Кулинарен : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345>>
Страница:2 от 5
Re: Темичка за Конкурса - "Мисис Кулинарна фурия 2009"
Изпратено: Donika (IP регистриран)
Дата: 18 September, 2009 13:59

Зори, пробвай питка от тестото на Петя - при него провали няма. Друг вариант е наистина да направиш нещо, което не се меси, а се бърка - като някои от содените питки.

www.bg-mamma.com www.bg-mamma.com

Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!

Изпратено: tzveti-popova (IP регистриран)
Дата: 18 September, 2009 19:34

Въпреки цялото ми желание-просто и тази година ще пропусна участие в конкурса wacko /не ми стииииииииига врееееееееееееееме/ angry smiley.
Маргита,никакви оправдания-без твоите изкушения накъде? nain
Наистина очаквам с нетърпение конкурса и всичко,което сте решили да покажете.
А и една молба към бъдещата победителка-да покани всички ни на гости и да ни почерпи или поне да прати по малко до в къщи ezik

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 18 September, 2009 20:29

Е, Зори, много сериозно си приела написаното от мен! Съжалявам, ако по някакъв начин съм те обидила, не е това целта ми! smiling smiley
По повод на месенето, след тези чубренки на Лети, изобщо не можеш да убедиш никой тук, че не можеш да спасиш положението, когато няма хляб вкъщи: [club.biberonbg.com]
Участието е въпрос на личен избор, ще се радвам, ако повече момичета повярват във възможностите си и покажат какви кулинарни фурии са! give rose

Администратор

Изпратено: Donika (IP регистриран)
Дата: 18 September, 2009 20:39

За готвенето - ще сготвя, каквото е нужно, изобщо не ми е проблем. Обаче аранжирането и снимането не са ми най-силните страни, пък и като ме нападнат три гладни юнака, не мога да стигна до там. eye rolling smiley Така че ще си запазя правото да се включвам в по-непретенциозни темички, където мога и по-невзрачни да ги пускам нещата, а тук ще бъда от журито.

www.bg-mamma.com www.bg-mamma.com

Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!

Изпратено: konova (IP регистриран)
Дата: 19 September, 2009 10:30

Много ме зарадва ,че намирам подобна темичка .Раздвижването ме кара да се замисля и аз .
Нямам концепция , липсва ми време , дневна светлина за снимки , консуматорите ми и те са все абсант, та даже и компа ми изневери и сега все чакам някой да се прибере отнякъде и да му приватизирам техниката..................., но това няма да ме накара да се измъквам .Все ще измисли нещо древната ми главица.

Очаквам с нетърпение вашите предложения.
Пожелавам кулинарно вдъхновение , достатъчно време , кротки помощници ,слънчеви дни за снимки kulinar foto uspeh

Мисис "Кулинарна фурия 2008"

Изненадите на Мери Попинз

Изпратено: ninan (IP регистриран)
Дата: 19 September, 2009 11:15

Ех момичета май и аз ще се измъкна - все пак това ми е първата година в този клуб и ми се ще да видя точно как стоят нещата с конкурса. При мен май салатите ще се окажат спънката, защото там действам традиционно и без никакво въображение.

23.05.2008 г. - 4050 гр. 52 см. - раждане
28.05.2008 г. - 4020 гр. 52 см. - изписване
28.11.2008 г. - 8800 гр. 71 см.
28.04.2009 г. - 11400 гр. 78 см.
23.07.2009 г. - 12800 гр. 80 см.
08.01.2010 г. - 14500 гр. 88 см.
28.04.2010 г. - 14500 гр. 93 см.
26.08.2010 г. - 14500 гр. 95 см.
08.04.2011 г. - 17000 гр. 100 см.

Дата: 19 September, 2009 11:55

Нинка,именно старанието ми през първата година ми донесе успех на миналогодишния конкурс.
И у дома големите , сочни и традиционни салати са обичайното предястие/и мезе за ракийката/.

Изпратено: ninan (IP регистриран)
Дата: 19 September, 2009 20:53

Вили именно за това твое старание ти се възхищавам. Аз нямам търпението да придавам стил на ястията си. Откакто съм в клуба обаче се опитвам да се старая повече (явно има надежда и за мен grinning smiley )

23.05.2008 г. - 4050 гр. 52 см. - раждане
28.05.2008 г. - 4020 гр. 52 см. - изписване
28.11.2008 г. - 8800 гр. 71 см.
28.04.2009 г. - 11400 гр. 78 см.
23.07.2009 г. - 12800 гр. 80 см.
08.01.2010 г. - 14500 гр. 88 см.
28.04.2010 г. - 14500 гр. 93 см.
26.08.2010 г. - 14500 гр. 95 см.
08.04.2011 г. - 17000 гр. 100 см.

Изпратено: sky (IP регистриран)
Дата: 27 September, 2009 00:24

Ева, много добри предложения си направила. Браво на теб!
Другите момичета май чакат последния ден и тогава ще качват.
На мен нещо не ми върви тези дни... Развали ми се херметическата тенжера, едва оправих месото...
Нямам основно и питка...

Моето пространство:
[www.flickr.com]
[kemerova.blogspot.com]
[kemerovafood.blogspot.com]

Изпратено: margarita (IP регистриран)
Дата: 27 September, 2009 07:40

Аз пък имам само основно и хлебчета. Тези дни ще спретна салатка и десертче и се надявам да пусна навреме нещата.

Евка, много приятно детско (и не само) меню си пуснала - полезно, вкусно и красиво.

Дата: 27 September, 2009 09:20

Аз пък изтървах руския дуел/по технически причини/.Ще използвам ястието за фурията, така и така съм го снимала.Предястието и десертът са готови , а днес ще замеся и питка , както всяка неделя.
Очаквам с нетърпение вашите предложения , а за Ева какво да кажа...... aplodismenti

Изпратено: silvi7 (IP регистриран)
Дата: 27 September, 2009 09:40

И аз съм почти готова с менюто. smiling smiley
Ева,поздравления!Много оригинално и стилно поднесено! aplodismenti

Мисис "Кулинарна фурия 2007, 2008 и 2009"

Дата: 27 September, 2009 19:06

Благодаря ви, за милите думи и оценките, те означават много за мен, нали от майсторки са дадени!
Момичета, с нетърпение очаквам вашите предложения, сигурна съм, че всичко ще бъде направено с много желание, фантазия и любов!
Участието ми е дуела е на олимпийски принцип и менюто ми няма да бъде включено в анкетата с гласуването. smiling smiley
Детското меню е по-скоро като идея за оформление и поднасяне на ястията за малките дегустатори, а и моите доказаха твърдението, че това е от голямо значение. Понякога е достатъчно да се промени формата и се получава желания ефект.

Администратор

Изпратено: мама Аглика (IP регистриран)
Дата: 28 September, 2009 00:38

Много високо вдигната летва!

Каква красота! Това е буквално пир за очите!!!
Страхотни сте момичета!

[www.wix.com]

[www.flickr.com]

Дата: 28 September, 2009 14:37

Силви, много хубави неща правиш, показаното в конкурса е отново доказателство за това. Красиво, стилно и вкусно, прекрасно представяне.

Мама Аглика, очакваме те в конкурса, сигурна съм, че и да не си се подготвила предварително, само менюто от днес ще е достатъчно. Нещата винаги са ти супер.

Аз съм готова, сега ще подготвя снимките, ще напиша рецептите и ги пускам.

Дата: 28 September, 2009 16:07

Радост за очите и душата е показаното меню, Силви! Както винаги прекрасно подбрани ястия, изпълнение, поднасяне и снимки! aplodismenti

Марги, нямам търпение да видя какво си приготвила! Сигурна съм, че ще е на ниво, както всичко показано от теб тук! girl in love

Администратор

Изпратено: lety (IP регистриран)
Дата: 28 September, 2009 18:06

Тази година не ми върви с "Кулинарната фурия". С голямо желание си подбрах нещата, правих ги едно по едно и още преди време приключих със всичко, освен с десерта...все не можех да си харесам. Най-накрая избрах, но в края на миналата седмица дъщеричката ми се разболя, днес вече стигнахме до системи, слава богу засега удържам фронта да не влезем в болница (ходим само до манипулационната). Така че десерта ми още стои ненаправен и ако успея изобщо, няма да е този който избрах първоначално, а някой по-лесен и бърз, а ако не успея момичета, извинете ме - просто ще пусна 4-те готови неща тук, за да ги видите извън конкурса.

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers

Дата: 28 September, 2009 18:24

Вили, важно е Лори да оздравее, а всички ние знаем, че си страхотна кулинарна фурия, независимо от учстието ти конкурса! Стискам палци сладката Лори да се стабилизира и не стига до болница! celuvki

Администратор

Дата: 28 September, 2009 19:21

Лети, важно е здравето на Лори. Пожелавам ви скорошно оздравяване. Където и да покажеш своите ястия, винаги са прекрасни и аз и следя с радост

Дата: 28 September, 2009 21:19

Марги, Вили, оставихте ме безмълвна! Преклон пред труда, който сте положили, безумно вкусните и безупречно поднесени ястия! Благодаря ви! girl in love hi give rose

Администратор

Страници:  <<12345>>
Страница:2 от 5

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.