Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345>>
Страница:2 от 5
Re: Септемврийски-октомврийчета 2008
Изпратено: Yani_Sl (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2010 15:48

Здравейте момичета и аз да се вясна най-накрая smiling smiley
Миленка радвам се да прочета твой пост,много е хубаво че нещата при вас са добре,дано всичко лошо да е останало зад гърба ви.
Криси аз още не съм се разделила с Никола ама колкото по малко време остава до раздялата ни толкова повече ми се къса сърцето,направо си представям как си се чувствала,за съжаление и аз ще го изживея и то не за една вечер sad smiley
Като пуснах Ники на ясла веднага си спрях майчинството,няма друг начин,уви.
При нас времето е супер гадно духа и вали,но все още вали сняг и дъжд,поне да вали като хората и да не ме е яд.Сега отивам да си взема малкото диваче,да си го нагушкам едно хубаво smiling smiley
Хайде лек ден момичета

Glitter Photos

Дата: 18 January, 2010 16:36

Криси още едно уточнение,ако започнеш работа,пускаш молба и до 2 годишна възраст на Ели ще ти плащат половината от майчинството,дано съм ти разяснила нещо smiling smiley

Glitter Photos

Изпратено: Vesi.Dani (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2010 23:57

Здрасти, другарки мои! Тези дни май яко ме е хванала липсата, ама ще наваксвам.
Миленка, добре звучиш, миличка. Дай боже лошото вече да е зад гърба ти и оттук нататък само хубави неща да ти се случват. Сещай се по-честичко за нас, че се усеща липсата ти. А малката кукличка кой знае колко е пораснала. Да ги нацелуваш, и нея и баткото.
Янииии, забравихме се вече. Малкия ми сладур как е на яслата? И на него целувки. Ти кога заминаваш? Може да направим едно кафенце, ама защо не може в събота? Нали знаеш, че тогава съм мома англичанка grinning smiley
При нас нищо ново. След отчайващо малобройните спокойни нощи пак сме на стария хал. Резултата от което са един кучешки зъб и един кътник. Тази вечер пак сме на Нурофен, дано се успокои човека, че и мама ще изтрещи скоро. Така се зарадвах, че пак си спинка добре, ама тез пусти зъби не го оставиха да си почине.

Миналата седмица бяхме на консултация. Изтеглихме го 10,300, ама с памперса, бодито и чорапогащника. Абе, има-няма 10 килца, на мама кльощичката. То няма и откъде да надебелее. Не стига че е егати злоядото дете, ами сега покрай това зъбоникнене съвсем не можеш да го накараш да хапне. Единственото, което си хапва с удоволствие са мандарини, банани и кренвирши. Много му се услаждат краставиците, ама майка ми ме наплаши, че можело да се натрови детето от нитратите и аз не давам. И цял ден виси до сокоизстисквачката и да му правя сокове. Добре, че сега портокали и грейпфрути бол. Чудя му се на това дете, как го пие тоя фреш от грейпфрут?! Не му ли горчи? В повечето случаи му ги смесвам и си ги пие с охота. Пък Дани не кусва фреш, защото имало боклуци вътре и съм щяла да го отровя представете си. За парченцата плод става дума. Както и да е.

И така, разписах се, утре пак. Лека нощ.

Дата: 19 January, 2010 08:38

Добро утро момичета,писах,писах и ми се изтри поста sad smiley
По-късно ще пиша,сега само минавам да ви поздравя smiling smiley

Glitter Photos

Изпратено: alinka (IP регистриран)
Дата: 19 January, 2010 11:52

мале страшен сняг при нас...кошмарно.
крис да не си решила да пускаш ели на ясли. и аз знам че се прекратява майчинството инъче имало глоба.
и ние 11 кг с дрехите нямаме, лаура похапва си, но никога не си го доизяжда, а понякога само си вкусва 2-3 лъжици и край. и ние си имаме любима храна- кренвиши, кюфтета и пържени картофи, от плодовете банани, но сега не и давам,че е запечена.
хайде до по-късно, приятен ден.

Изпратено: elenastoiceva (IP регистриран)
Дата: 19 January, 2010 12:44

ЕЕЕЕ ние като най-голями сме 8,900 кг. Хаха. Кльощавелчето на мама

Дата: 19 January, 2010 14:43

Ето ме и мен,при нас сняг може да се каже че няма,но вятъра е ужасен,адски студено ми е smiling smiley
Веси найстина се забравихме,от миналата година не сме се виждали smiling smileyама аз с тея изпити направо се побърквам,в събота не можеше,защото Димитър почиваше и си мързелувахме в къщи.Дано Кокича по бързо ги изкара тези зъбки,че да му олекне на детето,теб не те мисля искаш не искаш си във филма smiling smiley/шегувам се/
За отчета:ние сме 11кг.Ники си хапва добре,от плодовете сме само на банани,друго не му харесва,сега имаме нова мания,яде бисквити закуска на поразия,все до масата седи и "ика"бисквитки smiling smileyГледам да прекарвам цялото си време с него,защото като се сетя,че няма да го видя няколко дни и ми прималява,аз откачам като Димитър го няма за 1 нощ,пък сега и без Никола,направо незнам как ще издържа психически.
Най-важните ми лекции са 5 дни дано и изпита да е в тези дни и да си се прибирам,настройвам се,че ще са само толкова и трябва да изкарам някак.
Много се разписах,хайде лек ден smiling smiley

Glitter Photos

Изпратено: dany_ip (IP регистриран)
Дата: 20 January, 2010 05:07

Здравейте момичета!smiling smiley
Открих ви winking smiley
Загубих се аз,но....с моите диваци нямам грам свободно време,а ако случайно се намери,нямам сили за компа...
Изненадващо и за нас самите решихме да изкараме празниците тази година в БГ,та цял месец се находих по кръчми,кафета и магазини,без да имам опашка smiling smileyНе можех да повярвам,че ми се случва smiling smileyПрибрахме се преди два дена и сега всичко отначало...Малките не могат да обърнат времето още и стават в 3-4 часа wacko И аз ходя като ударена с мокър парцал по цял ден.
Гледам говорите си за зъби..ние имаме само 6.И повече за сега и не очаквам.Но и тези не съм усетила как са излезли.
На килограми не мисля,че сме повече от 9500.Скоро сме на консултация и се надявам доки да ме зарадва,че малко е понаддал.На 13 месеца беше 8800 и отнесох критиките,че за една година е качил по малко от 5 кг sad smiley Но какво да го правя-хапва си добре,но не качва...
Ето и няколко снимки от нас,ако сте ни забравили winking smiley

Целувки на всички

Дата: 20 January, 2010 15:48

дани много се радвам, че се включи. много сте пораснали, разхобавили все така да е.
днес излизахме по задачки, малката беше с нас и беше доста щастлива от два дена не бяхме излизали само на двора.

Дата: 20 January, 2010 18:15

Здравейте момичета,минавам да ви видя и с приятна изненада виждам,че Дани ни е посетила,много сте хубави Дани,а малките колко са пораснали,страхотни пу пу.
Ние се забавляваме с Никола,нали утре заминавам и съм като сянка отгоре му,иска ме,не иска аз съм до дупето му платно smiling smileyДнес събирах багажа и ходя къде ходя,все при неговите неща отивам.Навика си казва думата.smiling smileyХайде оставям ви за сега.

Glitter Photos

Изпратено: kri84si (IP регистриран)
Дата: 20 January, 2010 23:59

Привет Дани,много се радваме че ви виждаме и то цялото семейство.Много пораснали юнаците.Яни благодаря за инфото,хич и не мисля още да я пускам бемби на ясли,просто една приятелка питаше.Ние си стоим вкъщи че много студено и снежно.Ели и тя хич не яде,я има, я не 10 кила.Всичкото ядене от яслата дето го вземам го хвърлям.Само сладко от време на време дето си хапва,ама само със сладко неможе.Дано и мине безапетитието скоро.

picasaweb.google.bg/k84risi/Beba#

Дата: 22 January, 2010 10:08

хайде мами да пиянем по един чай, че в това студено време...
ние сме добре, стоим си на топло, играем, шетаме и т.н. вчера излязохме за малко, да се покажем на слънцето, попързаляхме се и така. лаура вчера сутринта стана в 9.30, а днес в 7.30, върви я разбери, вечер трудно заспива минава 10ч.
хайде до по-късно..

Дата: 24 January, 2010 18:07

Мале,мале да не ви затрупа някъде снега бе момичета smiling smiley
Аз съм добре,бих казала по добре от очакваното,не че не ми е много мъчно за Ники,но докато бях на тея игри не ми оставаше време да се сетя как се казвам smiling smileyСега вече си чакам последния изпит утре и някой да дойде да ме прибере при моите мъже praznik Взех си предните изпити и съм много щастлива,също така страхотно се забавлявах на този предмет,ако всички лекции са такива с кеф бих записала второ висше smiling smileyСега ви оставям и ще пиша вече като се прибера,дано да е по скоро smiling smiley

Glitter Photos

Дата: 25 January, 2010 10:18

здравейте...
яни честито за изпитите.
никой не пиши ,хем си стоим по къщите, но не драсваме по някой друг ред.
ние сме добре, само зъбите ни мъчат, виждат се няколко зъба на веднъж да избиват но още не са пробили.
аз съм много зле с кръста че днес ще ходя на доктор да видим какво е положението.

Изпратено: Vesi.Dani (IP регистриран)
Дата: 26 January, 2010 12:13

Юху, здрасти от мен! Май наистина не сме много активни. Пък като се стопли тук ще настане голямо мъртвило.
Дани, много са ти пораснали юнаците. Ванко е одрал кожата на татко си, а Сами е пълно твое копие. Поне така мисля аз де. Супер сладки сте. Много се радвам когато някой покаже снимки. Ани, май само ти се ослушваш. Лори май сме я виждали като бебе само. Качвай бързо снимки да й се порадваме.
При нас новото е, че няма нищо ново smiling smiley Зъбите напират яко, чак го обърнахме на разстройство от което дупето ни е една голяма рана. Днес чак ходихме при доки да изпише нещо, че милото много го боли. По цял ден се мием и мажем, ама много бавно минава. Дано отшумява по-бързо, че се измъчи милото ми.
Яни, завърна ли се вече? Събота? Кафенце?

Дата: 27 January, 2010 09:36

не се услушвам, но незнам как, упитвам се да вляза в албума да сложа поне там но не мога да вляза. упитвам всякакви варианти, но не ика да става и това е...нито линийка ми слага, нищо.
и при нас напират зъбките, но само си напират.
веси нашето дупе единият път беше доста зле, при най-малкият допир пищеше от болка, управих я като и варях смрадлика и буквално и киснех дупето там и обилно мазане с бочко и не слагах памперс извесно време докато попие крема, горе долу за двапати се управи.
хайде и другите мами да се включат....

Дата: 27 January, 2010 11:09

Завърнах се момичета,най-накрая smiling smileyПоложението в къщи е добре,очаквах хаос,но всичко е добре smiling smiley
Веси с удоволствие ще пия кафе в сабота с теб smiling smileyмакар че не е честно,ти ще си сама а аз с ремаркенцето smiling smileyДано да успеем да пием кафе,че Никола нещо не стой вече в количката,ще видим какво ще се получи.
Ани отваряш снимка.бг,потр.име,парола,като ти покаже двата албума отдоло под албумите има едно писмо с зелена стрелкичка,стракаш там и качваш smiling smileyдано съм ти обяснила като хората smiling smiley
Дано Коко по бързо се оправи Веси,аз лично маза с крема за подсичане на Нивея и минава за дже мазания.Хайде лек ден

Glitter Photos

Дата: 27 January, 2010 19:23

хайде сложих снимки.

Дата: 28 January, 2010 13:00

Ето за пореден път се убеждавам,че искам Лаура за снаха smiling smileyАни голяма сладурка е и много пораснала.
Хайде момичета попишете малко,аз си скучая в къщи,чакам да ни излязат датите за последния семестър и да започвам да уча пак smiling smileyда свършва по бързо,че започва много да ми писва smiling smiley

Glitter Photos

Дата: 28 January, 2010 19:38

мерси яни, ще се спорузомеем.... smiling smiley

Страници:  <<12345>>
Страница:2 от 5

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.