Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<1234567>>
Страница:5 от 7
Re: cvete Дечица родени през 2,3,4/2007cvete
Изпратено: vladimirova (IP регистриран)
Дата: 10 June, 2010 17:07

Благодарим за информацията ама такива линкове май е забранено да се пускат в темите.
Ние сме добре. Скитаме по цял ден. Ако ми остане време ще пусна някоя снимка да им видите щастливите физиономии на мойте деца. Сега в тая жега почвам пак да мисля за моренце. Ама още съм подвластна на турските емоции.
това е от нас.

Изпратено: DANI_ (IP регистриран)
Дата: 11 June, 2010 16:32

Миленка пусни някоя снимчица!Как сте всички?

Дата: 12 June, 2010 00:32

Добре сме Дани. Повече сме на вън. Тия дни и Ренито идва с Мимито пред нас и децата играят, а ние си лафим. Притеснява ме това с невъзможността за изтриване на снимки, но ще гледам да пусна утре и ще помоля модератор после да ги изтрие.
Ти кога ще пускаш Габито на градина. При нас списъците още не са излезли, но се надявам да сме приети. Може другата седмица да пусна Емо за едни два дни, за де не отвикне съвсем лятото.
А новото при нас е, че Емо се научи да кара колело с помощни гуми и вече е в редиците на колоездачите.

Изпратено: zhabche (IP регистриран)
Дата: 18 June, 2010 16:38

И ние сме добре. Миналата седмица ходихме на подстрижка с Вили. Аз си направих руси кичури, а на Вили и скъсихме малко косичката отзад. За съжаление баща й не ни позволи да я пострижем много късо. Каква било то това, жена с къса коса? Фризьорката ни даде кичурче от косата за спомен. Вили я намери и ми я носи и ми вика:"Мамо сложи ми косичката на главата.". Обясних й че това е невъзможно и тя се съгласи с мен. Много се радва докато я подстригваха, нито е плакала, нито нещо се е дърпала. Само върви и се хвали на всички.
Тези дни щяхме да ходим на басеин, но нещо се разваля времето. Та да видим как ще е през почивните дни?

ЖИВОТЪТ Е ТАКЪВ КАКЪВТО СИ ГО НАПРАВИШ!!!

Дата: 23 June, 2010 12:16

Здравейте.
Честита прическа на Вилито и на теб Веси. И аз преди няколко дни водих моите юнаци да ги подстрижат, че в жегите се потят и да им е по-леко. Емо го подстригвам от преди годинката и нямаме проблеми с това. Този път обаче като си тръгвахме малко поплака, че лелята му взела косата. Но бързо му мина.
Иначе и ние сме приети в градината и вече се записахме. Живот и здраве през септември трябва да почваме. Дано са здрави и бързо се приспособят.За басейн и аз съм навита, че тена ми взе да поизбелява, но тези дни при нас е хладничко и не става за плаж. Иначе мисля да ги водя в близкия Аквапарк.
Това е от нас.

Дата: 11 July, 2010 12:43

Къде се изгубихте всички?

Дата: 26 July, 2010 11:05

Привет от мен!Ние сме добре-Габито ходи на градина и много плаче сутрин.Започнахме от 5 юли ходихме 3дена и после седмица в къщи със сополи.Миналата седмица наново тръгнахме и сега днес захващаме нова седмица.Не иска да ходи въобще и сутрин са едни кандърми.Учителките ме уверяват,че там слушала,хранела се добре,дори спи на обед.Не зная как да се справим по-бързо help
хайде приветлив и усмихнат юлски топъл ден cunki

Дата: 27 July, 2010 16:05

Дани, нормално е да плаче още Габито.Важното е, че там се храни и спи та да не се притесняваш. И на мен ми е свито сърцето като си помисля, че септември почваме отначало с градината. Емо вече съвсем е отвикнал и като го питаш, казва, че там е тъпо. Още от първия ден трябва да го оставя за целия ден, за да свикне. Дано му хареса и свикне бързо.
Иначе ние сме добре и сме се отдали на почивки. Ходихме в Приморско за седмица, а вчера се върнахме от о-в Тасос.
Весело лято на всички.

Дата: 29 September, 2010 17:18

Здравейте и от мен. Малко се по изгубих, но бях отпуска и ходихме на почивка - първо на море, после на планина.
Вили отново е в първа група. А така ми се искаше да продължи във втора. Но се оказа, че във втора група нямало места, била препълнена. Знам, че трябва да си върви с наборчетата, но като се замисля, че за да запълнят групата са взели деца от яслите и забелязвам, че започва да прави бебешки неща, който беше забравила.
Миналата седмица имахме родителска среща за да ни запознаят с какви учебни книжки ще работят. И разбира се по колко пари ще ни събират.
Сега имаме по-голям проблем. Решихме с мъжо, да се изнесем най-после от домът на родителите му, на квартира. Когато съобщих на Вили новината, веднага се разрева и въобще не иска да чува да се местим на друго място. Много ме притеснява как ще се справим с новото положение, дали детето ще успее да се адаптира.

Дата: 29 September, 2010 17:49

Бърза адаптация пожелавам на Вили. Децата бързо свикват с новите неща. Дори и в началото да й е кофти бързо ще й хареса.
Емо и той тръгна на 15 септември на градина. До днес ходеше с желание,но днес се разрева и не искаше да влиза. Но се надявам да отмине и този период и да му е интересно. С Никито на Ваня са в една група и са първи дружки.
Сега отиваме на рожден ден на едно детенце.
дано и останалите се разпишат.

Дата: 2 October, 2010 09:30

Ехоо Привет! hello
Приятно ми стана като видях раздвижване в нашата тема.Ние сме добре,аз съм на нова работа от 2 седмици и още свиквам с ранното ставане в 6 wacko Работя като икономист в една голяма фирма.Габито ходи 2-3 дена на градина-през другото време си е в къщи и търся кой да я гледа,редувам майка ми ,баща и (беше в отпуск).Сега ,обаче ще видим как ще става с гледането.Продължава да плаче и да не иска да ходи.Доста протестира,дори се напишква вечер и на обед и сякаш няма желание да спира.
zhabche,успех ви желая с новото преместване!

Дата: 2 October, 2010 19:45

Здравейте от мен. Днес ходих да си чистя новият дом.До няколко дни ще се премести, само трябва да купим бойлер, че няма. Вили днес идва да види новият апартамент и учудващо на нея й хареса.Сега все ме пита кога ще ходим в новата къща да спим вече. Убедих я че ще може спокойно да си разхвърля играчките и да играе с тях.Само когато аз й кажа после да си ги прибира. И тя се съгласи, само да видим колко ще си изпълни обещанието.
Сега малко сме на нож със свекитата, защото искаме да се изнасяма и не ми говорят и обстановката е напрегната в къщи, но се надявам като се махнем всичко да се успокой. Това естествено се отразява и на Вили, което мен най-много ме безпокой.
DANI_ честито за новата работа. А колкото до Габи аз ще ти споделя моят опит.Вили когато започна да ходи на детска градина започна и често да се разболява. По тази причина си оставаше и в къщи по-често. И след като е била в къщи после не иска да ходи на градина. И така три месеца, докато не започна да се разболява по-малко и да ходи на градина редовно.От тогава не съм имала проблеми. Колкото по-редовно ходи на градина,толкова повече й се ходи.като си остане в къщи за една седмица и почва да мрънка.
Пожелавам ви успех.

Дата: 3 October, 2010 19:41

zhabche,не им се връзвай на свекитата...някои родители не позволават на децата си да вземат нещата в ръце цял живот.Сигурно ще идват после да ви молят да се върнете.

Дата: 10 October, 2010 18:31

DANI_ напълно съм съгласна с теб.
Ние вече сме в новият апартамент. Вили е много щастлива и дори си има собствено шкафче където да си прибира играчките, сама си ги е наредели. Най-голямата й гордост е новият бойлер който купихме.Които й да ни дойде на гости първо го води в банята да покаже бойлера и после показва другите места.
От няколко дни Вили е с гадната си кашлица, която ни тормози вече няколко години. Не може да спи когато си легне и бързо се събужда. А от днес започнаха да текат и сополите. Като гледам на работа какъв гаден грип има сега се моля да не се разболява, че няма кой да я гледа когато сме на работа. А и е неприятно детето ти да е болно.

Дата: 11 October, 2010 13:06

Дани, честита ти нова работа. Дано да свикне Габито с градината, че е много гадно да ги оставяме разревани сутрин. Емо и той не иска да ходи вече и сега прилагам твоята тактика. Няколко дни ходи на градина, няколко си стои в къщи.

Веси, и Емо беше болен тези дни. Три дни с температура, но от вчера е добре. Мисля утре да го пускам на градина. Вилито е голяма скица с този бойлер. Представям си я как развежда гостите и гордо го показва. Бързо да оздравява и тя.
Честит ви нов апартамент. Много спокойни и щастливи дни в него.

Дата: 13 October, 2010 19:23

Днес говорих с една от госпожите на Вили. Похвали ми я, че е много изпълнителна и когато рисували не излизала от очертанията на рисунката. Не мога да разбера защото а градината детето ми е най-доброрто, най-изпълнителното, най-послушното и всичко си изяжда, а в къщи нищо общо няма с това което ми разказват госпожите?
В петък ще имат театър и очаквам да ми разкаже как е било.

Изпратено: pepito22 (IP регистриран)
Дата: 15 October, 2010 14:17

Здравейте на всички.

Аз съм нова, но чета че имате проблеми с адаптацията и реших да ви пиша. В София, в кв. Младост има една занималня, която се занимава именно с подготовка на дечица за градина и като цяло за по-добра адаптация. Тя е полудневна и е МНОГО добра. Ние имахме проблеми преди и много ни помогна за 2-3 месеца малкия много напредна. После като започна градина много по-лесно беше, защото имахме труден опит в началото и го спрях.
Понеже да не е реклама, няма да давам координати - ако някой иска, на лична да ми пише.
Само да кажа, че тези ревове в началото никак не са полезни за детето и определено се убедих, че има и много по-добър начин там.

Успех smiling smiley

Изпратено: top4o80 (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2010 20:40

здравейте на всички ,
Владимирова можеш ли да ми кажеш при кой хомеопат водиш децата , доволна ли си, приема ли нови пациенти и ако да някакви координати

baby baby

Дата: 29 November, 2010 02:07

Вале, писах ти на лични.

Как сте всички? Как са децата?
При нас нищо ново. Марти учи, Емо вече не мрънка като ходи на градина, ама много боледува. Не че е нещо сериозно ама ми омръзна от тия кашлици. Тъкмо се оправи и една седмица е добре и пак се почва. Незнам докога ще е така.
Какви подаръци ще купувате за Коледа. Давайте идеи.

Дечица родени през 2,3,4/2007
Изпратено: top4o80 (IP регистриран)
Дата: 30 November, 2010 08:51

здравейте
миленче то тук никой не е останал ,направо бомба е паднала. ние сме добре баткото ходи на градина и той спря да реве , даже вчера ми каза да го взимам по късно че искал да си играе там. Ние с бебето се гледаме и така.
На детските градини това им е лошото, че много боледуват децата , Николай цял месец ми кашля вече е сега доста е намаляла кашлишата ама още покашля.
Миленче Емо в коя детска градина е .
За подаръците ники е скромен иска само влак вагони на релси , той е луд фен на влаковете , като се върне от градина веднага се залепя да гледа влакчето томас.
Ренито преместиха ли се вече в кичука?
Някой може ли да ми каже за имен ден какво носите да почерпите в детската градина.

baby baby

Страници:  <<1234567>>
Страница:5 от 7

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.