Бременност и раждане : © Български Бебе Център
Страници:  <<12
Страница:2 от 2
Re: da hodq li v rodilnoto?
Изпратено: Donika (IP регистриран)
Дата: 6 May, 2008 21:28

Мила, не бързай да се ражда Бебчо, наслаждавай се на бременността си докрай, защото после идва по-трудната част. Той когато си реши, сам ще си излезе и без топла вана smiling smiley.

www.bg-mamma.com www.bg-mamma.com

Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!

Изпратено: kakata_84 (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2008 20:51

eho pi6ete mi

Изпратено: krdessi (IP регистриран)
Дата: 10 May, 2008 10:23

Какво става, още ли имаш болки? Не бързай с ваната, то бебето си знае кога да се роди! smiling smiley

Lilypie

Lilypie Kids birthday Ticker

Изпратено: ivalena19 (IP регистриран)
Дата: 24 April, 2012 21:53

и при мен корема е твърд и имам силни болки но още не ми е паднала тапата възможно ли е до самото раждане да не падне и какви други симптоми трябва да имам за да тръгна към родилното

Изпратено: rosa_bg (IP регистриран)
Дата: 4 June, 2012 17:26

Виждам, че скоро никой не е писал в темата, а каката със сигурност вече си гушка бебето. Все пак бих искала да споделя опит, защото моят е малко по-различен. Моите контракции започнаха от вечерта преди да родя. Бяха през различен период и с различна сила. Освен това имах контракции само в седнало положение. Прибрах се в къщи и си легнах. На следващата сутрин със ставането контракциите се подновиха, но по същия начин - само когато съм седнала. Отидох във болницата и им разказах. Никой не ме слушаше. Акушерката ме сложи на апарата и след половин час преглед в легнало положение много учудена ми съобщи: "Ама вие нямате никакви контракции!" После обаче са длъжни да те прегледат и на магарето. Качих се и там и те още по учудено ми казаха: "А, ама ти имаш 4см разкритие!" Междувременно на магарето контракции имах - заради седналото положение. Приеха ме е болницата и ме включиха на окситоцин. Контракциите веднага се нормализираха - с интервалите си и всичко. Малко по-късно ми спукаха и водите - докторката. Няколко часа по-късно се роди Лили. В епикризата пише леко позеленели околоплодни води. Все още се чудя дали не е трябвало да я родя предния ден. Не винаги всичко е типично. Моите контракции не бяха и все пак си бяха родилни. Леко раждане на всички, на които им предстои! kitka

Страници:  <<12
Страница:2 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.