Кулинарен : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345
Страница:5 от 5
Re: Темичка за Конкурса - "Мисис Кулинарна фурия 2009"
Изпратено: Hrisi &Nasko (IP регистриран)
Дата: 7 October, 2009 10:12

Няма проблем който не пита така се получава smiling smiley и естествено че няма да се откажа едно малко недоразумение не е повод за отказване мисля аз.Просто исках да поясня защо не съм в конкурса както обещах,няма значение вече и не е нужно да го коментираме повече желая успех на всички участнички thumbs up

Reglette regime

Изпратено: sky (IP регистриран)
Дата: 8 October, 2009 16:25

Нужно ли е всичко да се опорочава така?
Предлагам ако някоя от участничките има няколко регистрации, тя да отпадне от конкурса.
Големи хора сме!
Какво ще спечелим и какво ще изгубим от тази победа?

Моето пространство:
[www.flickr.com]
[kemerova.blogspot.com]
[kemerovafood.blogspot.com]

Редактирано 1 пъти последният път 08.10.2009 16:26.

Изпратено: lety (IP регистриран)
Дата: 8 October, 2009 17:10

Наистина е неприятно това, че трябва да почваме отново и да се опорочава конкурса.
Мисля, че просто някои хора се увличат малко и ги хваща нещо подобно на хазартна треска. Не мисля, че това са участничките. Има и така да се каже "фенове" на момичетата, които реагират по този начи, подкрепяйки избранницата си. Това е обаче малко "мечешка услуга" и безмислено.
Хайде да дадем пример за "чиста игра", ние в това клубче никога не сме се карали и не бива да започваме сега.

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers

Изпратено: camino (IP регистриран)
Дата: 8 October, 2009 17:39

Жалко, че така се опорочи толкова хубава надпревара, бива, бива, ама...тъкмо се зарадвах че поне три момичета са с еднакъв брой гласове, защото, в интерес на истината, тази година страшно труден е избора, за мен всички сте абсолютно ненадминати, а с майсторските снимки, удоволствието е стократно! cvete

Изпратено: margarita (IP регистриран)
Дата: 8 October, 2009 19:46

Аз съм учудена!!! Чела съм, че такива работи с многократни регистрации се случват, но не вярвах, че тук, в това клубче и за този конкурс това ще стане. Не знаех, че може да се гласува многократно !!!
Знам, обаче, че това няма да ни попречи да продължим напред - да си готвим, снимаме и забавляваме.

Изпратено: konova (IP регистриран)
Дата: 8 October, 2009 20:21

За първи път , влизайки в Клуба , усетих горчив вкус.

Искам да ми е вкусно , да ми е сладко , уютно , приятно ,забавно и весело.

Много е жалко , че голяма част от коректните потребители няма да се върнат да гласуват повторно за фаворитите си.

Мисис "Кулинарна фурия 2008"

Изненадите на Мери Попинз

Изпратено: kami (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2009 09:14

и аз не знаех, че може да се гласува многократно, но както и да е! намигнете, усмихнете се и продължавайте да творите, пък ние искренно ще ви се радваме! това е най-уютния клуб в биберона! изводите от случилото се...всеки да си направи сам!

сега обаче искам да питам къде трябва да гласувам, че не видях нова тема за "ръчно гласуване"???grinning smiley

Wise men talk because they have something to say! Fools talk because they have to say something!

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2009 09:17

Ками, ето я темата - [club.biberonbg.com]

Администратор

Изпратено: kami (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2009 09:18

мерси ева! намерих я!

Wise men talk because they have something to say! Fools talk because they have to say something!

Изпратено: lety (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2009 16:21

Скъпа Ева,

За мен днес е тъжен ден. Готвя се за утрешен помен на свекър си, утре е кръгла годишнина и помагам в приготовленията. Но два пъти по-тъжен стана денят, когато ми се обадиха да ми кажат,че отново има проблеми при конкурса за Фурията и нещо повече, замесено е и моето име.
За мен винаги, конкурсите тук са означавали повод да избера, приготвя, аранжирам и снимам интересно ястие, защото кулинарията, а и отскоро снимките са своеобразно хоби.
Нямам повече от 1 регистрация в Биберона, не гласувам за самата себе си в дуелите, нито пък агитирам който и да е за такова нещо. Достатъчно работа и грижи си имам, пък и не ми е в характера подобно нещо. За мен достойнството е по важно от всякакви призове.
Не знам дали това се прави умишлено от някои хора или не, а и не ме интересува, честно казано, но съм дълбоко, дълбоко огорчена, ядосана и тъжна.
Този клуб досега беше пощаден от крамоли и унизителни ситуации, но виждам, че и тук се започна
Не желая да участвам повече в нищо, оттеглям се от конкурса.
Моля не възприемай това като демонстрация, провокация или нещо друго лошо, просто и само е огорчение.

Оставам с най-добри чувства към теб и към всички прекрасни момичета, с които си общувахме прекрасно и споделяхме удоволствието си от кулинарията, а и други неща.

С уважение към всички коректни хора, които срещнах в този сайт: Лети

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers

Редактирано 1 пъти последният път 09.10.2009 16:23.

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2009 17:16

Вили, няма да крия, че съм разочарована и изобщо не мислех, че е възможно да се "опорочи" идеята ми за конкурса!
Не искам да знам кой и защо е направил, огорчението е не само за теб, но и за всички момичета, които са се потрудили и подготвили своите менюта!
Приемам опитите за манипулация насочени директно към мен, не толкова към конкретен участник, може би с надеждата конкурсът да е последен, както се получи с този за Мисис Биберон!
Мисля си, че беше приета като моето ново "слабо" място, което да бъде атакувано!
Надявам се, че с времето обидата и огорчението ти ще намалеят и ще продължиш да си част от сайта!

Администратор

Страници:  <<12345
Страница:5 от 5

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.