Детство : © Български Бебе Център
Страници:  12345>>
Страница:1 от 5
Септемврийски-октомврийчета 2008
Изпратено: elenastoiceva (IP регистриран)
Дата: 11 January, 2010 21:40

[url=http://www.glitter-graphics.com]

Имаме си 8 палавничета :

СЕПТЕМВРИЙСКИ - ОКТОМВРИЙЧЕТА

17.09 бебе Мартин (2900гр.,49 см) мама Ели(elenastoiceva)
(термин 7.10.08г.)-първа бременност,нормално раждане
р.д.24.04.1985г.
гр.Шумен

19.09 бебе Стилян (3300 гр.,50 см)
мама Маргарита(misheto_v)(термин 04.10.08г)-втора бременност, секцио
р.д. 12.05.1980г.
гр.Бургас

08.10 бебе Лаура (3400 гр.,52 см)
мама Анета(алинка) (термин 07.10)-първа бременност, секцио
р.д.06.02.1984г
гр.Шумен

09.10 бебе Анастасия (4000 гр.,53см)
мама Милена (milmich) (термин 18.10)-втора бременност, секцио
р.д.04.06.1973г
гр.София

09.10 бебе Никола (3480 гр.,53 см)
мама Янка(Yani_Sl) (термин 17.10)-първа бременност, секцио
р.д.13.03.1984г
гр.Сливен

10.10 бебе Самуил (3850 гр.,53 см)
мама Даниела(dani_ip) (термин 17.10)-втора бременност, секцио
р.д.17.04.1975
гр.Торонто

13.10 бебе Калоян (3780 гр.,52 см)
мама Веси(Vesi.Dani) (термин 09.10)-втора бременност, нормално раждане
р.д.30.06.1984г
гр.Сливен

26.10 бебе Елинор (3650 гр., 52 см)
мама Криси(kri84si) (термин 21.10)-първа бременност
р.д.22.03.1984г.
гр.Шумен

НАШЕТО АЛБУМЧЕ:

Потребителско име: oktoberbaby
Парола: 1234

Предишни теми от клуб "Бременност и раждане"

Щастлива бременна засмяна, през ОКТОМВРИ аз ще стана мама
ОКТОМВРИ месец е далече,но коремчетата нарастват вече
Мама си мечтае вече за среща с ОКТОМВРИйското човече
ОКТОМВРИ наближава и с бебчета дарява

Теми от клуб "Бебе"

Коледна елхичка у дома грее, а ОКТОМВРИйче сладко, гука и се смее
ОKТОМВРИйското човече папка, спинка....мноооого е послушно вече
Порастна ОКТОМВРИйското човече,зъбки чакаме да никнат вече
Баба Марта бързала,на ОКТОМВРИйче мартеничка вързала!
Пролет наближава, а ОКТОМВРИйчето расте и се разхубавява
ОКТОМВРИйското човече каши и пюрета папка вече
ОКТОМВРИйското човече каши и пюрета папка вече-2
"Мама на вечеря пие бира, ОКТОМВРИйче с радиото дебатира"
"ОКТОМВРИйчето ще ходи на моренце и ще играе на плажа по голо дупенце"
СЕПТЕМВРИйско-ОКТОМВРИйското'08 човече,първа годинка ще празнува вече

Re: Септемврийски-октомврийчета 2008
Изпратено: kri84si (IP регистриран)
Дата: 11 January, 2010 23:43

E az li da sam parvata.Pu da ni e 4estita novata temi4ka,i da sme po aktivni v neq.Sajalqvam 4e na latinica,ama ne6to mi se gubi kirilizatora.Haide da si zavla4ata krakata,4e da ima mnogo pisane sled men!!!

picasaweb.google.bg/k84risi/Beba#

Изпратено: Yani_Sl (IP регистриран)
Дата: 12 January, 2010 00:50

Хайде и аз в новата темичка,брово Ели супер си smiling smiley
Дано да пишем повече в новото клубче и новата темичка smiling smiley

Glitter Photos

Изпратено: Vesi.Dani (IP регистриран)
Дата: 12 January, 2010 08:55

Добро утро и от мен! Да ни е честита новата темичка. Ели, прекрасно си се справила, само имам една забележчица за заглавието. Така малко ми звучи като темичка за бебета с термин през октомври, пък родени през септември. Трябваше да е СЕПТЕМВРИйчета и ОКТОМВРИйчета 2008. Ама като гледам вече е късно за редакция. Дано не ми се сърдиш, темата е чудна, само като прочетох заглавието и на прима виста това ми изплува в съзнанието. Аз тъкмо снощи измъдрих 1-2 заглавийца и си викам- сутринта ще ви ги пиша, ама съм закъсняла. Карай, другия път.
Ние сме добре, продължаваме с бурните нощи и явно така ще си караме докато не избие и 20-тия зъб. Голям зор ще бъде. Иначе през деня ми е ангелче.
Яни, знам че ще ти е трудна раздялата с Ники, но в крайна сметка това са само 5 дни. Приеми го като приятна почивка, хем ще си починеш малко, хем ще се видиш с приятелите си от университета и ще се забавлявате много. А Ники ще си е много добре по мъжки с тати. И аз като теб не бях делена с Дани, когато трябваше да замина за очните по този предмет и ми беше малко кофти, а и той беше на 5-6 месеца само. Ама си починах чудничко.
Абе защо така много момичета се изгубиха?! Двете Миленки от кога не са писали, Танчето и нея я мисля откога не се е вясвала. Дано всички са добре.
Сега ви оставям, че ще излизам на кафенце. Целувки и лек ден от нас!

Изпратено: alinka (IP регистриран)
Дата: 12 January, 2010 11:00

ПАК ЗАКЪСНЯХ С НОВАТА ТЕМИЧКА.
ели браво за темичката, чудничка, дано да я пълнем само с хубави новини и да сме по-активни.
яни една почивка няма да ти се отрази зле...ще ти е мъчно, но после ще бъде много сладко...имате да се гевезите.
хайде до по-късно, че ще излизам.

Изпратено: baileys (IP регистриран)
Дата: 12 January, 2010 18:46

Aко искате мога да редактирам заглавието smiling smiley Разберете се помежду си и ми пишете winking smiley

Обичай ближния и ближи обичания... bliz
Спазвай правилата, за да си в играта

Дата: 12 January, 2010 19:33

Здравейте пак.
Дано не съм била нахална със забележката си за заглавието. Ели, дано не се ми се разсърдиш. Аз нямам нищо против baileys да направи корекция, но вие решете. Може и така да си остане. Ако все пак ще коригираме, ето и едно предложение:

"СЕПТЕМВРИйчета и ОКТОМРВИйчета 08 пораснаха големи и идват в "Детство" щастливи и засмени". Горе-долу бива.

Сега ще ставам, че да оправям Коко за лягане. Настройвам се психически за поредната безсънна нощ. Утре сме на консултация и ще питам доки дали няма нещо успокояващо за бебета. Ако не- чаша уиски и ще спи като бубка smqh

Дата: 12 January, 2010 22:18

Здравейте момичета smiling smiley
За мен заглавието няма никакво значение,само да пишем по-честичко,иначе заглавието на Веси ми харесва.
Веси дано да ви изпишат нещо което ще ви помогне да изкарате по спокойно нощите си,а моята идея е защо да хабиш уискито за Коко като можеш ти да си го пийнеш за кураж smiling smiley
Ние сме добре,Ники е спокоен/да чукна на дърво/ макар,че му избива и другия кучешки.Много е активен не се спира за секунда,незнам къде я намира тая всичка енергия,ама да е жив и здрав е най-важно.
Хайде лека и спокойна на мами и бебоци smiling smiley

Glitter Photos

Дата: 12 January, 2010 22:51

Яни, и Коко го мъчи кучешки зъб. Вижда се и малко му остава да пробие, че и един кътник е почти пробил. Едновременно напъват и го съсипаха, горкото.Чудя се дали да не взема Дормикинд и Дентокинд, ама май нямало много ефект от тях. То при всяко дете е различно, знаеш ли пък, може да му помогне. Тази вечер е особено крив. Заспа към 20.30 и досега се буди 6-7 пъти с рев. Успокоява се само като го гушна и почна да се разкарвам из стаята. Еми мога ли пък цяла нощ да снова наляво-надясно?! Доскоро нямах търпение да ги приспя и да имам малко време за себе си, а сега направо не искам да идва нощта. Докато не съм легнала не ми пречи, ама после в просъница хич не ми се става да го дондуркам. Няма как, не е лесно да си майка. Пък и гледам да не се оплаквам, щото пък кой знае на детенце какво му е. И то не може да се наспи добре. После пък си наваксва през деня. Незнам, дано бързо отминава този период, че скоро ще лудна.
Сега и аз ви пожелавам лека и спокойна нощ. Дано и бебоците спинкат спокойно.

Дата: 13 January, 2010 09:31

Мами сменете заглавието. Наистина много недообмислено от моя страна. Съжалявам.

Дата: 13 January, 2010 19:12

здравейте.
спрямо заглавието на веси предложението ми харесва.
спрямо избиването на зъбки и ние сме в това положение, през деня е горе-долу спокойна, дивее прави си биличките като и доскучее, но вечер, трудно заспива, върти се, понякога си проплаква. искам да видя какво е положението на венците, но не ми дава, даже ми перфорирва пръста, каквото можах да видя, е че страшно много са подути,побелели и май единият кътник е напът да избива.
мале колко се разписах....приятна вечер.

Дата: 14 January, 2010 14:17

Пак никой не се е разписал,много гадно sad smileyНи студ,ни жега могат да ви накарат да се появите smiling smileyхаймани.
Весииии забравихме се с теб,с тея мои изпити нямам време за нищо sad smiley а така искам да се видим.Трябва да се видим тея дни/без събота и неделя/,че след това в сряда заминавам,да се измъчвам.
Тайничко се моля Димитър да не може да се оправи с Никола и да си вземе отпуск и да пристигнат в Бс smiling smileyНяма да издържа момичета,само докато си помисля,че няма да го видя и един ден и полудявам,май ще се прибера преждевременно.
Това е от мен за сега.

Glitter Photos

Дата: 14 January, 2010 19:27

какво става момичета,защо не пишете, похвалете се нещо.
яни мила, разбирам те, и аз не мога без лаура, един ден ако е при баба си и откачам а за повече дена незнам...дано това което искаш да стане.
при нас нищо ново, може да се каже едно и също. вчера имахме излизане и днес съм като пребита. вече искам да идва пролетта.....
приятна вечер.

Дата: 15 January, 2010 11:37

Здравейте и от нас. И при нас няма нищо ново. Седим си на едно място. От време на време като излезем и няма по-щастлив от Мартин, но по-често сме в нас. Малкия направо откача, иска все да си играе с деца, но нашите познати бебета или са болни или са при бабите си. Това е засега. Чао smiling smiley

Дата: 15 January, 2010 12:40

ели и ние сме така като излезем лаура подивява, макар,че почти всеки ден излизаме. и моите познати на нейната възраст са ги пуснали вече на ясли,и няма с кого да си играе- вие кога смятате да си ги пускате. ние живот и здраве смятам май месец, преди това смятаме една почивка да си направим.

Дата: 16 January, 2010 18:27

никой не е писал...........

Изпратено: milmich (IP регистриран)
Дата: 17 January, 2010 22:13

Здравейте мили момичета. Не съм ви забравила ни най малко, но животът ми както знаете доста се промени напоследък и пиша по често в един здравен форум. Но много ми е драго да се "срещнем". Не можах да изчета всичко, но доколкото разбирам сте добре и вие и бебковците също. да са живи и здрави. И моята мома расте и е много сладко и послушно дете. От време на време ходи на ясла като имам нужда да я оставя някъде, а и мама много ми помогна през последните месеци. Аз съм за сега добре. Свърших с химиотерапиите, порастна ми чисто нова коса и контролните ми прегледи са много добри. Все още съм на лечение с едно лекарство, но от него няма гадни странични действия освен пълнеенето, но аз за кг. вече няма да се ядосвам smqh tanc
Обещавам да ви нанестявам по честичко!
Целувки от мен!

Дата: 17 January, 2010 23:21

Привет момичета.Честит имен ден на всички,които имат повод за празника!!!Отдавна не съм се вясвала,ама ви изчетох от край до край.На Ели и е изникнал кътник без мама да разбере.Снощи за първи път в живота и я оставихме да спи при свекърва ми,направо ми се скъса сърцето от мъка,чак плаках,че я няма в креватчето й през ноща,то по навик ставам да я видя.Все едно някой ми я беше откраднал.А пък тя си спинкала сладко слако,снощи от 10 до 9 тази сутрин.На обед си я взехме и я оставихме на майка ми понеже ходихме на имен ден.Като си я прибрах тази вечер що целувки,що сълзи, че си я гушкам!!!Но понеже бабите работят и нямат време да я гледат,не съм си я делила от мен и сега ми е супер гадно.Хайде да не ви занимавам с мойте вълнения,а да ви пожелая лека и спокойна, снеговалежна(при нас) нощ!!!

Дата: 18 January, 2010 10:39

миленче много се радвам че нещата при вас са добре, представям си каква хубавица е станала ани. здравето е най-важно, дано новата година болести да не ни дава.
зимата яката ни подхвана.
ние сме добре, кътниците ни разстат, но колко са незнам не дава да видим и това е.
хайде до по-късно.

Дата: 18 January, 2010 15:26

Яни исках да те питам,понеже Никола ходи на ясли,какво се случва с майчинството ти.Спират ли го или какво изобщо се случва.Верно зимата дойде,ако продължава да вали така,утре няма да позная коя е моята кола отвън.

Страници:  12345>>
Страница:1 от 5

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.