Бременност и раждане : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...1718192021222324252627
Страница:27 от 27
Re: Има ли мамчета от Шумен?
Изпратено: Dari_Ilieva (IP регистриран)
Дата: 28 March, 2009 22:45

А вече стана lud smqh

Photo Flipbook Slideshow Maker
Glitterfy.com - Photo Flipbooks

Изпратено: cvetenceto999 (IP регистриран)
Дата: 20 February, 2012 10:26

Изпратено: Ели_77 (IP регистриран)
Дата: 21 януари, 2009 13:10

Привет на всички.Днес ходих да си взема болничния и питах Кузманова какво следва за плановото секцио и тя ми каза, че 15дни преди термина се отивало в болницата и там доктор Начев определял датата и те записвал.Много ми е криво че Кузманова вече не работи в родилно и няма да може тя да ми направи операцията sad smiley Сега се чудя кой доктор евентуално да предпочета. sad smiley

Отговор:
Здравей Ели! Да ти кажа и аз съм при Кузманова и аз съжалявам че вече не не в нашето родилно,но искам да те успокоя за д-р Начев,защото мои приятелки са при него и са много доволни,дори свекърва ми е акушерка и го познава и тя ме пращаше при него,за личен гениколог, защото бил много добър но аз неисках мъж гениколог пък и съм си свикнала с Кузманова.Така, че спокойно, ти се моли бебчо да е добре и да се роди живо и здраво,каквото зависи от лекаря той ще го направи smiling smiley

Изпратено: cvetenceto999 (IP регистриран)
Дата: 20 February, 2012 10:29

Изпратено: Ели_77 (IP регистриран)
Дата: 21 януари, 2009 13:10

Привет на всички.Днес ходих да си взема болничния и питах Кузманова какво следва за плановото секцио и тя ми каза, че 15дни преди термина се отивало в болницата и там доктор Начев определял датата и те записвал.Много ми е криво че Кузманова вече не работи в родилно и няма да може тя да ми направи операцията sad smiley Сега се чудя кой доктор евентуално да предпочета. sad smiley

Отговор:
Здравей Ели! Да ти кажа и аз съм при Кузманова и аз съжалявам че вече не не в нашето родилно,но искам да те успокоя за д-р Начев,защото мои приятелки са при него и са много доволни,дори свекърва ми е акушерка и го познава и тя ме пращаше при него,за личен гениколог, защото бил много добър но аз неисках мъж гениколог пък и съм си свикнала с Кузманова.Така, че спокойно, ти се моли бебчо да е добре и да се роди живо и здраво,каквото зависи от лекаря той ще го направи smiling smiley smiling smiley

Страници:  <<Първа страница...1718192021222324252627
Страница:27 от 27

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.