Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<1234567891011...Последна страница>>
Страница:2 от 14
Re: Август - Септември`07 (3)
Изпратено: vesela_g (IP регистриран)
Дата: 17 January, 2010 00:16

Светле, в кой хотел е мъж ти? На предишната работа съм работила с хотели в/около централната част, но няма такива за по 20 лв.на човек. Супер е, че сте харесали апартамента - честито!

Силве, ако е гнойна ангина - не може да се мине без АБ, за съжаление ...

А бре хора вие сте луди да давате маса пари за вносни хр.добавки, уж имуностимулиращи wacko Все си мисля, че с пълен успех една домашно приготвена клеева тинктура, ехинацея или др. подобни треволяци биха помогнали също, ако въобще нещо помага срещу болести wacko Пък и практиката показва, че който си боледува - пак боледува, само дето им тъпчем горките стомаси, с каквото решим ... Мен преди години малко остана да ме зарибят с Вижън да се занимавам, ама нещо не ми е убедително да разправям на хората едва ли не как ще живеят до 100 години grinning smiley Пчелният клей си е поне наше изпълнение spinning smiley sticking its tongue out

а за събирането - добър вариант е да отидем някъде, където може да се види нещо - не само градската улица на съответното населено място winking smiley

Изпратено: An4eto (IP регистриран)
Дата: 17 January, 2010 02:37

Спите ли?! Сладки ви сънища тогава tongue sticking out smiley На нас днес ни е филмова вечер. Милен сега се е лепнал пак да гледа "АЛо,Ало" glupi
МИлото МИтенце uteha бързичко да му минава и да не го бо;ли много гърленцето! Силве какъв АБ ви изписаха? А пробиотик дадоха ли му? Ради като пи АБ есента ни изписаха капки Биогая - скъпички са, но си мисля, че добре му се отразиха. Аз КОластрата последния път я взех за 65лв. eye rolling smiley
Весе незнам дали му помагат на Ради, но на мен ми е по-спокойно така smiling smiley А и аз до преди някоко месеца не му бях давала мед, съответно и тинктурата не ми беше вариант.
А иначе днес му взехме ботушки и то за 49лв.!!!! Взех му един номер по-големи от сегашните т.е. 27 smiling smiley Мерихме му и стрлката на крачето - има повече от пръст разстояние, мисля ще догодина ще са му добре. То няма лошо да са лекинки по големшки, все пак и за по-дебело чорапче да стават. Вярно е, че и в началото на сезона може да се намери нещо по евтинко, но я имам време да обикалям, я не. Сега ми е спокойно, а и ми хареса моделчето wink1 Утре може да ги снимам да ви ги покажа smiling smiley
Илиянче ти пък как го каза "къде искате" nain правилното е "къде искаме", вкл. и себе си winking smiley И откази не приемаме ezik МИналата година беше среща на августинки, тази година на августинки и септемврийки - колкото повече, толкова по-весело winking smiley Дано Криси се задържи здраввичка още дълго, дълго време d good luck
Светле страхотна новина за апартамента!!! В кой квартал е ( не че ги знам всичките), нямам търпение да разкажеш повече thumbs up smiley
Жани дано си изкарвате много весело!!! В понеделник чакаме foto
Аз да си призная срам не срам не съм ходила нито в Хисаря, нито във Велинград izchervqvane В Копривщица мисля че ще е студенко края на март и може и да имаме снежни ядове пак eye rolling smiley А аз и тази година да питам - с деца или без?! Те вече са по-големички, но все пак..... Мен ми се иска да го оставим, но като се сетя какви ядове имахем миналата година с майка ми и ми се изпарява желанието eye rolling smiley
Спирам, че току виж съм ви събудила с тракането по клавиатурата lud smqh И понеже днес явно сте си легнали рано, рано, сутринта да ме чакате със закуска и кафе ezik

Emoticons

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers

Изпратено: mushmoroche (IP регистриран)
Дата: 17 January, 2010 08:53

Добро утро.
За Анчето специално smiling smiley от мен кафето

(че не съм приготвила закуската още ) grinning smiley

За събирането ще се постарая и аз да присъствам, не ми се изпуска тази възможност love smiley Имах в предвид, да кажете къде ще ви е най-удобно, мен не ме притеснява мястото. Където на всички ще бъде удобно, там ще се съберем. А миналата година къде сте били, че съм пропуснала?

Силве, много неприятно, че Митето е болничък. Дано се оправи бързичко с АБ и не вдига висока Т. Сега има доста болни и то с гнойна ангина sad smiley Стискам палци да му мине скоро d good luck Страхотно е, че Митето свикна вече с яслата, дано все така с желание да ходи. За Коластрата те питах, че и аз трябва да вземам, останали са ми две хапченца само, но се чудя дали да поръчвам пак.

Забравих да честитя на Лат. Много се радвам за теб, стискам палци за една лека и безпроблемна бременност, дано скоро минат неразположенията kiss

Светле, я сподели повече подробности. Къде си харесахте апартамент? Дано скоро да се похвалиш, че сте се настанили и да покажеш снимки pregradka
Днес пак си е студено на вън и ще почиваме в къщи, а колко имам за чистене и подреждане (въобще не ми се подхваща) izchervqvane

Дата: 17 January, 2010 09:52

Биогаята наистина са хубави, вземат се след свършването на АБ - целта им е да се възстанови "флората" в организма, след като АБ е изтрепал и маса полезни бактерии ... Ех, че го описах grinning smiley
Значи ако държите края на март - винаги има възможност за сняг ... Лесно е да отидем във Велинград или Пампорово, Пловдив или някъде наблизо за нас, което обаче става малък лек кошмар за Краси, Борянка, бибето и кой още? В края на март винаги има вариант да се скофти времето... А в такова време, от личен опит казвам, е добре да не се рискува - не си струва риска за едното джумбуре.
Твърдо без деца - поне аз ако идвам. Първо, няма как да му нося манджа да яде /засега не бих се доверила на ресторантската/, второ наобяд ще трябва да спи, а вечер не виждам смисъл да го държа до 12, щото на мен ми се стои. Ще си легне в 21, което значи че нашата вечер ще е дотук. Трето, не мога да забраня на 20 човека да пушат, защото там имало дете winking smiley Четвърто ще нося толкова багаж, колкото за 20 дни, котлон за мляко термоси пак и дрън-дрън,одеяла чаршафи ... Вариантът пред мен е да дойде майка ми за 2 дена да го гледа, ако нещо не уйдиса, ще минете и без мен winking smiley

Илиянче, ти нали даваш и клеева? АЗ си направих домашна тази година и е по-добра от готовата

Изпратено: An4eto (IP регистриран)
Дата: 17 January, 2010 13:07

Привет smiling smiley Който късно ляяга, късно става smiling bouncing smiley
Илиянче мерси за кафето girl in love Миналата година ходихме в Трявна. Едно семйно хотелче на една полянка. Цялото беше само за нас, кръчмата също smiling smiley Сутринта обаче имаше 10см. сняг!!!! Някой имаше и пробем с колата, май Краси, ако не се лъжа. Докато стигнем до Габрово си беше бая зор. А Силвето и Светлето се прибраха през София, заради снежна Шипка. В албумчето имаме и снимки, ако ти се рови може да ги потърсиш smiling smiley Събрахем се всички, май само Ивето не дойде и беше страшно весело!!! Ех спомениииииии....... Искаааааам пак skok
Хубава неделя момичета smiling smiley мен ме чака чистене.....

Emoticons

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers

Изпратено: sis7 (IP регистриран)
Дата: 17 January, 2010 14:25

Здравейте smiling smiley
Аз пак да се разпиша преди да си гушна мъничето.Днес е по добре,сутринта се събуди още в 7 без 10 а това не е било никога,но май му беше тежко,имаше т-ра 37.7,но не му дадох Нурофен,реших,а и така знам че над 38 се дава и наистина сам си я свали към 9 вече беше 37.2,а после като спадна какво щуреене падна.А аз пак чистих,готвих,можеше да си го спестя че довечера сме при свеки,че е именничка,ама Иван пък е наряд утре и няма как.Добре че и дойдоха едни роднини на гости и искаха да видят Митето,та Иван го свали долу,та успях всичко да си свърша,а и един кекс да забъркам,сега вече ще почивам.
Светле забравих да ви поздравя за апартамента,страхотна новина.
Анче и аз знам че се дава пробиотик,но след като се спре АБ и утре като идем при педи ще я питам.
Веси права си че са скъпи,а и колко се помага не се знае,но определено не им се вреди според мен.Коластрата си е коластра,по хубаво са казали че от това няма.Та аз затова я давам,моята педи ме убеждаваше че до третата година е добре защото все още не им е изградена имунната система,с разните витамини спомагаме да се развиват антитела,а с коластрата директно ги даваме на организма.А от ЗЕ аз съм много доволна,определено след като почнах да давам Митето започна да се храни,преди все се гонихме с лъжицата,сега не че пак не седя да го храня и то пред компютъра,но поне яде.И в яслата казват че се храни,колко е вярно-незнам,но му личи мъничко,вече пратихме два чифта дънки на братовчеда,че са ни тесни,това ни се случи за първи път,до сега всичко само ни укасява smiling smiley
Илянче ако решиш да ти поръчам кажи само,но аз утре ще се обаждам.
А за срещата нямам нищо против където и да е,наистина е малко рисковано края на март,особенно за тези от северна БГ,така че може да го оставим и за след Великден -началото на април.Но все пак трябва бързичко да решим и да не се мотаем smiling smiley Хайде дайте да се спрем поне на място и да търсим там хотелчета.Аз за Пампорово и хижа Здравец Веси си мисля че е доста височко и там определено ще има сняг.Незнам казвайте .Иначе и аз съм на мнение за без деца,хубаво е вече да се видят,ама ние как ще се видим,то ще една лудница,нито ще се наприказваме нито накупонясваме smiling smiley А и повечето не си го позволяваме често,така че мисля че заслужаваме една двудневна почивка smiling smiley
Хайде целувки smiling smiley

17.08.2007 г. раждане - 3.470 / 49 см.;
20.08.2007 г. изписване - 3.350 / 49 см.;
21.08.2008 г. 1 годинка - 9.230 / 80 см.;
04.02.2009 г. 1,6годинки- 11.500/ 83 см.;
20.05.2009 г. 1,9годинки- 12.000/ 88 см.;
17.08.2009 г. 2 годинки - 13.000/ 92 см.;
Няма по-голямо наследство,което да оставиш на детето си,от времето прекарано с него!

Изпратено: Pisa (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2010 09:13

Здравете момичета!
И аз пропуснах да поздравя Лат със страхотната новина. Пожелавам прекрасни 9 месеца и на финала здраво и неревливо бебче!
И Светлето поздравявам с избора на ново жилище. Чакаме снимки.
А за хранителните добавки и аз съм на мнението на Весето. Много пари за съмнителни резултати. То от зор какво ли не правим, но просто няма как да ги дам тези пари. И аз давам клеева тинктура - цели 2лв. и повече й вярвам, поне знам от какво е направена. На Вили помня купувах някакъв прехвален Умкалор ли беше, нещо такова, едно малко шишенце за почти 30лв. Еми нищо и половина, само да пълня гушите на фармацефтите.
За срещата и аз съм твърдо без дечурлига. Както съм и с две просто няма начин. А за мястото както решат по-отдалечените мацки. Мен не ме бъркат снегове и преходи, за какво си имам професионален шофьор. Тръгвам с него и накрая на света.
Силве, бързо да се оправя Митето. Наистина гнойната ангина само с АБ се лекува. Той добре, че не е вдигал много висока температура. Хриси лятото с тая ангина 2 дена с 39-40 градуса беше и това на морето. Няма да забравя аз съм на плажа и Тони наобяд спи с него в бунгалото. Обажда ми се, че се е събудил следобяд и му казвам да му премери температурата докато се прибера. Влизам и той ми вика - 42гр. eye popping smiley . И аз как така и той така, аз се сбърках какво да правя, веднага в банята с хладката вода, сиропи, оцет и чак като се поохлади поглеждам тернометъра и той 40,2гр.Пак супер висока, но аз се чудех как е жив на 42гр. Абе мъжка му работа.
Хайде, чао засега от мен!

Дата: 18 January, 2010 10:11

ооо, Писано, на мъж да не оставиш да гледа дете ne Пукнало ти се е сърцето сигурно, като си видяла 40 градуса eye popping smiley

а иначе последната седмица на март е 27 и 28 ... Вярно, че после почват празници, Великден, рожденни дни /за някои/. Но пък може да се следи прогнозата - все пак познават чат-пат grinning smiley Въпреки, че миналата година май и на вас ви прогнозираха сняг, ама кой да гледа тв grinning smiley
Емииии, да казват далечните.

При нас уж вали тази сутрин, обаче се топи, вънка е една мокротия, гадост, отидохме мокри на яслата, че шляпа на всеки гьол и аз също бях мокра до коленете - направо ми идваше незнам какво да го направя grinning smiley

Изпратено: j_nikolova (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2010 10:14

Здравейте от мен с днешна дата smiling smiley
Първо да поздравя Лат за страхотната новина,че бях пропуснала-лека и базпроблемна браманност ти желая и един здрав малък мъж smiling smiley
Сега да разкажа за нашата мини почивка smiling smiley.Прекарахме чудесно,останах очарована от местенцето,никога ня бях ходила там.Хотелчето се намира на 10-тина км от Стара Загора на брега на язовир Колена-съчетание на красива гледка и тишина smiling smiley.
Останах очарована,не само от красивата гледка,но и от условията вътре в хотела,от обслужването,храната-просто имах нужда от малка смяна на обстановката,че ми се бяха насъбрали доста притеснения и нерви в последно време и просто успях малко да се откъсна от ежендневните проблеми и да си почина,а децата бяха безкрайно щастливи,защото си поиграха на воля smiling smiley
Ето няколко снимки на хотела отвън

няколко снимки в стаята smiling smiley

Разходихме се и из МОЛ Стара загора

За финал ето я и цялата малка банда без команда smiling smiley

Изпратено: svetlita (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2010 11:24

Здравейте момичета, понеделник е, сама съм, пооправих къщата и сега с кафенцето да ви видя smiling smiley
Алекс ми беше и ден и половина с малка температурка, но през уикенда нямаше и носа се пооправи, пуснах го днес, дано да няма проблеми, сутринта се разрева там и каза че го боли устата, но може и да лъже, щото усети че като каже че боли нещо и веднага почвам да го питам и му обръщам повече внимание.
Честит имен ден днес на тези които празнуват- Атанаси и Атанаски smiling smiley
Ех Жане страхотни снимки, много приятно изглежда там наистина, радвам се че си релаксирала, хайде сега по-свежо и бодро вече winking smiley
Момичета не искате ли през по-топличко време среща,щото така в началото на пролетта временцето хич не е приятно.За децата не ми се взима и на мен, но пък зависи все пак и от положението,ако няма кой да го гледа...
Весе ама страшна картинка сте били цоп-цоп grinning smiley Наща ясла ни е до г..а ама аз все с колата го водя, че не ще да ходи дивака и требва да се носим smiling bouncing smiley А мъжо е в Империал, ако се реши нещо, може и някаква отстъпка да се направи,около 60лв е двойна стая с закуска иначе, ресторантът е голям, няма да има куверт, има и ди джей, но той по принцип е с ангажимент
За жилището няма още да разказвам, понеже не е наше още, а и за снимки ще е чак след ремонтните работи.Само за Илианка, май и Ан4ето пита smiling smiley, ще кажа че е в Кичука, то ние тук сме си свикнали, само че е по-в централната част
СИлве да нацелуваш Митенцето, браво че се оправя, нека е здрав и да щурее smiling smiley
Ан4е защо си мисля че ще са ви малки ботушките, дано да греша де, Алекс беше миналата година на 20-21номер, а тази зима е 25, но пък нищо не се знае misli
Оф от 2 часа пиша и и все нещо ставам да правя, хайде до после, пак ще надникна smiling smiley

Дата: 18 January, 2010 12:26

мда, Светле, с Империал сме работили по-малко - че не влизахме в лимита. По принцип може да се договори отстъпка, ако са примерно повечко народ, но предполагам, че пак няма да се падне до 20 лв. ... Те това с ремонтните работи е много гадно, хем искаш да го направиш ново, чисто и хубаво, хем са струпани хиляди неща, с които да се съобразяваш smiling smiley

Изпратено: Pisa (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2010 12:40

Жани, ми тоз хотел никак не е лош, тъкмо като за нашата срещичка - "Хотелът има 14 стаи и 2 апартамента със съвременно оборудване и незабравим изглед, лоби бар, паркинг. Освен с хотел Сребърно езеро разполага и с ресторант със закрит салон и две тераси за топлите дни.". А и като казваш, че си доволна. Пише, че двойна стая е 40лв. Разкажи по-подробно и да го видят момичетата. Казва се "Сребърно езеро". Пък и в нета доста добри коментарите.
А хотела, в който ходи наскоро колегата и е много доволен е в Стрелча Хотел - ресторант "Средна гора". "Хотелът разполага с 2 апартамента, 3 тройни стаи,9 двойни стаи, конферентна зала, паркинг места.Във всяка стая има кабелна телевизия Булсатком,мини-бар, интернет, климатик, самостоятелен санитарен възел, минерална вода, тераса.На разположение на гостите са басейн и сауна,които работят целогодишно. Предлагат се и масажи." Двойна стая - 40лв.

Редактирано 1 пъти последният път 18.01.2010 12:52.

Изпратено: svetlita (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2010 12:48

Vesi много си права
Ей Писе опасна си, веднага си разучила
aplodismenti

Изпратено: j_nikolova (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2010 13:54

Да хотелът има интернет сайт,но не посмях да го публикувам за да не наруша правилата във форума,но всеки може да го види като напише името на хотела.
Ами аз останах очарована,много спретнато хотелче,стаите са малко,както Писето е писала 14,предполагам че ако се организира нещо бихме могли да питаме и за отстъпки-иначе 40лв е цената за стая,като това е за зимният период заради отоплението и климатиците,през лятото е 30 лв.
В цената е включена и закуска на шветска маса.Иначе има ресторантче,цените мисля че са нормални-сравнявам с Пловдивски заведения,бяхме голяма компания-поръчваха се доста неща,всичко изглеждаше чудесно.
Язовира е съвсем близко-гледката е чудесна.Намира се в подножието на планина,в смисъл в близост няма нищо за разглеждане,предполагам че пролетно-лятно време ще е по-приятно в смисъл че може да се направи разходка или излет на някоя полянка или в гората иначе сега не можахме да се разходим,че беше студено и заради децата.
По принцип не е лошо,но пак зависи кой какво търси-като цяло е спокойно място по-скоро за почивка отколкото за забавление.
Евентуално с идея за танци и купон както на предната сбирка трябва да се ходи някъде из Стара Загора,защото в ресторанта към хотела пускат тиха музика просто за фон на вечерята,не знам ако се говори и евентуално сме само нашата група там дали ще може да си изберем музика и да се увеличи,да потанцуваме smiling smiley
Ами това е,то има доста инфо във сайта,аз не се сещам да кажа друго,ако има нещо питайте,но мисля,че софийската група имаха мерак за Пловдив (определено смятам,че има какво да се види и къде да се отиде) или Хисар (в топло време и там е много приятно,но като цяло е скъпичко)-аз лично смятам,че ще е по забавно и съм ЗА тези предложения smiling smiley
Лек ден!

Дата: 18 January, 2010 15:32

оф, то има много хотелчета и къщи за гости, само дето не се е уточнило мястото все пак thumbs up smiley

Изпратено: danny_stoyanova (IP регистриран)
Дата: 19 January, 2010 07:14

Ехоооо
Здрасти....
Аз ви следя дискусиите за срещата и много ми се идва ама едва ли ще успеем за вечерта да се освободим...
Ама ако се решите за Сребърното езеро или нейде наблизичко може да дойдем за през деня поне с двете хлапета да се видим за малко поне smiling smiley
Аз отивам на повикване smiling smiley

123

Изпратено: iva7808 (IP регистриран)
Дата: 19 January, 2010 11:25

Привет!
И аз като Дани следя дискусиите ви за сбирката,но ще ми е доста трудно като организация и път до която и точка да е на страната.
Най-вероятно ще пропусна и тази година мероприятието.Нямам професионален шофьор до себе си,с детето не ми се пътува никъде,а няма и на кой да го оставя,Иво е много труден за увещаване за такива срещи.
Остава ми само едни вариант да дойда сама,без дете и без мъж,и с автобус!Хайде то има доста време дотогава,като решите и уточните мястото ще реша впослудствие какво ще правя.
Иначе тази седмица ми е доста натоварена в работа и днес трябва да преподпиша договора си...та взех да се замислям дали си заслужават вече всички мои жертви до момента и дали да продължавам да работя тук...
чао.

Daisypath Happy Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers

Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 19 January, 2010 12:04

Здравейте,
не съм чела, нямам и време за писане.Само да кажа ку-ку, добре смеsmiling smiley
Имам много работа вече и в работата и в нас.Ей не мога да се организирам като едно време с всичко.
Липсвате ми, а като гледам и добре сте пописали, но няма как да прочета нищичко в момента.
Любачето е добре , аз съм хремава и кашлям отново за не знам кой път вече и ми е писнало адски!
С Наско си говорим всеки ден, нещата са ту така-ту иначе - всеки ден различно.Но се замислих, че май наистина много лични неща взех да споделям, а не ме четете само вие.Ако знаех че сте само вие щях да ви разкажа всичко, но не мога.Ту плача, ту се смеем...сложно е много.
ДО скоро!

Изпратено: bobimon (IP регистриран)
Дата: 19 January, 2010 13:32

Здравейте,най-сетне и аз да седна да пиша.
При нас нищо ново седим си сега когато навън вали в къщи на топло и играем.Направо сме за завиждане.
Нещо не успях да схвана среща на темичката ни ще има?
И нашият татко е труден Иве ама и време няма та не
Му се сърдя като едно време.
Чудя се на кого му е интересно да чете форума ни?
Не знам ама ставам да действам до като помошника ми спи още.

Дата: 19 January, 2010 13:59

ами това е интернет - тук всеки може да чете и всичко winking smiley

Страници:  <<1234567891011...Последна страница>>
Страница:2 от 14

Тази тема е затворена.