Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...345678910111213>>
Страница:11 от 13
Re: Набор 2004
Изпратено: kami (IP регистриран)
Дата: 29 November, 2009 15:44

споко бе! само ще падне до 3-4 дена! нищо не прави! дай й една ябълкаsmiling smiley само внимавай да не глътне зъбчето, че да не вземе нещо да се разочарова! първото е все пак!

Wise men talk because they have something to say! Fools talk because they have to say something!

Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 29 November, 2009 17:27

Мерси Ками, тя вчера точно докато гризеше една ябълка и ми каза че ѝ се клати зъбчето...засега не е паднало..освен ще наблягаме на ябълките повечко тези дни smiling smiley Иначе тя, за разлика от мен е много ентусиазирана че ще ѝ пада зъб и чака за феята на зъбките..smiling smiley

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Дата: 29 November, 2009 22:27

абе знам я аз тая фея! grinning smiley и у нас идва ама закъсня с една нощ!sram

Wise men talk because they have something to say! Fools talk because they have to say something!

Редактирано 1 пъти последният път 29.11.2009 22:27.

Изпратено: vanichka2075 (IP регистриран)
Дата: 30 November, 2009 11:40

И при нас е идвала веднъж тази фея. smiling smiley

"Колкото повече толкова повече" - Мечо Пух

Изпратено: mama_m (IP регистриран)
Дата: 30 December, 2009 17:50

Весело посрещане на Новата 2010 година! merry christmas Пожелавам на целите ви семейства много здраве, щастие и професионални успехи!
Ние на Коледа бяхме поканили цялата рода вкъщи- дойдоха майка ми и баща ми от Добрич, брат ми със снахата- от Варна, свекитата с братовчеда - от Стрелча. Децата получиха много подаръци, добре си изкарахме.

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: vanichka2075 (IP регистриран)
Дата: 1 January, 2010 20:57

Честита 2010 година! Пожелавам на всички много здраве, късмет и успехи!

"Колкото повече толкова повече" - Мечо Пух

Изпратено: valen_tina (IP регистриран)
Дата: 3 January, 2010 18:09

Честита нова година!!! Нека новата година ви носи много здраве,много късмет,щастие и успехи.

Дата: 4 January, 2010 23:30

Честита Нова Година и от мен момичета - бъдете здрави и много усмихнати!
Да ви се оплача нашият клатещ се зъб още не е паднал и на всичкото отгоре другият зъб излезе от долу и на криво...гледката не е много красива sad smiley
Утре ще водим Нати на зъболекар да видим какво ще кажат и дано да извадят клатещия се зъб...
Иначе Коледа и Нова Година изкарахме страхотно...много се поразходихме и с много приятели се видяхме smiling smiley

Дата: 9 January, 2010 11:06

честита нова година!

да продължа темата за зъбите...на ивчето й падна и второто зъбче! и на мен ми се вижда, че излизат на криво, но се надявам да се наредят! зъбчетата, които падат са мънички, а новите са по-големи и няма място за тях...ще видим...

Дата: 13 January, 2010 15:37

Kami, radvam se 4e pisa...nie hodihme na zabolekar i ni kaza 4e zabat sam 6te si padne, koeto o6te ne se e slu4ilo spamafote smiley No sa6to ni kaza 4e ni e rano da smenqme zabi, a kato gledam tvoita Iv4e e dolu gore na Nati vazrasta i 6tom vi padna 2 zab4e, se 4ustvam po-spokoino smiling smiley

Q razkazvaite momi4eta, kak izkarahte praznizite? Kakvi podarazi vzehte na malkite zaici?
Nie na Nati vzehme 4asovnik i za dva dni se nau4i da poznava 4asa do polovinata ( v smisal 5 i 20 i t.n.) No sa6to taka barzo zagubi interes i 4asovnikat ve4e ne se nosi sad smiley

Дата: 14 January, 2010 14:23

и аз се бях притеснила, че е рано! но в групата на ивчето има още едно момиченце с паднало зъбче и се успокоих! сега пак се притесних! да взема и аз ли да я заведа на преглед???

колко е голяма Нати?

Дата: 14 January, 2010 15:07

Kami, Nati e na 5 i 3 meseza...Ami i da se pritesnqvame, zab4etata kato se klatqt - ne mojem da gi sprem, no zavedi q ako iska6 na zabolekar za vseki slu4ai.
Na nas ni kazaha 4e bilo normalno novite da izlizat na krivo i posle 6teli da se namestqt... misli

Изпратено: desy petrova (IP регистриран)
Дата: 14 January, 2010 15:13

pisanka81 Написал:
-------------------------------------------------------
> Na nas ni kazaha 4e bilo normalno novite da
> izlizat na krivo i posle 6teli da se namestqt...
>
Нормално е.На големия му син новите зъби бяха много криви излезнали,но като се наредиха и другите нови до тях и си намериха точното място.

Моя дребния е на 5г.7 м.,но още няма сменен зъб.Рано ми се вижда,но все по-често чувам за на тази възраст смяна на зъбчетата.Освен психическа акселерация и физическа има май. grinning smiley

Дата: 15 January, 2010 21:40

Мерси Деси, дано наистина им се наредят зъбките на децата, че става сложно иначе...

Дата: 18 January, 2010 11:17

Здравейте, момичета!
Аз бях десетина дни в Добрич /Ками, извинявай, че не ти се обадих/ и водих Анжи на зъболекар. Пломбираха и две зъбчета plach. Останах очарована от екипа - показаха и всички машинки, даваха и играчки, през цялото време и говореха. Лятото се мъчихме да ги оправим, но детето не даваше /сяда на стола, започва да реве, стоматоложката се изнервя и така, не можахме/. Сменихме зъболекарката и вече ще ходи с удоволствие. Все по-често чета из форумите, че първите зъбчета падали след четвъртата годинка, което на мен ми се струва ранко, но...децата се развиват по-бързичко сега и все пак си е индивидуално.
Освен това отидохме на фризьор и Анжи е с нова прическа - преди беше на черта, сега е на пластове. Има страшно гъста коса и фризьорката едва не си счупи гребена smiling smiley

Дата: 18 January, 2010 11:35

mama_m, къде ходихте на зъболекар?

Дата: 18 January, 2010 13:08

Ками, аз винаги си ходя при д-р Хубчева, но тя лятото не беше нещо в настроение, не можа да се справи с детето, беше изнервена, караше ми се, че съм я била разглезила и затова не си отваряра устата. Явно имаше някакъв личен проблем, но аз пак си ходя при нея, много съм доволна.
Сега водих Анжи при д-р Николова - срещу Градската градина се намира кабинетът. На спирката там има табелка. Имат подход към децата, дори и Лили поиска там да я водя.

Дата: 18 January, 2010 16:27

мдаааа! много е добра! за пчеличката, задушчето и динозавърчето, което си мие зъбкитеsmiling smiley и аз водя, всъщност водих ивайла там! но последния път ... ми беше последен!winking smiley

Изпратено: valen_tina (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2010 16:34

здравеите smiling smiley
и на нас ни ни се клатят долните две зъбчета и ще я водя на зъболекар ,защото има две малки дупки на горните зъбки и незнам какво ще стане дали ще си отвори устата да и ги оправят

Дата: 18 January, 2010 17:17

вален_тина. моята ивайла също има кариес между предните два зъба, но зъболекарката ми каза, че няма да се задържи пломбата там и ги оставя! мн са малки зъбчетата! сега, когато вече й излизат новите зъби страшно мн настояваме с баща й за устната хигиена! купихме й електрическа четка хе да предизвикаме интереса й, хем да е по-качествено измиването! това е проблем, който досега съм подценявала по отношение на ивайла, но си обещавам, че няма да допусна с момчил!
даже някоя вечер когато мнооооого я мързи ние й ги мием!smiling smiley

Страници:  <<Първа страница...345678910111213>>
Страница:11 от 13

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.