Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345>>
Страница:3 от 5
Re: Септемврийски-октомврийчета 2008
Изпратено: alinka (IP регистриран)
Дата: 29 January, 2010 09:54

добро утро. мале каква глупост съм написала - споразумеем е правилно.
хайде слагайте кафето.
времето е супер отвратително, духа силен вятър.
яни малкия лесно ли свикна на яслите, плакали, мисля, че не си разказвала. лаура както е свикнала само с мама, мисля, че трудно ще се откопчи от мен.

Изпратено: Yani_Sl (IP регистриран)
Дата: 29 January, 2010 11:03

Добър ден,къде сте бе мързеланки smiling smileyТук времето не е много зле,има малко сняг но не е толкова студено.
Ани с Никола нямам никакви проблеми за яслата и не съм имала от първия ден,той не ни търси,много е самостоятелен и дори на абсолютно непознат за него човек мога да го оставя и той ще стой без да потърси нито мама,нито тати.Ето сега като бях на очни грам не ме е потърсил.Дано все така да продължава.
Хайде и другите мами да се поразпишат smiling smiley

Glitter Photos

Дата: 29 January, 2010 11:39

това наистина е хубаво да е самостоятелен.
лаура, когато сме двете е постоянно при мен, но ако има трети човек, отива в спалнята и стои сама там, гледа телевизия, играе все едно нямам дете. с чужди хора само пет минути е скептична, после няма отърване. досега като ми се е налагала да я оставям, съм нямала проблеми -да е ревала, но като се поогледа и ме види че ме няма викала мама, но бързо забравяла.

Дата: 29 January, 2010 12:28

Това е много хубаво Ани,аз от една страна мн се радвам,че Никола е толкова самостоятелен,но от друга не защото не иска да си играе с мама и тати sad smileyмакар че той е малък още,дано по късно се застоява да играем тримата smiling smiley
Момичета незнам вашите как са ама на Никола устичката му не спира да яде,в яслата ядял повече от голямите и ящни деца,а не му личи много.smiling smiley

Glitter Photos

Дата: 29 January, 2010 20:42

ние не сме от много яшните, никога не си доизяжда манжите, ако успея да сложа 10 лъжици ще е добре, но сухи храни си похапва- пържени картофи, кюфтенца, кремвирши и т.н. сладките неща ги обожава, но при всяко дете е така, плодове също си похапва. спрямо килограмите слабо наддаваме и общо взето сме си слабички.
незнам яни, но на снимките никола бая едричък ми се вижда. радвай се, че си похапва, понякога ми се доревава като отказва да яде.

Дата: 29 January, 2010 21:40

Ани снимките лъжат душко,Никола е дребен и то много,ама тежи бая.На който кажа че е на 1 и 3 месеца и ми викат,"а той дребничък" smiling smileyдребничък ама вредничък,да ми е жив и здрав пак все ми е тая дали е дребен или едър smiling smileyЛори си е много добре,не се коси че не хапва,аз си мисля,че никое дете не остава гладно,може би за нея е достатъчно,я виж какви пухкави бузки има smiling smiley
ХАйде лека и спокойна нощ на всички.

Glitter Photos

Дата: 2 February, 2010 09:41

МАЛЕ, МАЛЕ, КАКВО ПРАВИТЕ МАЙЧЕТА.
ние сме добре, хайде драснете по един ред.

Дата: 2 February, 2010 15:12

Нещо не можех да вляза в темичката,ние също сме много добре,едно и също при нас.

Glitter Photos

Изпратено: Vesi.Dani (IP регистриран)
Дата: 3 February, 2010 23:18

Ние пак сме с разранено дупе, интересното е че няма разстройство. Вчера открих още един нов зъб в устата на Коко. Явно при него при избиване на зъб се подсича дупето. При други деца се появява хрема например. Май Ники беше така, нали Яни?
Новото при нас е, че вече сме с прическа. В събота бяхме на фризьор и най-накрая махнахме рехавата бебешка косичка. Малко ми дожаля, но вече ми беше писнало да го гледам с тея лимби тук-таме които имаше. Надявам се сега косата му да расте по-равномерно.
Ами това е от нас.
Лека нощ!

Дата: 4 February, 2010 11:41

здравейте. и ние си имаме нови зъбчета - два броя за героя. малко по-спокойна е, за нощем имам в предвид. научила се да се търкаля, така чистим пода.
това е от нас.

Изпратено: kri84si (IP регистриран)
Дата: 4 February, 2010 21:28

Честита прическа на Коко,сигурно е станал още по-голямкрасавец,пу-пу.И ние сме на тема зъби с признаци кривотия до шия,ама да не рева много,че поне пък нощем спи.Иначе издивяваме и двете вкъщи.Чат пат ходим на гости за разнообразие да види малко свят детето.Друго май няма.Надявам се при всички всичко е ОК!!!Приятна вечер мили мами.

picasaweb.google.bg/k84risi/Beba#

Дата: 7 February, 2010 19:06

здравейте мами.
вчера не ми остана време да ви почерпя, имах рожден ден, пораснах с една година smiling smiley
да ви се похваля лаура казва думичката браво само, че звучи баво. преди по-често се опитваше на приказва, но от извесно време спря само на бебешки дрънкаше, това е първата и думичка, като изключим мама, баба и тата.
приятна вечер.

Дата: 8 February, 2010 11:57

Ани,честит рожден ден на патерици,желая ти много здраве,щастие успехи и много любов в семейството.
Ние сме добре,както Веси каза на Ники му никнат зъбки и пак се сополиви,всеки с кахърите си от тези зъби smiling smileyВчера най-накрая видяхме сняг и в Сливен,мъжо чак не отвори магазина да отидем на карандила,обадихме се на братовчет му и газ на горе,ако ви кажа,че половината град се беше изнесъл там няма да ми повярвате smiling smileyкой беше трагнал на ски,кой с децата на разходка,имаше кора който бяха спряли по пътя нагоре кадето има по широка полянка и си правеха барбекю,ама чудна картинка,ама аз не се сетих да снимам sad smileyНие не успяхме да стигнем чакк до върха де,защо да е почистен патя,то кой ще трагне да се качва нагоре.Ники много се радваше,спряхме там на пътя като се жрасхтахме и му направихме снимки,ох хора неверочтно красиво беше,нямам думи да го опиша,а беше също и доста топличко горе и продължаваше да вали сняг и това правеше картинката още по красива и хората още по надъхани да стигнат там за където са тръгнали.
Мале как се олях с писането,ще ме извините,още съм във възторг smiling smiley

Glitter Photos

Дата: 9 February, 2010 14:22

мале яни толкова възторжено го описа, че чак да ти завиди човек. при нас вчера времето не беше хубаво, но днес, сняг, слънце лаура успа да се попързаля.
хайде мами, къде забегнахте.......

Дата: 10 February, 2010 17:35

Все по рядко някой се вписва в темичката,май само аз и Ани се вписваме.
Ани опитах се с думи да опиша колко хубаво се чувствах,явно съм успяла да предам усещането си smiling smiley Радвах се като малко дете,живот и здраве ако имаме още сняг и не ни мине котка път пак ще се качим през уикенда smiling smiley
Хайде бе мами покажете се малко.

Glitter Photos

Дата: 10 February, 2010 21:43

Ето ме, вясвам се. Напоследък съм много мързелива и хич не ми се пише. То и няма нищо ново. Освен може би, че пишкаме на гърне. Да не повярва човек. Аз и не бях го пробвала скоро, но от онзи ден взехме да ползваме гърнето по предназначение, а не за игра.
Да чукна на дърво, спокоен ми е Коко. Нощем спинка добре, естествено при мама на леглото. Скоро пак чакам офанзиви по нощите, че сега долните кучешки са яко напращяли. Дано поне те да избиват по-леко.
Момичета, я да ви питам нещо. По колко пъти на ден акат дребчовците ви? Абе какво е това чудо, страшна работа. Коко ака по 4-5 пъти и то кажи-речи стабилно, не разстройство. Хем на ден изяжда по 2-3 банана, а нали уж запичали.

Дата: 12 February, 2010 19:50

здравейте. "мале колко много сме активни".
ние сме добре като изключим някои неща. оня ден биха на лаура пентаксин - 4-ти прием и даде реакция, пуду се крачето и се зачерви. като я боцнаха не плака, може да се каже ,че не усети какво става, но вечерта се изплака милото. от болка нито можеше да ходи, нито да кляка и на ръце я карахме.
днес времето беше хубаво, но в тази киша не може да се ходи...да идва вече пролетта, че това заседяване не ни се отразява добре.
приятна вечер.

Изпратено: djordjia (IP регистриран)
Дата: 15 February, 2010 15:55

Здравейте момичета аз се позагубих.
Благодаря на всички за топлото посрещане.

Дата: 15 February, 2010 16:18

Здравейте момичета,направо имам чувството че сливенския вятър ви е отнесъл някъде smiling smiley
Надявам се поне новата мама да е по активна,поне да събудим темичката smiling smiley
Ние сме добре,вчера нямаше сняг на КАрандила и не ходихме sad smileyстрашно съм разочерована,но кога ли му е вървяло на каръка smiling smileyВажното е,че вечерта едните ни приятели ни казаха най-хубавата новина smiling smileyНики вече няма да е единственното дете в компанията,толкова много се зарадвах smiling smiley
Хайде стига толкова от мен,вземете да се поразпишете сега другите.

Glitter Photos

Дата: 15 February, 2010 22:31

Леле, тая тема сигурно ще я влачим до следващия Трифон Зарезан. Много сте мързеливи всичките, ей. Ама и аз така.
Яниии, пак се забравихме. Я кажи сега, кой ще има бебе? Кумците или другите ви приятели? Който и да е, да им е честито! Няма нищо по-хубаво от това, особено ако е много чакано бебе. И кога е събитието, така като гледам, май ще са една зодия с Ники smiling smiley
Ани, пък на теб забравих да кажа, че гледах снимките ви. Лори е станала страшна хубавица, да знаеш че Яни я иска за снаха още отдавна. Моята снахичка пък се загуби напоследък, ама тя сватята виновна. Танюшке, да знаеш, че ще си търся нова снаха. Намини да ни видиш тук, че се затъжихме за вас.

Страници:  <<12345>>
Страница:3 от 5

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.