Детство : © Български Бебе Център
Страници:  1234567>>
Страница:1 от 7
cvete Дечица родени през 2,3,4/2007cvete
Изпратено: DANI_ (IP регистриран)
Дата: 25 February, 2010 09:14

Февруари 2007
16.02 Велислава на мама zhabche
17.02 Даная мама MILINA
18.02 Калоян на мама borbi
21.02 Михаил на мама st_dobri;Виктория на мама Lion
23.02 Никола на мама dorsila
26.02 Преслав на мама dilqan40 Преслав
27.02 мама di83388
28.02 Момчил на мама mimina 75

Март 2007
01.03 Пресиян на мама ksara;Теодора на мама desi 80 ;Калоян на мама vali_m
02.03 Калина на мама varsi
07.03 Весела на мама RADINA170
08.03 Божидар на мама bisi
12.03 Денислав на мама deni2try ;Николай на мама top4o80
18.03 Йордан на мама mina
19.03 Ралица на мама isoncho
22.03 Ивелин на мама aleks308
26.03 Филип на мама avva68; Емма на мама Mishi17
27.03 Гергана на мама viki1984_
28.03 Габриела на мама DANI_ ; Емма на мама herrera79
30.03 Тома на мама Tomina

Април 2007
03.04 Елица на мама didi_lg;Венцислав на мама irinq;03.04 Кристина на мама деска
05.04 Ники на мама jenny
06.04 Филип на мама Хрис;Кристиан на мама hristina_k
08.04 Александър на мама dimchewa02; Мими на мама ipp_70
11.04 Янислав на мама mama Mimi
12.04 Симона на мама reny
13.04 Христо на мама chrispet,сестричка Дара 29.12.2009
15.04 Матеа на мама bibis
16.04Владислав на мама gg_bg23
17.04 Мария на мама rosi_sisy
18.04 Иван на мама DianaToneva;Никола на мама jossi
19.04 Ники на мама vvv;Ема на мама alegra; Емил на мама vladimirova;Радослав на мама hrisi1303
20.04 Александър на мама vasandiva
23.04 Елеонора на мама МАМА35
24.04 Иванка на мама blg
26.04 Самуил на мама zvezdica; Самуил на мама slance64
27.04 Петя на мама meri78

Предишната ни темичка:
[club.biberonbg.com]

Re: cvete Дечица родени през 2,3,4/2007cvete
Дата: 25 February, 2010 09:23

Момичета направих някои реформи:премахнах бебешките мерки и термините на майките,защото вече не ни трябват lolДецата са вече почти тригодишни и кога пораснаха не разбрах!
Имам заповед сега:спирам телевизора веднага да тръгваме на разходка! lol
После пак ще ви навестя да видя как сте.

Изпратено: vladimirova (IP регистриран)
Дата: 25 February, 2010 11:55

Благодаря ти Дани за хубавата пролетна тема. Сега остава да пишем редовно в нея. Приятна разходка и целувки на Габито.
След малко и ние ще излизаме. Днес така не ми се ставаше сутринта, че реших да си поспя и децата си останаха в къщи. sram Явно утре ще си свърша работата, а днес ще се отдадем на мързел и разходки, че времето е хубаво.
Лек ден ви пожелавам.

Изпратено: DianaToneva (IP регистриран)
Дата: 25 February, 2010 12:57

Честито ни нова темичка.
Дани, страхотно пролетно настроение лъха от нея. Благодарим!
Приятни разходки на всички!

Изпратено: zhabche (IP регистриран)
Дата: 25 February, 2010 16:40

Здравейте и от мен. Честита ни нова темичка (само дето аз съм от скоро тук) izchervqvane Казвам се Веска и се извинявам,че досега не се представих по име.
Ние тая вечер сме на гости в брата на мъжът ми, Вили е много щастлива,че ще си поиграе с кака си. Добре,че е каката, че Вили да се престраши да учи стихотворения. За празника на мама ни дадоха да научим едно стихче, и Велислава категорично отказва да го научи. Госпожата ми се оплака, че неискала да си го казва на детската градина.Като дойдел нейният ред само си обръщала главата на страни и мълчала. И вечерта като се прибрах си поговорихме с нея, та съботата като остана кака й в къщи го научиха на бързо. Стихчето започва с думите "Мамо, скъпа мамо...", но тъй като не може да изговаря думите много правилно и се чува нещо от рода на "Мамо, тъпа мамо..." grinning smiley Мале какъв смях ще падне на празненството другият петък.Само се надявам тази година да не се разболеем както предната.Два дни преди празника Вили ми вдигна температура и изпуснахме празника на мама. Надявам се тази година всичко да е наред, но от няколко дни е със запушено носле.

Миленка вие как сте? Бързо да се оправяте. За гоблените беше питала как ги шия.До сега съм шила само 1:1 и си мисля, че шиетето 1:4 ще ми е трудно. Но този който е шил и по двата начина, казва,че 1:4 е по лесно.Аз немога да преценя.
Лека вечер на всички.Аз отивам на танци, а после на гости.
dance smileys with beer

ЖИВОТЪТ Е ТАКЪВ КАКЪВТО СИ ГО НАПРАВИШ!!!

Дата: 26 February, 2010 10:43

О, Веси, я кажи как минаха танците? Аз в неделя съм на рожден ден на приятелка. След обяда мисля да изляза за подарък.
Иначе Марти още е болен. Днес пак не го пуснах на училище, защото е с температура. Продължаваме си лечението по схемата на хомеопатичката.
Емо го закарах на яслата и днес почти не плака. Влезе си доброволно и ще го оставя за първи път да обядва там. В понеделник пък са на театър. Дано да му хареса и да не се изплаши, че веднъж се опитах да го заведа на цирк и се наложи баща му да идва да го вземе, че се изплаши от клоуните.
А за стихчета при нас е още мисия невъзможна, защто трябва да остана до него да превеждам. Говори все повече и по-правилно, но определено други хора трудно го разбират. А аз съм тъпа мама винаги когато нещо не стане на неговото, а през останалото време съм яка мама grinning smiley От батко си учи много думи, които иначе няма от къде да чуе, но понякога е много забавно.
Това е от мен. cvete

Дата: 26 February, 2010 14:09

Момичета,току-що научих,че осъдили един убиец от Варна на доживотен затвор без право на замяна и се почувствах обнадеждена,че все пак нещата вървят към ДОбро!(макар,че това няма да върне убитото момиче-студентка беше там където аз учех мин.година)

Дата: 27 February, 2010 10:33

Добро утро!Хайде на кафенцето tuti
Днес мисля да понакупя малко мартеници.

Дата: 27 February, 2010 18:50

Здравейте! Дани, и аз вчера гледах новините и се сетих, че беше писала за момичето, че сте били състудентки. Много жалко, но поне извършителя получи адекватно наказание. Тъжни са тези новини и винаги се чудя как хора се убиват без причина.
Мартеници още не съм купила. Утре вече трябва да избера, но нещо нямам ентусиазъм тази година. Марти цяла нощ ми беше с 40 градуса температура и днес му пада до 39.5 та настроението затова ми го няма. Дано утре да е по-добре, че поне на рожденния ден да ида по-спокойна.

Дата: 28 February, 2010 21:29

Здравейте. Аз много рядко имам време да седна пред компа, затова и рядко се вясвам в темата.
Миленка как е детето ти? Мале с такава температура бая си се стреснала.Ходихте ли на лекар? Забелязвам новата грипна вълна която в момента я има удря в ушите и гърлото. На работа понамаляха малко децата, но при личните лекари е пълно. Но от работа немога да се оплача.Имаме прекалено много пациенти. Пожелавам ви бързо оздравяване и пиши как сте. good
Колкото до танците, всеки четвъртък и петък ходя на народни таци. Много хубаво и отпускащо, просто един час без деца и мъже и всички други там дразнители. Иска ми се и Вили да я запипша, но най-малко на 6 години ги приемат децата. Мога да я запиша на модерни таци, но не одобряват ръководителката на танцовата. На наши познати детето и ходи на модерни таци и скоро бях в тях на гости. Детето се прибра от уроците разплакано и травмиращо. Ръководителата им казала, че крачето й било криво и неможела да танцива добре. А аз само съм виждала крачетата на детето, няма нищо такова. А да е само това дете. Доста родители се оплакват, но незнам защо си държат децата там. Може би защото нямаме голям избор в нашият град.
Лека вечер на всички и да пишете.

Изпратено: DianaToneva (IP регистриран)
Дата: 1 March, 2010 15:04

Здравейте!
Честита баба Марта! Да сте весели, засмени, румени, червени!
Миленче, как е Марти? Оправили се?

Дата: 1 March, 2010 15:33

Марти още е с температура, но поне е по-ниска и днес пие повече вода и даже изяде едик киндер пингуи. Още няма силички и лежи, но вече виждам светлина в тунела.
Веси, не го водя на лекар, защото се лекуваме с класическа хомеопатия и поддържам връзка с хомеопатичката.
А ти лекар ли си?
Да се похваля, че Емо вече свиква с яслата и днес въобще не плака.
Ставам, че Марти ме вика, а Емо имал чиш. Пълна лудница е в нас.

Честита баба марта и от мен. Да сте много здрави и щастливи!

Дата: 1 March, 2010 16:26

Честита Баба марта на всички! Да сте живи и здрави и винаги засмяни!
Миленка ти от къде си? Знаеш ли и на мен ми се иска да заведа Вили на хомеопат, но в нашият район няма. Аз не съм лекар, а съм медицински лаборант и работя като такава в една частна лаборатория. Какви хомеопатични лекарства вземате за температура? Казаха ми Белла Донна, но аз все още не съм използвала. Само Осцилокопциум, веднага щом даде признаци за някакво грипно неразположение.
Оправяйте се обързо, че и времето се оправя, само за разходки.

Дата: 1 March, 2010 18:16

Привет на всички!
Честита Баба Марта!
Мартеница пращам надалече
нишка от живота във дома,
бяла като вишната на двора
и червена – сила на кръвта!

Дата: 2 March, 2010 10:48

Здравейте. При нас днес вали и е много гадно. Закарах Емо и сега пия кафенце. Марти е по-добре и дано това да ни е бил зора. Живот и здраве в четвъртък да е на училище. Днес ще гледаме да наваксаме с домашните.
Веси, при класическата хомеопатия няма отделни лекарства за болестите, а едно конституционно, което давам за всичко. В зависимост от състоянието му и от болестта давам на различни интервали - например през час, два или три пъти на ден. При остра болка например може да дам три пъти през петнадесет минути. Много е трудно в началото докато не се убедиш в ефекта. Не давам абсолютно никакви други лекарства, капки, мазила. Като почнах да лекувам така Марти, в къщи ме обявиха за напълно луда. Но аз се радвам, че успяхме и престанах да си тъпча детето с антибиотици, защото той боледува от ангини, които лекувахме само с антибиотик. И то всеки месец. А бела доната наистина се дава за температура, но при Боаронската хомеопатия. При нея се изписват тези гранулки, които са различни при различните болести, пият се по схема направена от хомеопата. Ние в началото започнахме точно така. Наистина е важно да попаднеш на добър хомеопат и да му вярваш. Има много хубава закачена тема в клуб "здраве" за хомеопатията. Ако имаш време може да я прочетеш. Спирам, че цяла лекция написах и ще досадя на останалите. А иначе съм от Пловдив.

Дата: 2 March, 2010 15:39

Миленка,радвам се,че Марти вече е добре!Какво е това лекарство?можеш ли да споделиш още опит,че ми стана интересно.Аз лекувам с осцилококцинум настинка и температуропонижаващи,витамини,но за радост не сме се сблъсквали със сериозна болест.
Сега забелязвам,че съм сложила на първа страничка снимка,досущ като твоята в подписа grinning smiley (розовата),излезе първа като потърсих свежи пролетни снимки в гугъл.

Дата: 3 March, 2010 20:51

ЧЕСТИТ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК!

Дани, с хомеопатия се лекуваме и аз и децата. Лекарствата са строго индивидуални и са определени от хомеопатичката след нещо като интервю. То трае около два часа и хомеопата разпитва за характера на детето, как се държи като е болно, от какво боледува, какви лекарства сме пили до сега, как спи, какво обича да яде, обича по-топло или по-студено и още много други въпроси. Когато се разболеят й звъня и обяснявам какво им има и тя ми казва как да давам от лекарството. Обикновено се чувам с нея всеки ден и според това как е детето давам по-начесто или примерно 3 пъти на ден. Аз отидох заради алергията и сега много по-рядко ми се появява. Иначе да чукна на дърво и Емо засега е хващал разни хремички и кашлици, но пък други лекарства освен хомеопатичното не е пил. Ама да ти кажа трябва да си напълно убедена, че това е начина на лечение и да имаш здрави нерви, за да издържиш да не дадеш и елементарно температуропонижаващо при 40градусова температура като на Марти.
Ставам, че Емо иска да ляга и ме дърпа за ръката. Ако още нещо ви интересува, ще отговарям.
Целувки

Дата: 4 March, 2010 08:04

Добро утро!Аз поздравих за Националния празник в една друга тема и тук пропуснах,но Честит 3 март!(на патерици)
Миленка,знамето ме развълнува много!Не зная дали така ми се струва,но мисля,че тази година има много повече Български дух.Мисля,че хората леко-полеко започнаха да се самоусъзнават отново като народ.
А за хомеопатичното,направо си желязна наистина!Аз не съм сигурна,че ще устоя да не давам температуропонижаващо...просто съм доста страхлива и все гледам да се застраховам.Понякога дори се паникьосвам и ходим при личната за нищо.

Дата: 4 March, 2010 09:37

Добро утро и от мен.
Дани, абсолютно съм на твоето мнение, че много хора вече отбелязват националния празник, а не го смятат само за един обикновен почивен ден. Вчера купихме цветя и се качихме с децата на хълма на Альоша да ги поднесем. Хем си направихме разходка, хем обясних на Марти, какъв ден е днес и защо се качваме там. Със сигурност той още не чувства така духа на празника като мен, но малко по малко трябва да ги въведем в нещата, за да изпитват същата гордост като нас при вида на развятото българско знаме.
А за паниката при болестите - и аз бях така и все още се притеснявам, но Марти изпи толкова антибиотици, че бях длъжна да мина на друг вариант. Но наистина е много трудно особено в началото, когато още не знаеш какъв ще е резултата и се съмняваш дали си взел правилното решение. Дано да са ни живи и здрави и то е ясно, че не може съвсем без разболяване, но да минава леко и бързо.
Лек ден ви желая и много усмивки.

Дата: 4 March, 2010 11:19

Страници:  1234567>>
Страница:1 от 7

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.