Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345>>
Страница:4 от 5
Re: Септемврийски-октомврийчета 2008
Изпратено: Yani_Sl (IP регистриран)
Дата: 16 February, 2010 11:58

Веси аз съм свободна винаги smiling smileyти си тази с двете деца,така че когато си свободна звънкай.Бебе ще имат едни други приятели от компанията,не са нито кръсницата,нито кумицата smiling smileyно пак са достатъчно близки,за да си дам нещата на Никола на тях smiling smiley
Живот и здраве,ще е октомврийче,и вече октомври месец си хващам мъжо и детето и заминаваме някъде за 1 месец,не мога да го издаржа тоя месец финансово sad smiley
Аз никога не съм крила,че искам Лори за снаха,аз от съвсем малка съм си я харесала smiling smileyПък твоята сватя е толкова несериозна,че нямам думи,влиза в Скайп,а не влиза във форумчето.
Ох много се разписах,хайде оставям ред и на другите,че такава опашко от пишещи се е заформила smiling smiley

Glitter Photos

Изпратено: alinka (IP регистриран)
Дата: 16 February, 2010 19:21

здравейте. добре, че яни и веси не са спряли да пишат, че темата ще ни замине.
яни, честито на твоите приятели.
да ви кажа новината, постригахме лаура, бебешките къдрици ги няма, но на тяхно място ще се появят още по-хубави smiling smiley
яни и на мен много ми харесва никола, хайде идвайте на гости да запознаем бъдещите младоженци... grinning smiley
хайде приятна вечер. дано и другите мами да ни навестят.

Дата: 17 February, 2010 13:12

Здравейте момичета,ние сме добре.Вчера бяхме на консултация и опищяхме кабинета smiling smileyНикола се страхува от слушалката на Доки,по скоро му е неприятна защото е студена и вече е запомнил какво става с това нещо и само докато я видя и ревна.Не го е срам уж мъж пък от една слушалка реве smiling smiley
Веси как са децата?На Кокича порасна ли му нова косичка?
Ани значи се разбрахме praznik слагай масата идваме smiling smileyЧестита прическа на Лори.

Glitter Photos

Дата: 22 February, 2010 17:23

здравейте, момичета.
тези дни времето е хубаво и беж да ни няма.
вие какво правите, сигурно и вие сте по разходки. хайде драснете по един ред.

Изпратено: Vesi.Dani (IP регистриран)
Дата: 22 February, 2010 21:39

Като се сетя в началото колко редовни бяхме всичките и чак ми става тъжно. Но, няма как. Доста мами почнаха работа и нямат време за компютъра. А и децата пораснаха и си искат грижите.
Ние сме общо взето добре. Днес и двамата нещо се опитват да се разсополивят, но се мъча да овладея положението. Коко пак май ще го избива на дрисък grinning smiley Явно пак почват зъбите. Днес ми позволи да преровя из устата му и установих, че има доста нови зъбчета. Вече са 16 броя за героя. Остава да избият най-вътрешните кътници и сме готови. Още 4 и се надявам на спокойствие вече. Иначе ми е много сладка маймунката, прави белички в умерени количества. Обикновено пакостите са по пример на баткото, но това да са ни проблемите.
Не е много приказлив, все бау повтаря, тати и Нани. И предимно тати, като сянка е на баща си. За изречения и дума не може да става, най-дългото е "Няма бау". Все търси кучета и котки и като му кажа, че няма и той повтаря.
Ами това е засега от мен. Приятна вечер.

Дата: 23 February, 2010 10:00

веси честито ви зъбчета, дано последните да избият леко. при нас много бавно избиват зъбките.
да доста мами ги няма, т.е. само ти и яни се включваме ако и ние спрем ще се закрие темичката.
след малко ще се управяме и ще излезем на разходка, че в нас само нерви хабя, само пилее, разхвърля, но да прибере дума да не става вървя само след нея и викам не там, непипай....много вироглава е станала. ние с приказките сме зле, бях ви споменала че каза думата браво, но повече не я повтори, също така става с други думи един път ги казва и край, повече бращуреви на нейния си език-бебешки.
хайде приятен ден.

Изпратено: kri84si (IP регистриран)
Дата: 23 February, 2010 16:38

Ех,най-накрая и аз да с вясна!!!Честито на всички с нови зъбчета и нови прически.При нас едно и също.На разходка преди обяд,голям сън след обяд.Вечер луда игра и така всеки ден.С яденето сме зле,за манджа и дума да не става.На ясли чак на есен.Засега това.Поздрави и хубава вечер!!!

picasaweb.google.bg/k84risi/Beba#

Дата: 25 February, 2010 08:33

Мале срамота,не съм се вясвала цяла седмица,моля да ме извините smiling smileyНещо много започнахме да хойкаме с приятелки,че като излезем сутринта се пребираме вечерта.smiling smileyСякаш имах нужда от това,честно да ви кажа.
Хайде по бързо и безболезнено да излизат тези зъбки и да спираме вече и с тази мъка.Не се притеснявайте за приказването и Ники ни говори все още на китайски с изключение на няколко думички,и ние имаме едно изречение но рядко го казва и това е "Иска папа" smiling smileyние нали само за ядене мислим,та така.
Хайде ставам да готвя,че знам ли на къде ще ме извикат по късничко.
Приятен и слънчев ден на всички

Glitter Photos

Изпратено: djordjia (IP регистриран)
Дата: 28 February, 2010 10:35

Здравейте момичета...
Не се включвам често че все изниква нещо.Малката тия дни беше лепнала някъв вирус,сега пък каката.А тя утре има рожден ден ::o А и нямах нет,но сега вече имам и ще се включвам по често.[/img]

Photo Flipbook Slideshow Maker
Glitterfy.com - Photo Flipbooks

Дата: 28 February, 2010 17:55

здравейте и от нас. ние сме добре.
джорджия дано бързо да се управяте. малката е голяма сладурана, както и каката.
така сега е ред на другите мами.

Дата: 28 February, 2010 23:40

Алинка мерси.
Малката сега е много по добре щом почнахме с белите сме ок.САмо на какта е лошо и дано утре да е по добре че ми е рожденничка.

Дата: 1 March, 2010 09:31

Добро утро.Няма да сервирам кафенце а направо сладичко да ни е сладък деня.ДА почерпя за моята рожденничка

Дата: 1 March, 2010 11:23

Честита баба Марта Момичета пожелавам ви да сте бели и червени,весели,засмени,щастие да дарявате и като слънце да огрявате smiling smiley
Джордия,честита ти рожденничка,да расте щастлива и само радост да ви носи.
Ние сме добре,на Ники май пак зъбки му никнат и се сополиви,направо вече ми писна с нова носле,ама още малко остана.
Сега ви оставям,че ще хайманосвам с приятелки и ще връзвам мартенички smiling smiley
Приятен ден на всички.

Glitter Photos

Дата: 3 March, 2010 22:04

ей

Дата: 4 March, 2010 11:12

честита баба марта на патерици.
честита рожденничка на джорджия на патерици.
и при нас зъби ни никнат и ние сме сополиви три кътника избили ама не както трябва, представям си как го боли милото. и така много приказлива станала малката ми принцеса опитва се да повтаря думичките на които я уча, как си извъртва усните и се мъчи, милото.
това е засега от нас...

Дата: 8 March, 2010 09:37

Честит празник момичета,будете живи,здрави и много обичани от всички!!

Glitter Photos

Дата: 8 March, 2010 12:11

ЧЕСТИТ 8МИ МАРТ!!!
винаги се стремете към върха, каквото и да ви струва това. винаги се стремете към победи, каквото и да ви струва това. бъдете вдъхновителки и вълшебници, засидателна и животворна сила...
приятна вечер.

Дата: 16 March, 2010 18:57

здравейте, как сте мами, как са вашите дечица. никой не се е вписвал.
ние сме добре имаме си нови зъбчета. лаура голям инат е станала, като не е по-нейната тръшка се, упасна става, чак посяга да удря. само при мене не минават номерата и, като не и обърна внимание на минутата и минава.
е дано някой да се впише скоро.

Изпратено: mama Tanq (IP регистриран)
Дата: 8 April, 2010 15:27

Ами, айде и аз да кажа едно ЗДРАВЕЙТЕЕЕЕЕЕ. Забравихте ли ме а? grinning smiley Аз съм Таня с ново потребителско име. Знам,че нямам извинение за дългото отсъствие,ноо все пак да се оправдая. Първо беше компа,почти всичко му се сменя,после Мими влезе в един "дрислив"период(не че го е преминала),но вече малко по-спокойно се седи пред компа,когато е при мен. Иначе ставаше страшно-удря,хапе,щипе и т.н. като не й дадеш да пипне. И така стигнахме до момент,в който се криехме,ако искаме да проверим дори и за пет мин. нещо на него. И понеже аз съм по-жаловита да не я разтройвам повечето време сядаше баща й. И на края като капак от дългото не влизане в сайта той престана да ме пуска. И така има и още куп други причини,но стига съм ви надувала главите. Не съм ви изчела,щото е много,но се надявам всички майчета и дечица да са добре. Сега малко за Мими. Незнам от къде да започна. Устата ни е пълна със зъбчета,още 4 останаха,но доки каза,че те ще са много по-нататък. Сега да не чакаме. Казваме думички,но изречения не. В повечето време си дрънка на нейния си.Много е пораснала и се променя от ден на ден. За характера още от малка си я разбрах каква ще е,но тайничко се надявах малко да греша. Но уви-голям инат,не слуша никой,за съжаление и е от тръшкащите деца. Ако искам да й се наложа и да я оставя да се нареве започва едно дране,от там не й стига въздух почва да й се повръща ииии мама се предава sad smiley Но да ми е жива и здрава,пък да се надявам,че ще отмине поне повечето лоши черти. Какво друго да ви кажа. Днес бяхме на конс. Тежим 10кг. и 540гр. 83см. сме. С яденето сме на същия хал. Гоним се като щури но за съжаление и това не помага. Последните две седмици хептем отказахме и днес й пуснах изсл. да я вида как е с желязото. Ами в общи линии е това. Да се надявам,че от малко от малко вече ще мога да се вкл. по-честичко. Липсвахте ми много. Целувки на всички сладурани и сладуранковци cunki

Изпратено: mama Tanq (IP регистриран)
Дата: 9 April, 2010 10:31

Добро утро,мамчета. Хайде да си припомним старите времена и да ви предложа едно ароматно кафенце с една лека закусчица [imghttp://www.picvalley.net/u/1247/515634702.JPG[/img] ще ми павили някой компания?

Страници:  <<12345>>
Страница:4 от 5

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.