Бременност и раждане : © Български Бебе Център
Страници:  <<12
Страница:2 от 2
Re: Чаят от малини и фурмите предизвикват контракции
Изпратено: MammaEli (IP регистриран)
Дата: 22 August, 2005 12:40

Moмичета, от къде си купувате чай от малини? Бяха ми обещали да ми доставят в една аптека. Отивам днес и се оказало, че нямали такъв артикул...и аптекарката започна да ми обяснява колко било несериозно да очаквам от чай засилване на контракциите eye rolling smiley Терминът ми е след 4 дни...нямам търпение. Страх ме е, че ще пренося sad smiley Сигурни ли сте, че става дума за чай от малини? В аптеката, където бях днес, ми бяха поръчали чай от ...къпини ::o вместо от малини...и тогава ме убеждаваха, че нямало чай от малини?!?
Имате предвид малини наистина нали?
Благодаря ви!

Изпратено: chrisi (IP регистриран)
Дата: 22 August, 2005 20:15

Не чай от малини,а чай от малинови листа!Т.е. артикулът е дрогата малинови листа (дрога се нарича сушеното растение,да не решиш,че е нещо опасно grinning smiley )Ако не намериш и си в София,свиркай на лични - имам останал,ще ти го дам с удоволствие smiling smiley

Изпратено: MamaBuba (IP регистриран)
Дата: 23 August, 2005 08:22

а ти какво постигна с този чай? пи ли го и в коя седмица роди?

Поздрав Буба!

[

Дата: 23 August, 2005 13:52

Малко по-нагоре съм го написала - започнах да го пия към края на 8-мия месец и началото на деветия влязох в болница с редовни контракции на 5 минути,докарах до 3см разкритие,но докторите решиха,че бебе е много дребно (тя и малка се роди - 2880гр) и ми ги спряха с инжекции,та чак преносих след това с 4 дена - но чай повече не съм пила,защото с 3см разкритие и паднала тапа ми обясняваха как всеки момент ще родя и си чаках само да стане...и така един месец eye rolling smiley

Изпратено: StanC (IP регистриран)
Дата: 24 August, 2005 22:47

Здравейте,
ето че и аз преносвам и то с цяла седмица! Препоръчайте нещо, че вече съм на ръба на нервна криза. За съжаление никъде в разград няма чай от малинови листа.... имате ли други идеи???

Влади се роди на 27.08.05-4300 гр и 53 см
Сега е 13 кг и 88 см

Редактирано 1 пъти последният път 12.11.2005 17:44.

Изпратено: mamasteli (IP регистриран)
Дата: 24 August, 2005 22:57

Секс grinning smiley , целодневен шопинг tazz

Изпратено: MamaBuba (IP регистриран)
Дата: 25 August, 2005 10:21

дълги разходки пеша и сексsmiling smiley

Поздрав Буба!

[

Изпратено: mery (IP регистриран)
Дата: 25 August, 2005 14:14

на мен едни познати ми бяха казали да пия горещ шоколад,ама много горещ.Ей изгорих се гърлото,но Алекса не се роди по-рано.Термина ми беше 24февруари а аз исках да родя на 14,но Алето реши,че ще се роди на 21.Тоя 14 февруари няма да го забравя никога,през 5 мин.слизах до магазина да си купувам шоколад на прах,шашнах магазинерката,обаче ми казаха,че в Испания така били казали на една приятелка тя го изпила и след два часа и изтекли водите.После пък други ми казаха да изпия един литър мин.вода и да се качвам и слизам от първия до осмия етаж -и това нямаше ефект.Май когато реши бебока тогава си излиза

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Изпратено: StanC (IP регистриран)
Дата: 25 August, 2005 22:59

Ех, аз наистина опитах всичко, даже и секс по няколко пъти на ден... да не говорим, че вървя по близо 5-6 км на ден. Е, нищо не помага! Оставила съм се в ръцете на съдбата. Мислех, че ще си родя навреме, но ето, че станаха вече цели 9 дни! Дано в събота да ме приемат и да си родя нормално. Иска ми се да няма усложнения и да не се налага секцио, но знае ли човек какво ще стане?....

Дата: 26 August, 2005 11:14

Не се притеснявай,направила си всичко,което зависи от теб.До секцио не е речено непременно да се стига,нали ще направят опит да предизвикат раждането - има много добри шансове всичко да стане бързо и по нормалния начин.Хайде,стискаме палци и чакаме новината smiling smiley

Изпратено: ivalena19 (IP регистриран)
Дата: 16 April, 2012 16:11

аз също съм в 9-тия и искам вече да родя какво да направя

Изпратено: foxi_s (IP регистриран)
Дата: 20 April, 2012 15:39

Как така искаш вече да родиш?Дойде ли ти термина?Ако имаш още време за къде бързаш?Нали сега бебчо расте и има нужда да е там още малкоsmiling smiley)))Като му дойде времето сам ще си излезеsmiling smileyСпокойно!
Леко раждане и не ги мисли още 2,3седмици!!!

Lilypie First Birthday tickersLilypie Fifth Birthday tickers

Дата: 20 April, 2012 21:18

имам 8 дни до термина и вече ми омръзна да чакам ще раждам за четвърти път но сякаш е за първи малко се притеснявам и искам да стане по бързо ако някой знае как да пише благодаря предварително

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 20 April, 2012 22:25

ivalena19 Написал:
-------------------------------------------------------
> имам 8 дни до термина и вече ми омръзна да чакам
> ще раждам за четвърти път но сякаш е за първи
> малко се притеснявам и искам да стане по бързо ако
> някой знае как да пише благодаря предварително

Леко, скорошно и безпроблемно раждане ти желая! smiling smiley

Администратор

Дата: 20 April, 2012 22:38

благодаря дано да е по скоро

Дата: 21 April, 2012 15:15

smiling smiley smqh НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ ДРУГИ НАЧИНИ ЗА ПРЕДИЗВИКВАНЕ НА РАЖДАНЕ

Дата: 24 April, 2012 21:44

grinning smiley какво става никой ли незнае какво да направя за да родя вече пробвах и чая и разходките и дори по тежка работа но нищо нестава моля ви мамчета дайте ми съвет

Страници:  <<12
Страница:2 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.