Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...345678910111213>>
Страница:12 от 13
Re: Набор 2004
Изпратено: mama_m (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2010 17:32

Лили и Анжи редовно си мият зъбките, с миенето нямаме проблем. Анжи дори не яде сладко, за разлика от Лили, но пак си имаше два кариеса. Мисля си, че е до ген - мъжът ми няма нито една пломба, ама аз...особено след двугодишното кърмене. Дядо ми, Бог да го прости, имаше само един счупен зъб, и то защото чупеше орехи със зъби, никога през живота си не беше виждал четка и паста за зъби.
вален_тина, важното е да попаднете на добър стоматолог, който има опит с деца, а не да се изнервя, за да не се травмира детето.

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: valen_tina (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2010 22:19

благодаря ви момичета за подкрепата smiling smiley
И ние си мием зъбките почти откакто е станала на 1 година , дупчиците са на предпоследните задни зъбки

Изпратено: kami (IP регистриран)
Дата: 19 January, 2010 11:53

вале, трябва да ги оправите защото те скоро няма да паднат! а са дъвкателни и най-ного се увреждат...

Wise men talk because they have something to say! Fools talk because they have to say something!

Дата: 19 January, 2010 14:52

здравейте smiling smiley
записах час за зъболекар за 25 и сега ще видим какво ще стане

Дата: 19 January, 2010 15:26

е к'во ще стане! пломбичка!smiling smiley но ти започвай да я подготвяш ежедневно за това какво я очаква!

Wise men talk because they have something to say! Fools talk because they have to say something!

Изпратено: pisanka81 (IP регистриран)
Дата: 23 January, 2010 02:08

Здравейте, виждам че темичката със зъбките продълждава и по този повод да ви се похваля че нашето първото зъбче най-накрая падна...водихме я на зъболекър, но той каза да го изчакаме само да падне и нищо не направи...и на мен една приятелка ми даде идея да пробвам да го извадя с пинсета и една вечер се опитах, но не можах, но си казах че малко по-малко ще го издърпам...на другата вечер Нати като си миеше зъбите, то само си падна...голяма радост, голямо нещо...сега сме малко беззъби и на всичкото отгоре на всички се хвалим smiling smiley

Бъди промяната, която искаш да видиш в света! М. Ганди

Дата: 23 January, 2010 12:08

Като сме започнали темата за зъбките- да ви се похваля: вчера ми извадиха и последният мъдрец. Цяло лято се настройвах психически и накрая реших да си запиша час - стига съм отлагала. Е, направиха ми операция, имам 4 шева, но цяла нощ си спах като къпана, а си мислех, че много ще ме боли. Няма нищо страшно!

Дата: 24 January, 2010 19:24

здравейте smiling smiley
и на нас ни падна първото зъбче ,утре сме на зъболекар , стискайте палци всичко да мине по мед и масло
лека вечер от нас

Дата: 24 January, 2010 21:36

стискам на ръцете и на краката! zabi

Изпратено: xamelion (IP регистриран)
Дата: 14 June, 2010 14:47

dar феята на зъбките додйде, взе 20 лева за зъбчето и каза, че другата седмица пак ще дойде ..да готвя парите.

много меркантилна тая фея..кой я измисли да пратя габровеца да й разкаже приказката за отрязаната опашка на котката thumbs up smiley

Изпратено: diancheto (IP регистриран)
Дата: 17 June, 2010 14:02

Здравейте smiling smiley
На Вики първото зъбче и падна преди на навърши 6г. вече има 4 сменени, все долни smiling smiley
Феята първия път донесе подарък + железно левче да са здрави зъбките winking smiley За всяко следващо само левче /или евро, каквото и се намира на феята в протмонето/, всеки път с подаръци няма да стане smiling smiley

What is a friend? One soul in two bodies!

Изпратено: shell (IP регистриран)
Дата: 21 June, 2010 11:48

Хайде и ние да се похвалим вчера на каката и падна първото зъбче.Тя е на 5 г. и 11 месеца.
Първо се уплаши и плака, но аз спокойно и обясних и всичко беше наред.

Дата: 9 July, 2010 17:21

Днес Анжи става на 6 годинки! Почерпете се за нейно здраве:

Дата: 11 July, 2010 22:26

да ви е жива и здрава!

Изпратено: shell (IP регистриран)
Дата: 12 August, 2010 10:57

Момичета, да ви попитам като падне зъбчето след колко време пораства новото?
Защото ние още сме си без зъбче.
То ни е първото паднало.

Дата: 13 August, 2010 08:06

здравейте момичета smiling smiley
Днес Хриси става на 6 годинки и се почерпете за нейно здраве

Дата: 14 August, 2010 17:33

Да е жива и здрава госпожицата!

Дата: 15 August, 2010 22:06

благодаря

Дата: 19 August, 2010 00:27

shell Написал:
-------------------------------------------------------
> Момичета, да ви попитам като падне зъбчето след
> колко време пораства новото?
> Защото ние още сме си без зъбче.
> То ни е първото паднало.

не съм засичала период, но за вас определено малко бързате...скоро мисля, че ще се покаже!

дианче, как така само долни й падат??? според мен падат в последователността, в която излизат! ние днес ходихме на зъболекар! вече ми писна - едно и също зъбче мъчим три пъти! последно платих за УЖ по-хубава пломба, която стана кафява като огромен кариес - като го видях паднах, защото реших, че е кариес...

Дата: 21 September, 2011 15:08

е как са първолаците? smiling smiley

Страници:  <<Първа страница...345678910111213>>
Страница:12 от 13

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.