Кулинарен : © Български Бебе Център
Zepter помагайте!
Изпратено: mimi_9 (IP регистриран)
Дата: 18 March, 2009 17:16

Момичета свеки ми подари такава тенджера, но проблема е, че никак не съм запозната с инструкциите и за ползване. Има книжка но е пропуснала да я прати по мъжът ми. Сигурна съм, че повечето от вас от години ползват на същата марка продукти, така че давайте съвети. Някакви рецепти също ще са ми от полза, изобщо всичко което се сетите. Благодаря! cunki

[www.jivotno.com]

Понякога животът те подлага на изпит,
преди да си имал възможност да си научиш урока.

Re: Zepter помагайте!
Изпратено: ina_ina (IP регистриран)
Дата: 18 March, 2009 17:21

това са невероятни съдове.Най-важното е да готвиш на слаб котлон ние готвим от 10 години в тях.

Малкото ми ангелче НАЯ кака вече тя е

ИВАН се роди
08.02.09г. 3.500кг. -52см
изписан
11.02.09г. 3.100кг. -52см
27.02.09г. 3.580кг. -57см.
10.03.09г. 4.380кг. -57см.
07.04.09г. 5.590кг. -61см.
11.05.09г. 6.690кг. -64см.
12.06.09г. 7.140кг. -69см.
15.07.09г. 7.580кг. -71см.

Изпратено: симона (IP регистриран)
Дата: 18 March, 2009 17:36

Аз ги имам всички възможни, но не съм им фен, предпочитам си Тефала...
Та с това дебело дъно се готви на слаб огън, в началото усилваш и като заври намаляш котлона на 1 и похлупваш. Единственото, което готвя само с тях е боб, на бавен огън става супер. Вече ако имаш и другите съдове може да готвиш на 3 нива, 3 ястия едновременно, но аз не се възполвам от тях.

ezik Не се комплексирайте, нормално е един Водолей да е по-умен от вас- една от отличителните му черти е абсурдната интелигентност!!! than you

Изпратено: ekita (IP регистриран)
Дата: 18 March, 2009 17:45

Ето тук има рецепти:
[www.zepter-moscow.ru]
До колкото прочетох издържат на висока Т и дори може да се използват и във фурната....но нека който има се включи.

Изпратено: sky (IP регистриран)
Дата: 18 March, 2009 23:35

И аз имам подарък от свеки... Тази дето се готви на три нива и капак за херметическа тенжера, която става пак с него. Ми готвила съм няколко пъти и сега се чудя на кой да я харизам. Много са ми тежки на мен. Не са моите съдове.
Ще разгледам рецептите които Екита е дала и може да се жертвам още веднъж, току виж ми харесали.

Моето пространство:
[www.flickr.com]
[kemerova.blogspot.com]
[kemerovafood.blogspot.com]

Дата: 19 March, 2009 00:07

и се мият ужасно трудно, никога не лъсват, освен с пастата на Цептер.....
абе за толкова пари може куп други съдове да се купят.

ezik Не се комплексирайте, нормално е един Водолей да е по-умен от вас- една от отличителните му черти е абсурдната интелигентност!!! than you

Изпратено: ekita (IP регистриран)
Дата: 19 March, 2009 09:31

Аз четох,че дори и загаряли,кипели....макар че дават че не е така.Аз лично не съм ги ползвала,ама и такива три нива...не бих свикнала smiling smiley аз си предпочитам Тефал.

Изпратено: eli4ka (IP регистриран)
Дата: 19 March, 2009 12:33

Свеки ги има всички smiling bouncing smiley и на мене ми е наподарила, но хващат само прах grinning smiley .Просто не мога да си представя да готвя цял ден thumbs up smiley.
Тя готви на 3 етажа и по книжката , супа, пържоли-супер гадни и сухи и най-отгоре няква тъпа торта.
А на мене тенджерите са ми като някви казани eye rolling smiley

Дата: 19 March, 2009 14:11

eli4ka Написал:
-------------------------------------------------------
> Свеки ги има всички и на мене ми е наподарила,
> но хващат само прах .Просто не мога да си
> представя да готвя цял ден .
> Тя готви на 3 етажа и по книжката , супа,
> пържоли-супер гадни и сухи и най-отгоре няква тъпа
> торта.
> А на мене тенджерите са ми като някви казани
>
>

hehehe при мен положението е същото, от свеката са ми, само ми мъкне някакви простотии и се чудя къде да прибирам. А триетажното наистина става кофти, особенно крем карамела най-отгоре ne

Изпратено: iveta76 (IP регистриран)
Дата: 19 March, 2009 14:15

И аз не им бях много фен,тежки са и наистина трудно се мият,но дюканските ми манджички и стават супер.Пълнени чушки на пара правя най-често,зеле с пиле,картофи на пара и още доста неща.не ми е загаряло ядене до сегана 3 етажа още не съм правила нищо.

Изпратено: konova (IP регистриран)
Дата: 19 March, 2009 14:39

Изводът е един: Всички свекита да си налягат парцалите и да измислят по- умни подаръци.
Ще се възползвам от заключението.

Че то една тенджера струва колкото ваучер за уикенда със спа процедури. thumbs up smiley

Мисис "Кулинарна фурия 2008"

Изненадите на Мери Попинз

Изпратено: iveta76 (IP регистриран)
Дата: 19 March, 2009 16:54

и аз като бъдеща свекърва си го помислих това,но не се сърдя мойто свеки smiling smiley

Изпратено: ina_ina (IP регистриран)
Дата: 19 March, 2009 17:21

а аз толкова много съм свикнала с тях че сега като се преместихме сами да живем а те са си на майка и трябва да готвя в други се замисля да си купим наши.
чистат се много лесно с 'циф' и не загарят.

Малкото ми ангелче НАЯ кака вече тя е

ИВАН се роди
08.02.09г. 3.500кг. -52см
изписан
11.02.09г. 3.100кг. -52см
27.02.09г. 3.580кг. -57см.
10.03.09г. 4.380кг. -57см.
07.04.09г. 5.590кг. -61см.
11.05.09г. 6.690кг. -64см.
12.06.09г. 7.140кг. -69см.
15.07.09г. 7.580кг. -71см.

Изпратено: mimi_9 (IP регистриран)
Дата: 21 March, 2009 15:29

Момичета, благодаря за мненията. дам, явно всички свекита подаряват такива тенджери winking smiley. Да ви кажа за сега съм доволна, наистина Тефала си е тефал, но и от цептера отстанах доволна. Готвих няколко неща в нея и станаха много добре, относно миенето нямам проблем. Наистина си е доста тежка, ще видим кога ще ми мине мерака.

[www.jivotno.com]

Понякога животът те подлага на изпит,
преди да си имал възможност да си научиш урока.

Изпратено: eli_r-va (IP регистриран)
Дата: 26 March, 2009 16:05

Аз често готвя на три етажа.
В първия основното ядене, втория задушени зеленчуци, а в комби чинията крем карамел - става божествен или млечна баница с домашна юфка. Пести се време и ток.МНого са удобни, но наистина са тежки и не обичан да ги мия. Оставям това често на мъжа ми.

Изпратено: mari830 (IP регистриран)
Дата: 26 July, 2011 09:32

от скоро имам тези съдове. наистина са страхотни, с тях си спестявам време и усилия. много съм щастлива от тази покупка smiling smiley

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.