Бременност и раждане : © Български Бебе Център
Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 27
Има ли мамчета от Шумен?
Изпратено: MUKI97 (IP регистриран)
Дата: 30 August, 2007 12:24

ЗДРАВЕЙТЕ ШУМЕНСКИ МАМЧЕТА!ХАЙДЕ ДА СЕ ПОДРЕДИМ!

ZZUUZZKKAA-ИМАМЕ МОМЧЕНЦЕ-ДИЯН,РОДЕН НА 14.12.2007Г.

AZRA-ИМАМЕ МОМИЧЕНЦЕ-АЗРА,РОДЕНА НА 12.12.2007Г.

viji-чакаме момиченце.ОПРЕДЕЛЕНА ЗА 08.01.2008г.

dilqna23-ЧАКАМЕ ?.ОПРЕДЕЛЕНА ЗА 22.02.2008г.

VOICI-ЧАКАМЕ ?.ОПРЕДЕЛЕНА ЗА ?

MUKI97-ЧАКАМЕ МОМЧЕНЦЕ.ОПРЕДЕЛЕНА ЗА 25.03.2008г.

Редактирано 7 пъти последният път 02.01.2008 00:16.

Re: ima li mam4eta ot Shumen?
Изпратено: azra (IP регистриран)
Дата: 17 September, 2007 10:56

здрасти. Аз съм доста напред от теб в 26 седмица съм. Определена съм за 29 декември. Бих се радвала, ако мога да ти бъда полезна

Дата: 18 September, 2007 14:20

ЗДРАВЕЙ AZRA!РАДВАМ СЕ,ЧЕ ВЕЧЕ СМЕ ДВЕ МАЙКИ ОТ ШУМЕН.ИМАМ СИН НА 10 ГОДИНИ,НО СЕ ЗАБРАВЯ,ВСЕ ЕДНО СЪМ БРЕМЕННА ЗА ПЪРВИ ПЪТ.ХОДЯ НА ЛЕКАР ПРИ Д-Р КУЗМАНОВА В СТАРАТА ПОЛИКЛИНИКА.А ТИ ОТ КЪДЕ СИ?КЪДЕ ХОДИШ НА КОНСУЛТАЦИИ?ЗНАЕШ ЛИ ВЕЧЕ ПОЛА НА БЕБЧЕТО?

Изпратено: viji (IP регистриран)
Дата: 18 September, 2007 18:52

Здравейте
И аз съм от Шумен.Аз съм в 25г.с,термина ми е 08.01.Аз съм при д.р Димов

Дата: 18 September, 2007 22:00

привет viji значи сме в една клиника.аз съм назад от вас.едва сега си правих първите изследвания.ти знаеш ли вече пола на бебето,къде те гледаха и на какъв апарат?

Дата: 20 September, 2007 18:56

Привет!
МУКИ 97 гледаха ме на ИВ.Рилски,ще си имам момиченце

Дата: 21 September, 2007 23:58

ЗДРАВЕИ VIJI!ЧЕСТИТО ЗА МОМИЧЕНЦЕТО,И АЗ ИСКАМ ДЪЩЕРЯ.САМО НЕ РАЗБРАХ КАДЕ Е ТОВА-ИВ.РИЛСКИ?ЩЕ МИ ОБЯСНИШ ЛИ?КАКЪВ ИМ Е АПАРАТА,В СМИСЪЛ В КОЙ МЕСЕЦ НАЙ-РАНО МОГАТ ДА МИ КАЖАТ ПОЛА?

Дата: 22 September, 2007 10:02

МУКИ97 ИВ.Рилски се казва мед.център където ходим,незнам какъв е апарата не съм много наясно но ми казаха още в 18г.с т.е.в началото на петия.Теб не са ли те гледали на ехо още?
а изследвания правиха ли ти?

Дата: 22 September, 2007 14:33

ДА,РАЗБИРА СЕ,ЧЕ Е НАШАТА КЛИНИКА.СНОЩИ ДРЕМЕХ ПРЕД КОМПЮТЪРА И ИЗОБЩО НЕ МОЖАХ ДА ВКЛЮЧА.АЗ СЪМ В 14Г.С. ОЩЕ МАЛКО ИМА ДОКАТО ВИДЯТ ПОЛА.ИНАЧЕ МЕ ГЛЕДАХА НА ВИДЕОЗОНА,ВСИЧКО Е НА РЕД.ПРАВИХ СИ ИЗСЛЕДВАНИЯ,НО ЧАК НА 2 ОКТОМВРИ СЪМ НА ПЪРВА КОНСУЛТАЦИЯ.МАЙ САМО НИЕ СМЕ ОТ ШУМЕН В САЙТА.ТИ КЪДЕ ЖИВЕЕШ В ШУМЕН?АЗ СЪМ В ТРАКИЙСКИЯ.КАЗВАМ СЕ ДАНИЕЛА ИСЪМ76 НАБОР.

Изпратено: zzuuzzkkaa (IP регистриран)
Дата: 22 September, 2007 18:48

Привет и от мен, скоро не ми беше оставало време да седна пред компютъра и затова чак сега се включвам в разговораsmiling smiley аз съм в 28г.с. и съм определена за
17.12. ходя в частната клиника при д-р Начев, при него ходих и когато бях бременна с малкатаsmiling smiley която скоро ще става кака smiling smiley ходих на колсултация в сряда и исках да ме видят на видеозона да ми кажат пола на бебчо но ми казаха че вече имаме право на 2 безплатни видеозона а мен вече са ме гледали един път и реших да го оставя за следващия месец защото иначе ще трябва да си платя 20лв. когато трябва да ме гледат в 8-9мес. Вас колко пъти ви гледаха вече?

Zori

Дата: 24 September, 2007 10:16

ПРИВЕТ отново,ето че се появи още една мама,аз живея на Еверест,мен ме гледаха до сега 2 пъти,но мисля че ще ме гледа и по нататък

Дата: 24 September, 2007 13:53

Браво момичета вече сме повече.Незнам за видеозоните,още съм в началото-всъщност утре влизам в 4 месец.Нямам търпение да усетя вече бебчо.Как сте с килограмите?Мажите ли се с нещо против стрии?

Дата: 27 September, 2007 10:46

Здравейте мамчета,нъде се иэгубихте добре ли сте?
За килограмите аз качих доста,вече съм +10 до края какво ще става незнам,но каквото стане после ще сваляме,а относно стриите се мажа с дева много е ефикасен,поне за сега ми няма нищо. cvetia [/i]

Дата: 27 September, 2007 18:53

здравейте, аз този път съм доста добре с килограмите, само +6 за сега, а с малката качих 18 за цялата бременност и после много трудно ги свалих. За стрийте в момента се мажа с маслото против стрии на Икаров за гърдите,корема и ханша а иначе съм сложила по една чаена лъжичка бадемово масло и масло от пшеничен зародиш пак на Икаров към бебешкото мляко на Бочка за другите части на тяло. viji и аз при първата бременност нямах стрии както и в момента, но те се появиха след като родих, тогава се мажех с обиквонените лосиони за тяло на Нивея и Дав а се надявам след превантивните мерки които вземам в момента да не ми се появат отново smiling smiley дано и ти нямаш праблеми със стриите но ако си предлажположен към тях с каквото и да се можеш няма да ти помогне!

Zori

Дата: 28 September, 2007 14:08

Привет шуменски майчета!Аз през първата бременност качих само 9 кг и нямах нито една стрия.Сега започвам умерено да наддавам,но нищо не се знае до края на бременноста.Иначе как сте?Ритат ли бебоците?Искам да попитам какви други изследвания ви правиха освен стандартните в началото?

Изпратено: dilqna 23 (IP регистриран)
Дата: 30 September, 2007 21:21

Zdraveite mami!I az sam edna ot Shumenskite bade6ti mai4eta.Bremenna sam v 20 g.s.Za pregledi i konsultacii pose6tavam d-r Yordanov 4astnata klinika.Otnosno vaprosa za izsledvaniqta na men ne sa mi praveni nikakvi drugi osven za krav i urina.Za sajalenie o6te ne znam i pola na bebeto,no tazi sedmica 6te hodq i dano da se vidi.Ima li mami jivee6ti do voenna bolnica ili BB.

Дата: 30 September, 2007 23:23

здравей dilqna23!Добре дошла при нас!Дано скоро разбереш пола на бебчо.Казаха ми,че в частната клиника имаме вече 4д.Между 18 и 22г.с.се вижда обстойно пола и дали всичко с детето е наред.Прегледа струвал 60 лв.Акъде са другите ни майчета?

Дата: 1 October, 2007 09:29

Здравей Диляна,добре дошла в нашия отбор.Относно прегледите на мен в началото ми изследваха влагалищния секрет,цитона мазка,кръв и урина,сега очаквам да ги повторят поне така каза доки

Изпратено: dilqna 23 (IP регистриран)
Дата: 1 October, 2007 22:24

Blagodarq za posre6taneto mami.....ami az se pritesnqvam to4no zaradi tova,4e ne sa mi vzimali nito vagali6ten sekret,nito sa mi pravili citonamazka.MUKI97,vqrno e 4e v 4astnata ima 4D,no 6te vidq parvo dali 6te se vidi pola na tozi.Utre 6te hodq,imam 4as za 12.15.Stiskaite palci....Ah kak iskam da se vidi edno malko momi4ence v korema na mama,no tova boja rabota.Utre mojeda vi zaradvam s priqtni novini.4ao zasega,otivam da spq,4e dnes dpsta se poizmorih,pravih osnovno po4istvane.

Дата: 2 October, 2007 17:27

привет и от мен, ето че отбора от шуменски мами се заформя smiling smiley за изследванията на мен са ми правили вече 2 пъти кръв и урина, за сифилис и за австралийския по 1 път, цитонамазка не са а и аз не искам а за влагалищния ще ми пуснат когато отида този месец съм 20. Пола още не го зная надявам се да се види при предстоящото ми посещение. В частната клиника наистина има 4D, но никога не бих им дала 60лв за да ме гледат!!! Диляна аз живея под гривица, савсем близо съм до военна болница,дори може да сме се разминавали smiling smiley а скоро може и да се срещнем smiling smiley дори може да се уговорим всички бъдещи и настоящи мами да се видим някой ден преди да се появят бебоците и преди да се е развалило времето!!!

Zori

Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 27

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.