Бременност и раждане : © Български Бебе Център
Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 30
sarca uspeh АВГУСТ наближава-само месец ни остава uspeh sarca
Изпратено: marly (IP регистриран)
Дата: 1 July, 2007 08:04

ЕТОНИ НА ФИНАЛА ...С ПЪРВИТЕ БЕБОЦИ ОТ КАРЕМА НА МАМА

29.06.2007 ОНИКА 3.200кг.,51см.- на мама KATERINI1-Велинград;23г.- с термин 20.07.2007

18.07.2007 РИСТИАН 3.000кг.;52см.-на мама Pisa – Луковит;29г - с термин 02.08.2007

21.07.2007 АСИЛЕНА 3.500кг.;50см.-на мама Biba_4- Русе ;25г.- с термин 27.07.2007

23.07.2007ИКТОР 2.900кг;50см.-на мама Sonia.toncheva-Казанлак;22г.-с термин 16.08.2007

24.07.2007ОНИКА 2,600кг.;47см.-на мама Шърли - София-с термин 05.08.2007

26.07.2007 ОАНА 3.100кг.;50см.-на мама Yani_es -Бургас-с термин 05.08.2007

28.07.2007ЮБЕН 3.600кг.;51см.-на мама Аmonita - София;25г.-с термен 03.08.2007

isanka79 - София; Яриса-27г.; първо бебе

anti -Николета-28г.;второ бебе;първото момиче

lami - Асеновград; Пламена-22г.; първо бебе

aren

uboriana – Добрич; Боряна-26г.; първо бебе

aia

aleria.k - Пловдив; 19г.;първо бебе

inko7710 – Стара Загора; Мирослава-26г.; първо бебе

alinka_m – София; Калина-24г.; първо бебе

vetlita - Пловдив; Светла-26г.; първо бебе

is7 -Пловдив ;Силвия -30г.;първо бебе

onii - Варна;Рони 24г.;първо бебе

imiani- София

arа – София;29г.;второ бебе; първото - момче

va7808 – София; Ивелина-28г.; първо бебе

n4eto – София; Ани-26г.; първо бебе

vsli - Севлиево

irenna-Бургас;Кристина-25г.;първо бебе

arly - София;Марина 25г.; първо бебе

iki82 -Смолян;Кики 25г.;първо бебе

osssi79

_velinova - Пловдив

anny.ivanova –Йорданка-20г.; първо бебе

iki2kiki- Бургас; първо бебе

ris_ka– Ивайловград; Красимира-26г.; първо бебе

алентина -Варна; Валентина-23г.;първо бебе

idi20 - Бургас ; Димитринка-20г. ; първо бебе

abi4 – Велико Търново; Габриела-34г.; второ бебе;първото - момиче

adoslava_2 - второ бебе ;първото момиче

alenta70 - Стара Загора; Валентина; второ бебе

adia sto - второ бебе ; първото - момиче

vilpolly – Пловдив; Павлина-31г.; първо бебе

obimon - София ; Борислава-31г ; първо бебе

elly Dieva - София;32г.;втора бременност

В ТЕМИЧКАТА НИ СМЕ СЕ СЪБРАЛИ 35 БРЕМЕННИ МАМИ

22 МОМЧЕНЦА
11 МОМИЧЕНЦА
10 ИЗНЕНАДКИ

СТАРИТЕ НИ ТЕМИЧКИ СА ЕТО ТУК:
[club.biberonbg.com]
[club.biberonbg.com]
[club.biberonbg.com]
[club.biberonbg.com]
[club.biberonbg.com]

НАШИТЕ СНИМКИ
[www.album.bg]/
ПОТРЕБИТЕЛ:august_baby
ПАРОЛА: 2007

ПОЛЕЗНИ СТРАНИЦИ:

[www.cangaroo-bg.com]
[www.chipolino.com];
[www.pakostnik.com];
[www.dibobg.com];
[www.shop.danet.bg];
[www.family-bg.com];
[www.simonovi-bgshop.com];
[www.atrakcion.com];
[www.smenzamen.com];
[www.igra4kite.com];
[www.stefi.biz];
[www.vip-baby.com];
[baby-market.911.bg];
[mal4o.com];
[monitrade.911.bg];
[shop.speednetbg.net]
[@]

СПИСЪЦИ ЗА БОЛНИЦАТА И СЛЕД ТОВА:
[store1.data.bg]
[www.bg-mamma.com]
[www.bazarbg.com]
[store1.data.bg]
[www.bg-mamma.com]

ЗА КЪРМЕНЕТО:

[forum.bg-mamma.com]

Редактирано 21 пъти последният път 31.07.2007 08:35.

Re: sarca uspeh АВГУСТ наближава-само месец ни остава uspeh sarca
Дата: 1 July, 2007 08:12

Честита нова тема АВГУСТинки.Тъй като от този месец някой от нас вече ще си гушкат своите бебчета...Пожелавам на всичкини лека бременност до края и скоро всички ние заедно се присъединим към момичетата в клуб Бебе .Радвам се че ви открих и ви благодаря че ви има с вас всичките тези месеци минаха неусетно.Вие сте истински приятелки макар някой от вас да познавям сямо виртуално ...Още веднъж леко да края на всички cunki

Редактирано 1 пъти последният път 01.07.2007 08:40.

Изпратено: ronii (IP регистриран)
Дата: 1 July, 2007 08:15

4estita ni temi4ka momi4ete! Neka s mn lubov da gu6nim na6eta beb4eta prez uli i avgust!
Az se poizgubih malko, 4e edni remonti i edni 4udesa i sega sam mn mn umorena, no dori i dnes 6te porabotq 4e imam mn slujebna rabota!Uspeh na vsi4ki mami i mn m n zdrave i usmivki!

Изпратено: svetlita (IP регистриран)
Дата: 1 July, 2007 10:18

здравейте,аиде честита нова теми4ка, пак е мн хубва,Марли pregradka smiling smiley)). Весел ден

Изпратено: iva7808 (IP регистриран)
Дата: 1 July, 2007 10:26

ДА НИ Е ЧЕСТИТА НОВАТА ХУБАВА ТЕМИЧКА!!!
НЕКА ПОЧНЕ ДА СЕ ПЪЛНИ С МАМИ ГУШНАЛИ СВОИТЕ БЕБОЦИ!
МАРЛИ,ДА СИ НИ ЖИВА И ЗДРАВА И ДА НИ УКРАСЯВАШ ВСЕ ТАКА!
АМОНИТА,ЧЕСТИТИ НОВИ ПОКУПКИ!
ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ!

Daisypath Happy Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers

Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 1 July, 2007 13:00

Честита ни нова темичка, отново Марина се е справила страхотно , поздравления!!!
Нека наистина да я изпълним само с хубави новини и много здрави бебчета, които ще бъдат родени съвсем скоро.Успех и леко раждане на всички!!!

Изпратено: sis7 (IP регистриран)
Дата: 1 July, 2007 16:14

Здравейте момичета и малки бебчовци в коремчетаsmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Ееееееееееее не че си е наша,ама.........супер готина ни е темичка,благодарим ти Маринче че пак така си се постарала,страхотна еsmiling smiley))) Да ни е честита и бързичко да е напълним с хубави новини за здрави сладки бебчета и мами минали по най лекия път за раждане....и накрая всички живи ,здрави и щастливи да сме в клуб бебеsmiling smiley
Ани честито за новите покупки,дано са те поуспокоили малкоsmiling smiley))))Не се нервете момичета,макар че и аз днес малко ме хвана яд....ама ква съм такава...като харесам нещо и то ще е....а в тоя Вис Виталис пък все свършило или още не искарали от моето комплектче за легло...предлагат ми все други варианти....ама аз не искам....оня ден било имало....ама аз сега ще взема да им званя всеки ден....Иначе поне накупихме няколо дрешки и чехли на мъжа ми,че и то милото....човек....напоследък само за бебо мисля,а той има рожден ден утре а и си заслужава...пък и какъв ми е готинsmiling smiley да го изям направоsmiling smiley и като се изтупа....оф ама хайде стига съм ви го хвалила....че той си е моиsmiling smiley
Успех момичета и се пазетеsmiling smiley

17.08.2007 г. раждане - 3.470 / 49 см.;
20.08.2007 г. изписване - 3.350 / 49 см.;
21.08.2008 г. 1 годинка - 9.230 / 80 см.;
04.02.2009 г. 1,6годинки- 11.500/ 83 см.;
20.05.2009 г. 1,9годинки- 12.000/ 88 см.;
17.08.2009 г. 2 годинки - 13.000/ 92 см.;
Няма по-голямо наследство,което да оставиш на детето си,от времето прекарано с него!

Дата: 2 July, 2007 08:47

добро утро!
сега се приготвям и тръгвам за срещичката с ани ...ще пием кафенце,ще се разходим,ще си побъбрим!!!
много готино ще ни бъде!ако все още някоя от вас се колебае дали да дойде и тя...да решава,че време не остава!!!

Изпратено: kris_ka (IP регистриран)
Дата: 2 July, 2007 08:52

здравейте и от мен, мамчета
темичката е страхотна, браво на Марина! thumbs up
мен вече ме тресе за защитата в сряда и незнам как ще изтърпя това пътуване... дано поне е по-хладно
skok от вчера си имаме и количка... ще я снимам и ще кача снимката. за сега - толкова от мен, отивам да почета малко /или да поспя... още не съм решила thumbs up smiley /

лек ден

Дата: 2 July, 2007 09:32

Добро утро момичета ,радвам се че темата ви харесва ,чак се SmileyCentral.com.Аз днес съм заточеник в къщи ще ни сменят дограмата и трябва да съм тук.Почна се с ремонта и сме до никаде ...Най-ме е яд че пропуснах срещата с Ива и Ани за да ги чакам тия майстори ,но няма начин.Да си искарате добре момичета и после да пишете ... kris_ka честито за количката чакаме снимки,и успех в сряда стискам ти палци uspeh.Момичета какво ли става с Biba4 тези дни изчезна дали е добре знае ли някой нещо??????.Аз само я мисля тези дни....Запишете си телефоните ни момичета и ако има нещо можете да се обаждате.Все някаква връзка трябва да имаме..е,в крайна сметка не е задължително който иска.Лек ден на всички! SmileyCentral.com

Редактирано 1 пъти последният път 02.07.2007 09:33.

Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 2 July, 2007 09:43

Здравейте и от мен,
и аз тръгвам след малко за срещичката, дано и Шърли успее да дойде.
Сис, честит рожден ден на мъжа ти, да ти е жив и здрав, да те обича много теб и вашето бебче и да сте най-щастливите на света!!!
Честито и на Крис-ка за количката.Аз само това си нямам.Не мога да си харесам категорично количка и това е, а и трябва свекъра да я купи, така че ще стане най-вероятно когато бебо се роди.
Маринче, жалко, че няма да можеш да дойдеш,ама тази седмица може да си направим още една среща.smiling smiley
Биба наистина не е писала и е твърде вероятно да е вече с бебчеsmiling smiley, така както описваше болките...
А къде е Анчето, някой знае ли нещо..то море, море, ама много дълго не стана лиwinking smiley

Изпратено: kris_ka (IP регистриран)
Дата: 2 July, 2007 09:55

готово мамчета, вече я има в албумчето thumbs up

чао и лек ден

Изпратено: yani_es (IP регистриран)
Дата: 2 July, 2007 12:31

Zdraveite, mili mami!

Vkliuchvam se v poslednia moment, vqpreki che otdvna mi se iskashe da vi pisha. Shte se radvam da spodelim poslednite sedmitsi ot bremennostta i zaedno da prodqljim posle v drugite forumi za novorodeni smiling smiley
Eto i malko poveche za men: Ot Burgas sqm, pqrva bremennost, termin za 5 avgust, momichence.
Ima li i drugi mami ot Burgas?[/i] Prekrasen den na vsichki!! thumbs up

Изпратено: An4eto (IP регистриран)
Дата: 2 July, 2007 13:49

Ехоооооооооо - нали не сте ме забравили skok Здравеите на вси4ки августинки pregradka - много ми липсвахте abiq smiley. То мойто море уж за 10-тина дена, пък станаха 3 седмици sram Снощи се прибрахме и днес ми е едно рошаво. Ама да ви кажа момичета - хич не ми се прибираше sram изобщо не усетих кога мина юни. И да не си помислите, че по цял ден с бебо сме висяли на плажа - ами ne само последната седмица ходехме с майка ми след 4 - 5ч. Водата беше супер топла, по плажа беше фраш с бебчовци - най - разли4ни габарити biberon имаше и доста бременни мами и да ви кажа - пове4ето бяха чехи smiling smiley Между другото знаете ли, че морската вода помагала при отекли крака - пише го в новия брой на "9 месеца" - вярно е!!!!!!!
Надявам се, че вси4ки сте добре и с бебешорите всичко е наред. Май доста неща съм пропуснала sram. И първото бебче вече се е появило - честито на мама Катерини. Имаме си и нова прекрасна темичка (аз още не съм прочела старата) - да ни е 4естита - само добри новини в нея uspeh. А и явно съм пропуснала днешната срещичка sad smiley, за което наистина много съжалявам. Но за следващата ве4е ще съм на линия ezik - повече никакви отсъствия.
Отивам да хапна, че нещо поизгладняхме с бебо vkusno. После сте из4ета предишната тема и пак ще ви пиша tazz Само заради вас се радвам 4е съм си в къщи pregradka. kiss на вси4ки

Emoticons

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers

Изпратено: An4eto (IP регистриран)
Дата: 2 July, 2007 13:56

АААААААа забравих да ви по4ерпя - shampansko, torta, kulinar, smileys with beer, kokteil, praznik - днес с милото имаме годишнина от сватбата - вече станаха цели 2 години!!!!!!!!

Дата: 2 July, 2007 14:06

ето ме отново!
може да съм ви писнала вече с мойто писане,но това е положението. lud smqh
на прохлада до фонтанчетата беше супер.
с момичетата пихме по едно kokteil..
после се разходихме малко и сега се скрихме на сянка.разбрахме се за четвъртък или петък пак да пием кафенце.но ще пишем допълнително затова.хайде ... приятна обедна почивка от мен kiss

Изпратено: Pisa (IP регистриран)
Дата: 2 July, 2007 14:08

Отново поздравления на marly за чудесната темичка! Сигурна съм, че много новодошли човечета ще се запишат тук. Та то не остана време! В тази връзка честита принцеска на Катерини! Много да радва цялото семейство!
Аз днес влизам в 9-я месец. Оф, нещо ме свива под лъжичката. Все ми се виждаше далечен този 9-ти месец, а ето той си дойде! Предния път ми беше по-спокойно. Бях в невидение какво точно ме очаква, а сега като си знам и лошо ми става. Но ще мине, все пак всичко трае няколко часа и после ще гушкаме мъничкото човече.
Лек ден на всички и стойте на хладничко!

Изпратено: sis7 (IP регистриран)
Дата: 2 July, 2007 14:16

Здравейте момичетаsmiling smiley)
Радвам се че повече пишете днес...то нормално след почивните дниsmiling smiley)
Ани благодаря ти за пожеланията,аз сега ще си почина че довечера да съм по свежа,макар че днес ще сме си в къщи с роднини,а утре сигурно ще излезем да отпразнуваме с приятели....smiling smiley Дано сте си изкарали хубаво на срещичката...smiling smiley
Криска честита ти количка да си возите вътре най прекрасното създание....аз мойта май вече сия харесах,ама си викам нали не знаем бебо какво ще е да изчакаме да се роди и тата ще иде да я купи тогаваsmiling smiley А иначе за сряда то се знае ще стискаме здраво палциsmiling smileyДано наистина пътуването е леко,незнам до куде ще ходиш....ама си е гадничко пък и в сряда пак дават 38 градусаsmiling smiley Пази сеsmiling smiley
Иани-ес(извинявай за кирилицата) добре дошла при нас...хубаво е да се увеличавамеsmiling smiley kiss Желая ти леко доискарване на бременността,леко раждане и най прекрасното създание скоро да си гушнеш....smiling smiley
Анче добре се завърнала и ти....браво че си си искарала така готино....направо ти завиждам за моренцето(благородно деsmiling smiley) Танън Анито се чудеше къде се изгуби....ама и биба4 и тя наистина много време не е писала,дано само да е наред всичко sad smiley
Хайде от мен толкова пък по късно може пакsmiling smiley
Да почина че почваме да стягаме за вечерятаsmiling smiley

17.08.2007 г. раждане - 3.470 / 49 см.;
20.08.2007 г. изписване - 3.350 / 49 см.;
21.08.2008 г. 1 годинка - 9.230 / 80 см.;
04.02.2009 г. 1,6годинки- 11.500/ 83 см.;
20.05.2009 г. 1,9годинки- 12.000/ 88 см.;
17.08.2009 г. 2 годинки - 13.000/ 92 см.;
Няма по-голямо наследство,което да оставиш на детето си,от времето прекарано с него!

Изпратено: biba_4 (IP регистриран)
Дата: 2 July, 2007 14:26

Ето ме и мен!Още не съм родила!Но два дни лежах(вси4ко ме болеше)Днес бях на консултация,и последните изследвания!Доктора каза,4е вси4ко е ОК!,но да си стягам багаж4ето! uspehдано да устискам до края,4е бебка се е смъкнала на долу,но ми дават поне 2-седмици още! sarca 4естита нова теми4ка на вси4ки!Много е готина! sarca дано да я напълним само с хубави новини!А пък аз още сега ще си напиша някои от телефоните номера на щъркел4етата и ще се обадя задължително,ако нещо стане-да се похваля! sram ще гледам ве4е да съм редовна в писането,4е да не ме мислите kiss Толкова ви завиждам,4е можете да се виждате!Аз имам 4увството,4е в този град няма бременни confused smiley Уж ги виждам из улиците,но никои не познавам!И ми е толкова хубаво,4е мога да си говоря с вас! tanc Аз утре отивам,да поръ4вам нещата на бебка,решихме да ги изберем и да ги запазим,пък като се роди таткото ще иде да ги вземе!Леле маи се пулях с писането,ама нали отдавна не съм писала.....ЦЕЛУВКИ на вси4ки! cunki

Дата: 2 July, 2007 15:08

Здравеите пак.. ..Добре дашла на yani_es радвям се че се присъедини към нас ,сигурна съм че ще ти хареса .Всички момичета са страхотни ....такаче лека до края. An4etoкалпазанката се е завърнала ...браво и честита годишнина да се обичате все така. sis7 да ти е живо и здраво мъжлето и много да те обича както теб така и бебчо....живот и здраве. biba_4 радвам се че си добре.....ама мила недеи да ни стряскаш така ...желая ти успех и леко раждане сега си почивай много пък бебка ще си каже кога и е дошло времето.И ако има нещо чакаме смс нали знаеш .Стискаме ти палци всички.Срещата на Ани ,Ива и Шърли е минала супер .....едно щаркелче ми казаааааааа lud smqh Чао от мен засега.

Редактирано 1 пъти последният път 02.07.2007 15:09.

Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 30

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.