,svekurvata puk i haresva mnogo Tamika-cherry na Chipolino

Страници:  <<Първа страница...1112131415161718192021>>
Страница:20 от 21

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.