Бременност и раждане : © Български Бебе Център
Силна хрема и бременност
Изпратено: ina_m (IP регистриран)
Дата: 15 March, 2005 15:51

Здравейте,

имам много силна хрема, за щастие без температура. Ясно е, че не трябва да пия хапчета, моля да ми кажете някой безвреден и ефикасен бабин лек, по принцип съм против тях, но ми се налага, защото едва дишам, не мога да спя...

The ticker URL: [lb1f.lilypie.com]

Re: Силна хрема и бременност
Изпратено: mamaviki (IP регистриран)
Дата: 15 March, 2005 16:26

Здравей ina_m!
Когато аз се разболях и бях със силна хрема, но и температура, докторът изрично ми каза да не пробвам бабини лекове, защото не са подходящи за бременни. Особено загрявания с ракия, мас и т.н. Изписа ми капки за нос Олинт, но детски и също така детски Фервекс - сутрин и вечер по 1. Моят съвет е да те прегледа лекар, защото тука всеки ще ти каже по нещо - изпитано или само дочуто, но все пак не е ясно дали не е нещо по - сериозно.
Пожелавам ти бързо оздравяване и да пишеш как върви хремата.

Изпратено: chrisi (IP регистриран)
Дата: 15 March, 2005 17:58

По принцип повечето капки за нос могат да се ползват,но най-добре доки да ти каже кои със сигурност стават.
Добре действа пиенето на много течности и овлажняване на въздуха или инхалации,за да можеш да дишаш по-леко
Бързо минава smiling smiley

Изпратено: kami (IP регистриран)
Дата: 15 March, 2005 18:52

Почти цяла бременност бян така. Отиди на лекар. Може да ти предпише нещо хомеопатично, като при мен. ОСтави бабините лекове за след бременността.

Wise men talk because they have something to say! Fools talk because they have to say something!

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 15 March, 2005 20:59

Аз използвах спрей за нос Олинт. Отиди на лекар и не прилагай самолечение! Бързо оздравяване! uspeh

Администратор

Изпратено: mamasteli (IP регистриран)
Дата: 16 March, 2005 00:55

Ами,каквото за бебетата,такова и за бременните-СТЕРИМАР!!!И без това ще ти трябва за бебока winking smiley Освен това можеш да си правиш капки с цитросепт-2 с.л. вода+3 капки Цитросепт.Ето ти сайта:
[citroseptbg.com]

Носът можеш успешно да отпушиш с малко масло,сложено на клечка за уши(лягяш и чакаш да се стече на вътре)или мед по същият начин.Няма да ти навреди-Гаранция winking smiley

Изпратено: ina_m (IP регистриран)
Дата: 16 March, 2005 14:50

Мерси ви много, момичета,
ако не се оправя до утре - ще отида на лекар...
иначе след инхалациите, които си направих, определено имам подобрение /ползвах си и капките Стеримар от предишното разболяване, ама не ми помогнаха този път.../
бъдете здрави smiling smiley

The ticker URL: [lb1f.lilypie.com]

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 16 March, 2005 19:54

Като спомена инхалации се сетих, преди няколко седмици дъщеря ми имаше хрема и аз и направих инхалации - сварих чай от лайка и я накарах да се наведе над парата - имаше невероятен ефект. Разбира се ти можеш да направиш както трябва инхалациите и се надявам бързо да се разделиш с упоритата хрема! smiling smiley

Администратор

Изпратено: Vikiii (IP регистриран)
Дата: 16 March, 2005 22:23

Az za vtori put nastivam taka i to samo niakolko dni sled kato biah ozdraviala. Pia 4ai s limon i si pravia inhalazii puk bavno i slavno ozdraviavam. Ne smeia da pia lekarstva. Predi pih oscillococinum - kazvat 4e e bezvreden, dori pisah na proizvoditelite my koito kazaha 4e ne vliael na razvitieto na bebeto, no drugo ne kazvat i ne sum 100% sigurna dali moje da se pie. Zatova moite babini lekove sa 4ai, inhalazii i plodove, i mnogo vajno 4esun razbira se

Редактирано 1 пъти последният път 16.03.2005 22:24.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.