Бременност и раждане : © Български Бебе Център
Страници:  12>>
Страница:1 от 2
с корем на море
Изпратено: kivi (IP регистриран)
Дата: 6 March, 2009 16:45

Момичета,ще водите ли коремите на море....
Като се знам че не съм от най сексапилните в напреднала бременност малко се притеснявам но не ми се пропуска...Ще ми се да открия някой девствен плаж.....мисля си да плануваме по рано юни, началото на юли.Не ми се иска и децата да лишавам заради себе си.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Re: с корем на море
Изпратено: ина (IP регистриран)
Дата: 6 March, 2009 21:14

Ние сме решили да не пропускаме морето и тази година но ще бъде малко по- рано през май в Гърция.

Изпратено: mamasteli (IP регистриран)
Дата: 6 March, 2009 22:17

Лошо няма на плажа , но не трябва да се влиза във водата и да се пече корема.Пък и кожата си трябва да пазиш повече от обикновено.Аз лично смятам ако успея да отида до Варна през юни , само да се разходя по плажа някоя вечер и да понаплискам крачетата smiling smiley

Изпратено: vania dimitrova (IP регистриран)
Дата: 6 March, 2009 22:22

Да не досаждам, но да ви предупердя да внимавате. Слънцето е много вредно вече. Ужасна слънчева алергия си докарах, бях съвсем в началото на бременността и оправия вече няма.. само да ме види слънцето и съм с обрив.
Иначе за плуването казват, че е много полезно. Не знам - влизам във водата откакто имам дете, че няма как вече.. и то в детския басейн smiling smiley

Редактирано 1 пъти последният път 06.03.2009 23:23.

Дата: 6 March, 2009 22:28

vania dimitrova Написал:
-------------------------------------------------------

> Иначе за плуването казват, че е много полезно.
>

Да но в студената вода може да е много опасно.

Изпратено: sunflower777 (IP регистриран)
Дата: 7 March, 2009 10:16

И аз мисля да ходя(живот и здраве!)края на май,ако е хубаво времето.Но не знам до тогава какво ще реша,понеже ще съм към 30-та седмица,ако се чувствам добре.Така или иначе не обичам да се пека,та по-скоро да се мотая по плажа и да зяпам водата...

Изпратено: foxi_s (IP регистриран)
Дата: 7 March, 2009 18:15

Аз ходих до края на 8м. на море! Трябва да се пазите от слънцето!!! А в морето съм се киснала мнооого,голям кеф ми беше,но да не е студена водата!! И гледайте да е по-спокоен плажа,да не е мътилка водата.
А бабки и лелички ще ви гледат като.... eye popping smiley ама да не ви пука,страхотно е! Мен поне така ме гледаха,бях с огромен корем и половинки бански. Приятно плажуване на всички!!!

Lilypie First Birthday tickersLilypie Fifth Birthday tickers

Изпратено: ina_ina (IP регистриран)
Дата: 8 March, 2009 01:17

аз бях в втория месец когато ходих на море седях под чадъра влизах в морето нямах проблеми после но специално преди това ходих при дерматолог за да ми изпише слънце защитен крем и се мазах с "Daylong ultra spray" много съм доволна от тази козметика и бебе това лято ще мажа с тяхен продукт но пак ще се консултирам с дерматоложката.

Малкото ми ангелче НАЯ кака вече тя е

ИВАН се роди
08.02.09г. 3.500кг. -52см
изписан
11.02.09г. 3.100кг. -52см
27.02.09г. 3.580кг. -57см.
10.03.09г. 4.380кг. -57см.
07.04.09г. 5.590кг. -61см.
11.05.09г. 6.690кг. -64см.
12.06.09г. 7.140кг. -69см.
15.07.09г. 7.580кг. -71см.

Дата: 8 March, 2009 12:34

И аз влизах във втори месец в морето.Беше юли месец и водата не беше студена(аз в студено не влизам по принцип) , но на другата сутрин се събудих с болки.пих но-шпа и добре ,че ми се размина.Споделям само.

Изпратено: elena_pl (IP регистриран)
Дата: 8 March, 2009 15:16

Да доживеем дотогава и ще видим...винаги си клоня към разумното излагане на слънце...до 10:30 най-късно и след 16:00. Това лято, като станеше 10:30 влизахме във вътрешния топъл басейн...хем не ти пече хем е топличко...но това лято едва ли ще ме огрее много много цамбуркането smiling smiley

Изпратено: mincheva (IP регистриран)
Дата: 9 March, 2009 11:51

И аз се каня да отида на море в началото на юни.Тогава ще съм в края на 6-ти месец, а и бебчо за сега върви с 1 седмица назад и коремът ми няма да е толкова голям, предполагам. Все пак аз съм само 45 кг., а съм на 34 г. Все пак не искам заради мен децата цяло лято да си стоят в къщи. Стига всичко да е наред. Мъжът ми малко ми се смее, като му казвам, че и тази година ще ходим на море.Той ми вика:"С големият корем ли? Ха, че те всички нас ще гледат". Пък аз му казвам:" Нека гледат. За това са им очите. И се смеем. Вече е по-спокоен и аз съм много щастлива. Вече се шегуваме и си правим планове за бъдещето. Чао и бъдете здрави и щастливи.

Изпратено: деси2 (IP регистриран)
Дата: 9 March, 2009 13:30

И ние смятаме това лято да се разтъпчем до морето.Към средата или края на юли.Тогава ще съм края на 8-ми,началото на 9-ти месец,но к'во ти пука.Важното е да не лишавам детенцето си от това удоволствие.

Дата: 10 March, 2009 04:34

Нищо съществено не открих докато се рових из нета,освен че кожата по време на бременност е по чувствителна и препоръчват фактор 30 от кремовете...

Изпратено: beboka (IP регистриран)
Дата: 10 March, 2009 09:42

Докато бях бременна с щерката (тя е родена ноември)ходих на плаж всеки ден в който времето позволяваше,но с мярка.От 8,30 до към 10 сутринта и след 4 следобяд.Внимавах като влизах във водата.Първо само крачетата докато свикна после до колената и така докато не се потопя.И ползвах детско мляко с слънцезащитен фактор 30+.Нямах никакви проблеми.Е вече накрая когато ми излезе големия корем ми беше неприятно всички да ме запят като някаква атракция,но се преживява.

Изпратено: miga (IP регистриран)
Дата: 10 March, 2009 11:24

Аз ходих на море в началото на 5 месец.
Не съм се пазила от слънцето.Постоянно съм седяла на слънце за да хвана тен.Ако не се печех бях във водата.
Мазах се с някаво мазило за тен,и нищо не ми стана.
Разбирасе пиех по 2л фанта на плажа.
Това си е лично мое мнение такаче момичета вие си преценете как ще е най-добре за вас и най-вече за бебчо.
[i]

[www.album.bg]
[alichka23.multiply.com]
Photo Flipbook Slideshow Maker

Изпратено: foxi_s (IP регистриран)
Дата: 11 March, 2009 17:24

Помислих,че казваш вода,а то фанта eye popping smiley smqh
Няма лошо да се ходи,но и лекаря трябва да каже,всичко да е наред с бременността и т.н.
Приятно плажуване на който е решил!

Lilypie First Birthday tickersLilypie Fifth Birthday tickers

Изпратено: Didry (IP регистриран)
Дата: 11 March, 2009 17:31

Аз май ще трябва да съм на плажа, за д аводя малкия, че да се закрепи още. Морето му се отразява добре...
Ще питам пак лекарите какво ще кажат, но... най-вероятно ше съм там, та дори и облечена... Но ако съм сама с малкия ще трябва и във водата да влизам, че не мога да го оставя още сам...

Дата: 12 March, 2009 15:34

Незная срещали ли сте по магазините бански за бременни.Преди имах един и беше удобен макар че тогава го ползвах първите месеци.Моделите които са като потниче или къса туника отгоре и долнище може да са удобни и да прекриват по добре корема в напреднала бременност...

Изпратено: kleopatraa (IP регистриран)
Дата: 13 March, 2009 07:28

Аз като не съм бременна ходя десетина пъти на плаж за цяло лято / а Живея на 500 метра от морето wacko /та едва ли сега ще ми липсва smiling smiley единствено заради баткото ще ходим събота и неделя първите седмици от лятото докато не е голяма жега smiling smiley

Изпратено: slava75 (IP регистриран)
Дата: 13 March, 2009 15:17

Аз поне съм близо до морето...и обичам и зиме и лете да съм на плажа aplodismenti
И това лято няма да пропусна,е естествено в разумни часове....най-обичам мъжа ми като се върне от работа и от 5 до 7 сме седяли на плажа така че и това лято ще е супер.Жалко е че до лятото преди вече по това време имам тен...винаги правя солариуми и така на плажа и никога съм нямала проблеми с изгарянията. kitka

Страници:  12>>
Страница:1 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.