Кулинарен : © Български Бебе Център
Страници:  <<12
Страница:2 от 2
Re: Доматчета Чери?
Изпратено: Tania Grab (IP регистриран)
Дата: 31 May, 2008 18:16

Моите стават доста високи, близо 2м, но ги слагаме в едни "клетки", та да не се пречупва стъблото. Може би на клетките викат "конструкция", знам ли... Навън вали и не ми се ходи да снимам, ето една снимка от нета как изглеждат:

Изпратено: pupita6 (IP регистриран)
Дата: 31 May, 2008 20:00

Току-що една съседка ми донесе 10 коренчета Чери... Аз така си се радвах на моите три покарали, сега ще се чудя къде да ги садя, щото ще ми ги берат други, както казах и преди... ужас..

[galeria.biberonbg.com]
Най-хубавия ден-днешният. Най-голямата спънка-страхът. Най-лесното нещо-да се заблудиш. Най-голямата грешка-да паднеш духом. Коренът на всички злини - егоизмът. Най-хубавото развлечение-работата. Най-лошото поражение-отчаянието. Най-добрите учители-децата. Най-голямото щастие-да си полезен на другите. Най-неприятният недостатък-лошото настроение. Най-красивия подарък-прошката. Най-добрата защита-усмивката. Най-доброто лекарство-оптимизма. Най-мощната сила на света-вярата. Най-стимулиращия дар-надеждата. Единствената реалност-любовта.

Дата: 16 June, 2008 14:11

Евка, ето ти снимка на доматките, доста бързо растат:

[galeria.biberonbg.com]
Най-хубавия ден-днешният. Най-голямата спънка-страхът. Най-лесното нещо-да се заблудиш. Най-голямата грешка-да паднеш духом. Коренът на всички злини - егоизмът. Най-хубавото развлечение-работата. Най-лошото поражение-отчаянието. Най-добрите учители-децата. Най-голямото щастие-да си полезен на другите. Най-неприятният недостатък-лошото настроение. Най-красивия подарък-прошката. Най-добрата защита-усмивката. Най-доброто лекарство-оптимизма. Най-мощната сила на света-вярата. Най-стимулиращия дар-надеждата. Единствената реалност-любовта.

Изпратено: mama Eva (IP регистриран)
Дата: 17 June, 2008 22:49

Деси, ми те доста големи стават grinning smiley

Мисис "Кулинарна фурия 2007" cvete Мисис Златни ръце cvete Мисис Биберон 2008 cvete "Вкусотиите на мама Ева"!

Изпратено: camino (IP регистриран)
Дата: 17 June, 2008 23:23

Деси, аз имах едно, което си пълзеше по оградата като лиана, така че края на лятото е още далече, имат много да растат твоите!

Дата: 18 June, 2008 09:25

Тенкю, ще ги видим докъде ще стигнат?!

[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: tainaaa (IP регистриран)
Дата: 16 June, 2011 23:22

Здравейте, и аз се навих да си засадя,но разбрах че по това време вече корени се садяли,та ако някоя от вас има излишно коренче,две ще се радвам ако ми даде и аз да си засадя smiling smiley))

Изпратено: stela80 (IP регистриран)
Дата: 2 August, 2011 20:03

Виждала съм да се продават семена - иска да се направи разсад и такаsmiling smiley

Редактирано 2 пъти последният път 02.08.2011 20:10.

Изпратено: stela80 (IP регистриран)
Дата: 2 August, 2011 20:14

Обожавам ги в салатка

Мебели и матраци

Страници:  <<12
Страница:2 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.